Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@drifboy25 Mozna wybaczyc ? Aaaaa no w sumie CA malo wazne a gdyby strzelil karnego w meczu z Chelsea to mielibysmy szanse na druga LM z rzedu w sumie to tez malo wazne. Wybaczone.
0
@LuisSalvano jsszcze niewiadomo. Narazie tylko info ze niewiadomo czy Messi wystapi
4
@Preteee @BarcaSupporter ale wy wiecie ze ranking jest od 2011 ? A o MaTsie swiat uslyszal jak przyszedl do Barcy w 2014r i do tego jeszcze byl zmiennikiem Bravo takze jak mial w 4 lata wskoczyc do czolowki to pozdro. Jakim kotem byl Courtois w Atleti i Chelsea ? Navas jakim dobrym bramkarzem w Realu do tegl ile LM z nimi wygral. Nie patrzcie na ostatnie suler 4lata Matsa tylko od 2011 a nie od sezonu 2015/16 kiedy to zaczal grywac jako 1 bramkarz
0
@ObiektywnyKibic121 a z nami wygrali.. to jest czasem niemozliwe..
1
@Coutinho007 cos bylo xd. A potem nam sie trafil jeszcze wiekszy xd
0
@Coutinho007 xd. Pewnie tak. Najlepszy tartak w europie i na swiecie
0
@barcowy1899 Harden= imprezy, kobietu. Irving=twoj opis o Hardenie
1
@Coutinho007 no mowie to "cos" czego nie mialo XIB w swoim czasie xd
0
@XaviHeart nie skusi. Samego Griezmanna rowniez
1
@Coutinho007 pomoc RBV legendarna. XIB sie chowaja. RBV mialo potencjal to "cos" xd
0
@XaviHeart ze niby Griezz do BVB ? Xd. Ty myslisz ze BVB jest glupsze od Bartomeu ? BVB bazuje na tym zeby wyciagnac z Kambodży grajka za paczke fajek insprzedac go za grube melony
0
@Ksyku262 Bayern i koniec ? Xd. To nie idzie ze soba w parze
0
@kuz no ale jak pokazuje historia to wlasnie to trofeum najciezej zdobywac seryjnie
0
@kuz Real w LM udowodnil takze nie wsadzaj kazdego do tego samego worka. A LM przy mistrzostwie czy krajowym pucharze to jednak cos
4
Bombelek jak zwykle "trafny" komentarz
0
@SonBarcaGoku 2012. Wlasnie. Mi sie pomylilo. No ale wazny karny ktory napewno juz by przechylil czare awansu a tu taki gong pozniej..
0
@Coutinho007 no i to musi wystarczyc. Bo jak popatrzysz na lawke to prozno szukac typa ktory wejdzie i zrobi jakas roznice.... brakuje takiego goscia ktory wejdzie i postara sie cos ustrzelic albo przyasystowac... najlepiej to z 2 takich bo jest masakra. Oby tamci sie porzadnie wyleczyli bo bedzie zaraz tylko gorzej.. ogolnie niewie np co Koeman widzi w tym Trincao ale skoro daje mu jakies szanse na gre to dlaczego nie da Konradowi ? Moze tu chodzi o to ze ten Konrad caly czas gra dla Barcy B i moze Koeman niechce zeby gral czesciej mecze niz 1 druzyna..
1
@SonBarcaGoku Messi tez w CA przy najwazniejszym karnym popuscil w spodenki... a tak chcial cos dla kraju wygrac... w 2011 roku Barca tez prawdopodobnie doszlaby do finalu LM gdyby w 1/2 z Chelsea Messi trafil tego karnego.. a tak to Torres nas tylko dobil.. a jak dobrze pamketam to ten karny ktory Messi zmascil dawal nam awans do finalu
0
@betonito mozesz uzasadnic dlaczego najwieksza kradziez to ZP dla Modricia i kto w takim razie mialby ja otrzymac i dlaczego ?
2
@Coutinho007 napewno bedzie bronil w repce bo Niemcy ppwiedza ze on nie wpuscil 8 goli w jednym meczu
0
@Coutinho007 z ławki nie mamy kim straszyc.. wiec kogo ma Koeman wpuszczac jak nie Pjanicia..
0
@FCB24 patrzac na to co ma z glowa Irving to moze tam pier*olnac i to rowno
0
@Cochise rzeźbi z tego co zostalo.
0
Oo znalazl sie. Moze szukal pilki od Fornita i dziennikarz zadal mu pozniej kilka pytan
1
@mr_robot a ja juz podejrzewam jak Freixa wczoraj mowil ze zostanie ich tylko 3 i sie nie mylil. Teraz wszystkie glosy co mialyby byc w wyborach na Freixe i Rousauda beda tylko dla Freixy... masakra
4
Gdyby Barca miala swoich zawodnikow zdrowych i bylaby w optymalnej formie to po 1 polowie nie byloby czego zbierac z nich
0
@VeB 1899 no to najwyzej mozesz sie podpytac czy zaoferuja ci korzystniejsze warunki za kolejne przedluzenie, bo cena cie nie satysfakcjonuje, a zalezy ci na przedluzeniu ale na lepszych warunkach
0
@AdiKingu96 w tym meczu raczej faworytem nie bedziemy, jak dodamy absencje Messiego (niewiadomo jak ze zdrowiem) to jeszcze bardziej..
1
@VeB 1899 ile lat juz u nich jestes ?
0
@FCB24 tylko jezeli patrzymy na obecny sezon i na to ze kasy nie ma to Griezz po Messim jest najskuteczniejszym graczem. Dembele to nadal tykajaca bomba i jezdziec bez glowy... zobaczymy. Obecnie jest lipa. Nie mamy kim nawet z lawki postraszyc...