0

@nabial Blad bramkarza w 90%. MaTS niepotrzebnie wychodzil mogl wracac do bramki obok Pique jeszcze jest Lenglet ktory wracal za akcja i bylaby szansa ze zatrzyma Carrasco

0

@Uukasz_93 to nie ogladaj. Im mniej takich (musialbym obrazliwe slowo w to miejsce wpisac ale lepiej nie) "kibicow" jak ty tym lepiej sie bedzie na tej stronir czytac komentarze.

0

@robsesh proroku, Puig to poki co jic nie zagral to skad mozezz wiedziec ze go zjada ?

0

@MrCules jak maaja przeciac podanie ? Skoro Pique zgubil pilke. To kto mial przeciac podanie ? Zacznij ogladac mecz a pozniej sie wypowiadaj

0

@damiano996 a skad wiesz ? Dopiero Barca ma 8 kolejke. Z Pepa sie slusznie nabijaja. Bo sam gadal ze trener powinien byc w klubie maks 4 lata. A tymczasem on kolejne 4 chce byc w City czy na ile on tam ten kontrakt przedluzyl. 1 polowa za nami a 2 polowie wszystko sie jeszcze moze zdarzyc to tylko 1-0

0

@Roobo jak nie wina ? Xd. Blad Pique to 1 a 2 to blad MaTSa. Niepotrzebnie tak poszedl

0

@LeoKrol sport365.sx

0

@fejkenq a do tego gramy z zespolem ktory jest wielbicielem budownictwa

0

@TeKa Cou po kontuzji, dlatego powoli. Meczy jest az nadto

2

@messi564 Pedri jak wyjdzie to raczej na LS, PS to bedzie Dembele

0

@szymonbarca10 to trener niewie co gada.

2

W morde jeża.. co 3 czy 4 dni meczyki sztos. Wątroba musi dac rade xd

0

@fart wiem wiem ja tez sie smieje tylko.

1

@fart z lewym na boisku nadal nie byloby zagrozenia pod bramka rywala

0

Co zrobil Kurtuła ze ma gola na koncie ? Sam kopnal do swojej bramki ?

0

POLSKA GUROM !!!

1

@AlexDark00 ja juz dawno stracilem xd takze niebawem dolaczysz haha

0

@Nicko czekaj... kurła... zle ogarnalem twoj komentarz... ogarnalem to tak ze stwoerdziles ze sedzia odgwizdal idiotyczny faul... sorki.. zle zrozumialem przekaz niewiem czemu. Jeszczevraz sorki

0

@AlexDark00 fanbojów nie przegadasz bo to goat przeciez, lepszy niz Suarez czy Ibra

0

@Nicko jaki idiotyczny ? Xd rekami go pchal a ty ze idiotuczny ? Xd

1

@VeB 1899 bo nie ma kolegow z Bayernu co mu dograja na nos

0

@AlexDark00 nie pisz tak otwarcie, bo hieny czekaja zeby wyskoczyc i zaatakowac xd

0

@AlexDark00 wiem, domyslilem sie. Nie ma Kimmichow Müllerow itd itp i najlepszego nie ma

0

@FC1899Barca a kiedy Polska repka grala z pomyslem ? Ze im Euro wyszlo to ok. Ale ogołem przez pryzmat kilkunastu lat ta repka ciagle gra bez pomyslu z magikami na ławce trenerskiej. Dlaczego nie zatrudnia trenera zza granicy ? Tylko caly czas wałkuja polskich trenerow

0

@AlexDark00 no drugi mecz z rzedu piach nie ma co sie dziwic

0

@ansukapi tylko ten random z Bayernu akurat bic nie gral. Müllerka nie ma, Daviesa nie ma, Gnabrego itd itp i Lewy niewie jak sie kopie

0

@kiper09 de Jong gra mecz za meczem. On zaraz bedzie oddychac rekawami.

3

@Prezes_sycylijczyk Ibra nigdy ? Zobacz co wyprawia w taki Milanie xd. Lewandowski by tam byl przecietniakiem

0

@Ratamahatta nie piszbtakich rzeczy. Hieny tylko czekaja aby zaatakowac najlepszego napastnika (whg ich opini)

1

@don'T.R.I.P.e oby ktos zza granicy... ilez mozna walkowac non stop polskich trenerow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?