Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista~ na jaka ławke ? Sprzedac, zapomniec
0
@FCB24 Griez by sie pokusil o jakies kropniecie juz nie raz to pokazal ze potrafi (nie tylko w Barcy)
0
@pawello10 xd. Ok. Przepraszam juz nie bede
0
@pawello10 kolego (o ile tak cie moge nazwac) nie napisalem nic o tym ze faulu nie bylo
3
@Pilka_jest_okragla szanujmy sie, Busi to nie Casemiro
4
@doc wedlug niektorych Pele ma 1k goli
0
@pawello10 aa juz wszyscy zapomnieli jak Suarez nurkowal w rewanzu z PSG jak bylo 6-1 xd
0
Taki autobus... dramat
0
@BulaKG sport365.sx
3
@Quavosk witaj w klubie, nie jestes sam
0
@Transu96 ale jak mam byc szczery to Pana Tadeusza ^^
0
@Transu96 nie mozesz wszystkiego wiedziec ^^
0
@AdiKingu96 bo jest mega
0
@itmustbejoke skad wiesz ze taki wywiad ma sie pojawic ? Nigdzie nie orzeczytalem takiej informacjji
0
@WiatruuV2 tylko lepiej na pivocie on niz Pjanic takze dobrze ze to Busi gra w wyjsciowym skladzie
0
@Tomo1989 tylko ze najpierw masz LM a dopiero pozniej mistrzostwa i inne puchary. Takze mimo ze w kraju im srednio idzie to nadal Real byl jest i bedzie stawiany wyzej
0
@VenoM no ogladalem troszke i kojarzy mi sie urywkami ze byl tak moment
0
@Ogorinho1974 zeby tyle postawic musisz byc na 200% pewny ze druzyna na ktora postawiles ich ojedzie. Ale jak dobrze przypominam sobie ten mecz to chlop mogl pakac o wynik bo w jednym momencie Suns prowadzili ale moge sie mylic
0
@draxidox watpie ze tak bedzie. Moze byc tak ze na runde wiosenna bedzie wiekszosc meczy na C+
0
@Naturopata Griezz nam zawsze cos jeszcze zaoferuje, Coutinho nie. Predzej Cou powinni sprzedac jak Griezza
0
@Tomo1989 no tylko dzieki tym "dodatkowym" pucharom Barca w sezonie 08/09 miala sekstet, a teraz Bayern o 1 puchar jest od sekstetu
4
@Tomo1989 a SPH ? SPE ? KMŚ ? To puchary tymbarka ? W ciagu 5 lat 4 LM to to nic ? Ileś razy z rzedu polfinaly LM. Barca moglaby sie uczyc od Realu jak sie gra w LM.. np
0
@Deraxium a jakie chcesz im dac oceny xd
0
@Naturopata mozesz sie zdziwic xd kasy nie ma, a nowy zarzad bedzie mial jakos tydzien zeby cos wymyslic
1
@Pilka_jest_okragla graliscie razem w Fortnite'a ze jestescie kolegami ?:D
0
@Leon15 dobrze wiesz ze glownym czynnikiem branym pod uwage jest to kto gra w finale LM wiec jak najbardziej zasluzenie. Poza tym Navas tez nalezy do grona topowych bramkrazy
9
@Leon15 i z czym ty masz problem ? Navas i Neuer grali w finale LM a Oblak znowu byl skała na bramce Atleti.
0
@PartidarioCatalan @333tricampeones333 patrzac jaki mamy wybor na pivocie to Busi zdecydowanie jest najlepsza opcja na to miejsce. Gdy Koeman go zmienil w meczu z RSSS to sie zaczal robic syf w srodku pola, takze wedlug mnie slusznie ze gra 1 sklad bo Pjanic poki co nam tego nie daje, a FdJ widac ze lepiej mu idzie z przodu niz z tylu
1
@Bartunek walki z ostrym cieniem mgly sa trudne
0
@norbi77 czyli polecasz odyssey ? Bo wlasnie jestem w popowie originsa insie zastanawiam bo mega