1

@Demazo dodam jeszcze ze nasz Pistolero jest bezproduktywny jezeli chodzi o LM na wyjazdach od 4 lat.. to juz o czyms swiadczy ze to juz nie idzie + problemy z kolanami..

0

@Demazo rewolucja pelna geba nie ma co. Szkoda ze nie mozna nic na nich zarobic (pilkarzach Rakieta vidal Suarez) no ale coz. Bartek to cep kazdy o tym wie. Jak pilkarze dobrowolnie niechca sie zgodzic na odejscie (bo maja bardzo dobre kontrakty w sam raz na emeryturke) to trzeba na chama wywalic. Bartek za duzo im pozwolil i tak to teraz wyglada. A Barca to nie klub spokojnej starosci. Powinno byc mniej wievej tak "nie masz formy od dwoch sezonow, tam sa drzwi" i nie powinno sie cackac z nimi bo tak to nie moze wygladac. Jak chca to niech sobie ida do jakiegos Levante i do 40 kopia albo MLS czy inne Katary witaja

2

@Sulej wiesz. Z Paxa sie kazdy smieje ale nikt nie potrafi podwazyc jego statystyk jakie pisze. Oraz przebieg meczu w wykonanou pilkarza co do minuty

0

@Alan_fcbfan nie. Ale nie kazdy trener ma opanowanych 10 ustawien. W sumie chyba nawet nie ma takiego

3

No i w tym momencie obroncy Semedo zeszli do podziemia. R.I.P

0

@Barca_Big_Moment chyba u ciebie.

0

@Alan_fcbfan a no tak. Oklepane 433

0

@Zip a oprocz FdJ Busiego i Pjanicia masz innego pivota ?

0

@Alan_fcbfan Pjanicia ma tam wrzucic po kilku treningach ? Ja obstawiam ze Busi wcale nie bedzie 1 wyborem. Tylko teraz poki ci co przyszli na samym koncu bdda gotowi

0

@Gregsky10 no wlasnie. Jako kandydat powinien miec wiecej opcji a nie tylko Xavi

6

@lukasz159 Puig na piwocie tego jeszcze nie grali xd

5

@Michalak a co wiaze Puiga i pozycje piwota?

0

@Abominacja ty tez bo niepotrzeba

0

@adi7adi8 jak czytasz komentarze tylko to masz racje

0

@OnlyBarcelona a strzelil gola. Tyke wystarczy. Suarez niczym sie w sezonie nie wyroznil a go bronia

0

@BarcaInfo niepotrzebnie to pisales. Zaraz bedzie wylew hien

0

@arraco z specjalistami tak jest

0

@Abominacja od Puiga w obronie ? On juz pokazal jaki dobry jest w obronie jak grali w PK przeciekojakiemus plackowi.

0

@JarekS ale on mial zaledwie pare treningow wiec wiesz.

0

@Senyer no bo na liscie bylo 23 pilkarzy a na googlach 22

0

@Senyer a Konrad ? Trybuny ?

1

@Swistus172 z Celtikiem tez tak mowiles jak Barca miala ponad 70% posiadania i przegrala mecz ? Ale mozesz tego nie pamietac. Barca wtedy tez bila glowa w mur

0

@Danny Gaucho I.P Sotorres, A.P Ureña tak u mnie pisze

0

@Danny Gaucho hahahah. Powaznie. Stary xd.

1

@Swistus172 Barca oddala ponad 20 strzalow. Widac ze bija glowa w mur

0

Ppwiedzcie mi. Jak ktos wpisze w googlach barce elche to wyskocza sklady i statystyki. Poczym patrzycie a sklad i widzicie jakiegos pilkarza o nazwisku Sottores i Ureña. Powiem mi ktos kto to taki

0

@grucha222 no tak Griezmana to tez wina ze batrtek mu tyle dal

5

@messi 94 ok. Potrzymam go a ty mu wy.....j

0

@grucha222 no bo Griezmann przy transferze ustalil swoja cene. I to jego wina ze tyle kosztowal. Spalic wypatroszyc wykastrowac i utopic.

0

@Alan_fcbfan nie nie jestem chlopie. Tylko kogo chxesz dac na ŚPD za Busiego oprocz FDJ ktory jiz jestvwystawiony ? Nie ogranego Pjanicia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?