0

@drifboy25 Mozna wybaczyc ? Aaaaa no w sumie CA malo wazne a gdyby strzelil karnego w meczu z Chelsea to mielibysmy szanse na druga LM z rzedu w sumie to tez malo wazne. Wybaczone.

0

@LuisSalvano jsszcze niewiadomo. Narazie tylko info ze niewiadomo czy Messi wystapi

4

@Preteee @BarcaSupporter ale wy wiecie ze ranking jest od 2011 ? A o MaTsie swiat uslyszal jak przyszedl do Barcy w 2014r i do tego jeszcze byl zmiennikiem Bravo takze jak mial w 4 lata wskoczyc do czolowki to pozdro. Jakim kotem byl Courtois w Atleti i Chelsea ? Navas jakim dobrym bramkarzem w Realu do tegl ile LM z nimi wygral. Nie patrzcie na ostatnie suler 4lata Matsa tylko od 2011 a nie od sezonu 2015/16 kiedy to zaczal grywac jako 1 bramkarz

0

@ObiektywnyKibic121 a z nami wygrali.. to jest czasem niemozliwe..

1

@Coutinho007 cos bylo xd. A potem nam sie trafil jeszcze wiekszy xd

0

@Coutinho007 xd. Pewnie tak. Najlepszy tartak w europie i na swiecie

0

@barcowy1899 Harden= imprezy, kobietu. Irving=twoj opis o Hardenie

1

@Coutinho007 no mowie to "cos" czego nie mialo XIB w swoim czasie xd

0

@XaviHeart nie skusi. Samego Griezmanna rowniez

1

@Coutinho007 pomoc RBV legendarna. XIB sie chowaja. RBV mialo potencjal to "cos" xd

0

@XaviHeart ze niby Griezz do BVB ? Xd. Ty myslisz ze BVB jest glupsze od Bartomeu ? BVB bazuje na tym zeby wyciagnac z Kambodży grajka za paczke fajek insprzedac go za grube melony

0

@Ksyku262 Bayern i koniec ? Xd. To nie idzie ze soba w parze

0

@kuz no ale jak pokazuje historia to wlasnie to trofeum najciezej zdobywac seryjnie

0

@kuz Real w LM udowodnil takze nie wsadzaj kazdego do tego samego worka. A LM przy mistrzostwie czy krajowym pucharze to jednak cos

4

Bombelek jak zwykle "trafny" komentarz

0

@SonBarcaGoku 2012. Wlasnie. Mi sie pomylilo. No ale wazny karny ktory napewno juz by przechylil czare awansu a tu taki gong pozniej..

0

@Coutinho007 no i to musi wystarczyc. Bo jak popatrzysz na lawke to prozno szukac typa ktory wejdzie i zrobi jakas roznice.... brakuje takiego goscia ktory wejdzie i postara sie cos ustrzelic albo przyasystowac... najlepiej to z 2 takich bo jest masakra. Oby tamci sie porzadnie wyleczyli bo bedzie zaraz tylko gorzej.. ogolnie niewie np co Koeman widzi w tym Trincao ale skoro daje mu jakies szanse na gre to dlaczego nie da Konradowi ? Moze tu chodzi o to ze ten Konrad caly czas gra dla Barcy B i moze Koeman niechce zeby gral czesciej mecze niz 1 druzyna..

1

@SonBarcaGoku Messi tez w CA przy najwazniejszym karnym popuscil w spodenki... a tak chcial cos dla kraju wygrac... w 2011 roku Barca tez prawdopodobnie doszlaby do finalu LM gdyby w 1/2 z Chelsea Messi trafil tego karnego.. a tak to Torres nas tylko dobil.. a jak dobrze pamketam to ten karny ktory Messi zmascil dawal nam awans do finalu

0

@betonito mozesz uzasadnic dlaczego najwieksza kradziez to ZP dla Modricia i kto w takim razie mialby ja otrzymac i dlaczego ?

2

@Coutinho007 napewno bedzie bronil w repce bo Niemcy ppwiedza ze on nie wpuscil 8 goli w jednym meczu

0

@Coutinho007 z ławki nie mamy kim straszyc.. wiec kogo ma Koeman wpuszczac jak nie Pjanicia..

0

@FCB24 patrzac na to co ma z glowa Irving to moze tam pier*olnac i to rowno

0

@Cochise rzeźbi z tego co zostalo.

0

Oo znalazl sie. Moze szukal pilki od Fornita i dziennikarz zadal mu pozniej kilka pytan

1

@mr_robot a ja juz podejrzewam jak Freixa wczoraj mowil ze zostanie ich tylko 3 i sie nie mylil. Teraz wszystkie glosy co mialyby byc w wyborach na Freixe i Rousauda beda tylko dla Freixy... masakra

4

Gdyby Barca miala swoich zawodnikow zdrowych i bylaby w optymalnej formie to po 1 polowie nie byloby czego zbierac z nich

0

@VeB 1899 no to najwyzej mozesz sie podpytac czy zaoferuja ci korzystniejsze warunki za kolejne przedluzenie, bo cena cie nie satysfakcjonuje, a zalezy ci na przedluzeniu ale na lepszych warunkach

0

@AdiKingu96 w tym meczu raczej faworytem nie bedziemy, jak dodamy absencje Messiego (niewiadomo jak ze zdrowiem) to jeszcze bardziej..

1

@VeB 1899 ile lat juz u nich jestes ?

0

@FCB24 tylko jezeli patrzymy na obecny sezon i na to ze kasy nie ma to Griezz po Messim jest najskuteczniejszym graczem. Dembele to nadal tykajaca bomba i jezdziec bez glowy... zobaczymy. Obecnie jest lipa. Nie mamy kim nawet z lawki postraszyc...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?