Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nabial Blad bramkarza w 90%. MaTS niepotrzebnie wychodzil mogl wracac do bramki obok Pique jeszcze jest Lenglet ktory wracal za akcja i bylaby szansa ze zatrzyma Carrasco
0
@Uukasz_93 to nie ogladaj. Im mniej takich (musialbym obrazliwe slowo w to miejsce wpisac ale lepiej nie) "kibicow" jak ty tym lepiej sie bedzie na tej stronir czytac komentarze.
0
@robsesh proroku, Puig to poki co jic nie zagral to skad mozezz wiedziec ze go zjada ?
0
@MrCules jak maaja przeciac podanie ? Skoro Pique zgubil pilke. To kto mial przeciac podanie ? Zacznij ogladac mecz a pozniej sie wypowiadaj
0
@damiano996 a skad wiesz ? Dopiero Barca ma 8 kolejke. Z Pepa sie slusznie nabijaja. Bo sam gadal ze trener powinien byc w klubie maks 4 lata. A tymczasem on kolejne 4 chce byc w City czy na ile on tam ten kontrakt przedluzyl. 1 polowa za nami a 2 polowie wszystko sie jeszcze moze zdarzyc to tylko 1-0
0
@Roobo jak nie wina ? Xd. Blad Pique to 1 a 2 to blad MaTSa. Niepotrzebnie tak poszedl
0
@LeoKrol sport365.sx
0
@fejkenq a do tego gramy z zespolem ktory jest wielbicielem budownictwa
0
@TeKa Cou po kontuzji, dlatego powoli. Meczy jest az nadto
2
@messi564 Pedri jak wyjdzie to raczej na LS, PS to bedzie Dembele
0
@szymonbarca10 to trener niewie co gada.
2
W morde jeża.. co 3 czy 4 dni meczyki sztos. Wątroba musi dac rade xd
0
@fart wiem wiem ja tez sie smieje tylko.
1
@fart z lewym na boisku nadal nie byloby zagrozenia pod bramka rywala
0
Co zrobil Kurtuła ze ma gola na koncie ? Sam kopnal do swojej bramki ?
0
POLSKA GUROM !!!
1
@AlexDark00 ja juz dawno stracilem xd takze niebawem dolaczysz haha
0
@Nicko czekaj... kurła... zle ogarnalem twoj komentarz... ogarnalem to tak ze stwoerdziles ze sedzia odgwizdal idiotyczny faul... sorki.. zle zrozumialem przekaz niewiem czemu. Jeszczevraz sorki
0
@AlexDark00 fanbojów nie przegadasz bo to goat przeciez, lepszy niz Suarez czy Ibra
0
@Nicko jaki idiotyczny ? Xd rekami go pchal a ty ze idiotuczny ? Xd
1
@VeB 1899 bo nie ma kolegow z Bayernu co mu dograja na nos
0
@AlexDark00 nie pisz tak otwarcie, bo hieny czekaja zeby wyskoczyc i zaatakowac xd
0
@AlexDark00 wiem, domyslilem sie. Nie ma Kimmichow Müllerow itd itp i najlepszego nie ma
0
@FC1899Barca a kiedy Polska repka grala z pomyslem ? Ze im Euro wyszlo to ok. Ale ogołem przez pryzmat kilkunastu lat ta repka ciagle gra bez pomyslu z magikami na ławce trenerskiej. Dlaczego nie zatrudnia trenera zza granicy ? Tylko caly czas wałkuja polskich trenerow
0
@AlexDark00 no drugi mecz z rzedu piach nie ma co sie dziwic
0
@ansukapi tylko ten random z Bayernu akurat bic nie gral. Müllerka nie ma, Daviesa nie ma, Gnabrego itd itp i Lewy niewie jak sie kopie
0
@kiper09 de Jong gra mecz za meczem. On zaraz bedzie oddychac rekawami.
3
@Prezes_sycylijczyk Ibra nigdy ? Zobacz co wyprawia w taki Milanie xd. Lewandowski by tam byl przecietniakiem
0
@Ratamahatta nie piszbtakich rzeczy. Hieny tylko czekaja aby zaatakowac najlepszego napastnika (whg ich opini)
1
@don'T.R.I.P.e oby ktos zza granicy... ilez mozna walkowac non stop polskich trenerow