Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Demazo dodam jeszcze ze nasz Pistolero jest bezproduktywny jezeli chodzi o LM na wyjazdach od 4 lat.. to juz o czyms swiadczy ze to juz nie idzie + problemy z kolanami..
0
@Demazo rewolucja pelna geba nie ma co. Szkoda ze nie mozna nic na nich zarobic (pilkarzach Rakieta vidal Suarez) no ale coz. Bartek to cep kazdy o tym wie. Jak pilkarze dobrowolnie niechca sie zgodzic na odejscie (bo maja bardzo dobre kontrakty w sam raz na emeryturke) to trzeba na chama wywalic. Bartek za duzo im pozwolil i tak to teraz wyglada. A Barca to nie klub spokojnej starosci. Powinno byc mniej wievej tak "nie masz formy od dwoch sezonow, tam sa drzwi" i nie powinno sie cackac z nimi bo tak to nie moze wygladac. Jak chca to niech sobie ida do jakiegos Levante i do 40 kopia albo MLS czy inne Katary witaja
2
@Sulej wiesz. Z Paxa sie kazdy smieje ale nikt nie potrafi podwazyc jego statystyk jakie pisze. Oraz przebieg meczu w wykonanou pilkarza co do minuty
0
@Alan_fcbfan nie. Ale nie kazdy trener ma opanowanych 10 ustawien. W sumie chyba nawet nie ma takiego
3
No i w tym momencie obroncy Semedo zeszli do podziemia. R.I.P
0
@Barca_Big_Moment chyba u ciebie.
0
@Alan_fcbfan a no tak. Oklepane 433
0
@Zip a oprocz FdJ Busiego i Pjanicia masz innego pivota ?
0
@Alan_fcbfan Pjanicia ma tam wrzucic po kilku treningach ? Ja obstawiam ze Busi wcale nie bedzie 1 wyborem. Tylko teraz poki ci co przyszli na samym koncu bdda gotowi
0
@Gregsky10 no wlasnie. Jako kandydat powinien miec wiecej opcji a nie tylko Xavi
6
@lukasz159 Puig na piwocie tego jeszcze nie grali xd
5
@Michalak a co wiaze Puiga i pozycje piwota?
0
@Abominacja ty tez bo niepotrzeba
0
@adi7adi8 jak czytasz komentarze tylko to masz racje
0
@OnlyBarcelona a strzelil gola. Tyke wystarczy. Suarez niczym sie w sezonie nie wyroznil a go bronia
0
@BarcaInfo niepotrzebnie to pisales. Zaraz bedzie wylew hien
0
@arraco z specjalistami tak jest
0
@Abominacja od Puiga w obronie ? On juz pokazal jaki dobry jest w obronie jak grali w PK przeciekojakiemus plackowi.
0
@JarekS ale on mial zaledwie pare treningow wiec wiesz.
0
@Senyer no bo na liscie bylo 23 pilkarzy a na googlach 22
0
@Senyer a Konrad ? Trybuny ?
1
@Swistus172 z Celtikiem tez tak mowiles jak Barca miala ponad 70% posiadania i przegrala mecz ? Ale mozesz tego nie pamietac. Barca wtedy tez bila glowa w mur
0
@Danny Gaucho I.P Sotorres, A.P Ureña tak u mnie pisze
0
@Danny Gaucho hahahah. Powaznie. Stary xd.
1
@Swistus172 Barca oddala ponad 20 strzalow. Widac ze bija glowa w mur
0
Ppwiedzcie mi. Jak ktos wpisze w googlach barce elche to wyskocza sklady i statystyki. Poczym patrzycie a sklad i widzicie jakiegos pilkarza o nazwisku Sottores i Ureña. Powiem mi ktos kto to taki
0
@grucha222 no tak Griezmana to tez wina ze batrtek mu tyle dal
5
@messi 94 ok. Potrzymam go a ty mu wy.....j
0
@grucha222 no bo Griezmann przy transferze ustalil swoja cene. I to jego wina ze tyle kosztowal. Spalic wypatroszyc wykastrowac i utopic.
0
@Alan_fcbfan nie nie jestem chlopie. Tylko kogo chxesz dac na ŚPD za Busiego oprocz FDJ ktory jiz jestvwystawiony ? Nie ogranego Pjanicia ?