Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masa11 dlaczego to cechuje Koemana ? Nie rozumiem jak trener moze zmienic w obroncy to zeby nie popelnil bledu indywidualnego
0
@pluszek obroncy do wymiany. Wylew za wylewem... szkoda mi tego Araujo ze to przez niego...
0
@Elnuum ale jak to ? W wywiadzie powiedzial ze Koeman ma bardzo dobry projekt. Wiec nie rozumiem o co ci chodzi
0
@cules100pro hmm. Patrzac na druzyne to na poczatku bylo 5 obronocow. W przerwie zszedl Dest czyli zostalo 4 (nominalnych) pozniej zszedl Lenglet i wszedl Busi czyli zostalo 3. Chyba chodzilo zeby grac bardziej ofensywnie no i zeby ŚPD obrone asekurowal.
0
@D44H tak jest, racja. Za Valdka grali skuteczniej no ale mieli tez 9 z topu... a teraz biedy Martinek ktory powinien zostac zmieniony..
1
@masq szkoda ze Konradowi niechce dac szansy, ale pewnie w PK pogra
0
@Dzemix111 tak jak Asensio w RM
1
@Pertezm juz go przebil xd
0
@Brashearr wkoncu espanyolczyk w pewnym momencie
0
@Firestone tak, dzieki jego podaniu Firpo mial asyste przy bramce Dembusia
0
@mekston jak to nie wygralismy ? Z RSSS chyba bylo. Wiem ze byl 1 mecz w tym sesonie ze przegrywalismy 1-0 ale wygralismy
0
@Janek10FCB nadal dzisiejsze zawody niz Dest
0
@bari_94 bo brakuje im nauczyciela czyt. Zawodnika ktory w to potrafi. Gdyby ci co sie boja grac za plecy mieli obok siebie Inieste Xaviego czy Busiego w formie to by sie uczyli od najlepszych
1
@DanielOOL gra, a co ma robic skoro slabiutki w tym meczu Dest jest na lawce a Roberto kontuzja
0
@ricardo0705 bez typowej 9 nie pyknie
0
@pauletaa ale ja nie mowie ogolem. Wyraznie napisalem "DZISIAJ"
0
@bari_94 a ile razy Griezz wychodzil a nie dostal ? To wiadra pomyj lecialy bo "go nie widac". podobna sytuacja
0
@pauletaa lepsze zawody dzisiaj rozgrywa niz Dest
1
@panczo szkoda ze spieprzyl podanie Pedriego.. no ale strzelil teraz to jest wazne
0
@arraco Dest rozegral kiepskie zawody..
0
Szkoda szczepic ryja...
1
Chyba spalił tak mi sie wydaje
0
@Elnuum gola strzelil wlasnie xd
3
@Hasszz co to za gadka ? "Niech sie spoznia i godzine" ? Xd co ty pieprzysz. Nie ma i nie powinno byc czegos takiego ze gosc notorycznie sie spoznia i nie mozna nad nim zapanowac
0
@mikokarla Dembele bedzie mial znowu kare pewnie jakas. Bylo dzis info ze sie spoznil 22min na trening podobno xd.
0
@Fabik87 a zadnej info na stronce nie bylo.. ten czlowiek zrypie sobie kariere tak samo jak Balotelli
0
@HERORICH2 pytam bo gdzies mi przelecialo info ze spowodow rodzinnych chce opuscic dlatego sie chcialem upewnic
0
@HERORICH2 a dlaczego wogole Costa rozwiazal kontrakt i dlaczego wogole chcial odejsc, nie w temacie jestem.
0
@zmiter912576 a na logike jak myslisz ? Xd. Wedlug specjalistow w tym fachu szczepionki ogarnia sie w kilka lat a nie w pol roku czy ile to tam robili. Czyli wynalezli bez przeprowadzania doswiadczen. Ja to odbieram tak, nie biora odpowiedzialnosci bo sami nie wiedza czy to bedzie bezpieczne czy nie dlatego na zapas umyli sobie raczki i beda miec spokoj jak sie zacznie wszytsko sypac. Jak wyjdzie to sukces a jak nie "to nie trzeba bylo sie szczepic"
1
Czyli mozna obstawiac Busiego w 1 skladzie. Dlaczego ? Moze to glupio zabrzmi ale z pierwszych 4 kapitanow na dzisiejszy mecz jest tylko Busi. Bo watpie zeby tak zaszczytna funkcje dzierzyl np MaTS.