0

@Greenalley no jja do tego daze ze Perez potrafi i lepiej rzadzi a Bartek nie

0

@norbi77 o kurde. To niewiadzialem ze on zmarl.

2

@norbi77 ten z twojego awatra ro ten co gral w Spartakus kreq i piach czy jakos tak ?

9

@vukoo @gaq jak czytam takie komentarze to sie odechciewa. Okienko jest do 5 pazdziernika, o ile Rakieta juz jest 1 noga w sevilli tak reszta amigos pewnie tez bedzie powoli odchodzic. Nie ma co plakac jak Koeman obudzi Grieza i Cou a Dembele nie bedzie sie łamac co pol metra to napewno powalcza o majstra. Moze powstanie druzyna wkoncu a nie grupa pilkarzy uzalezniona od Messiego

7

@Mario96w nawet jak Ney bedzie wieszal buty na kolek to LuisSalvano bedzie na niego czekal po CN

2

@Mat_Cat LM konczy sie normalnie na poczatku czerwca (czyli jeszcze wiosna) w tym roku byl wyjatek

0

@Greenalley nie mow takich pierdół bo gdyby tak naprawde bylo to Perez nie sprzedalby Moraty za 70 baniek wtedy czy jakos tak. Albo teraz Hakimiego za 40baniek (jak sie kkwotach pomylilem to sory ale jakos tak bylo). Barca za Bartka to tylko zarobila na Neymarze i to by bylo na tyle. I na Minie czy jak mu to bylo co w Evertonie gra

1

Hahahha. A PSG PODOBNO oferowalo 100 baniek, nawet jakby to byl fake z tymi 100bankami, a teraz za free. A podobno Barca ma klopoty finansowe

4

@Litman jak kupili ? To jest tylko wpisana kwota. Arthur poszedl na wymiane za Pjanicia zeby kluby kogly pozamykac budzety. Rownie to ze za Arthura dostali 80mln oficjalnie, niczego nie zmienia. Barca musiala zarobic 70czy 80mln zeby zamknac budzet i taka kwota zostala wpisana zeby to sie udalo.

1

@Suzu no obronce za ofensywnego wymienic 1:1 nie realne. Patrzac na Umtitiego i jego szamanow to trzeba doplacic zeby go wogole wzieli i zaplacic za Depaya

1

@Kwiatek67 i wez pozniej daj przyklad mlodym pilkarza.

0

@damian.09 sie nie zdziwie jak ta akcja potrwa do konca okienka i zarzad zapomni o sprzedazy i wzmocnieniach

0

@natanvip tylko i wylacznie klin. Zimny browar z rana jak smietana. Chyba ze nie gustujesz browcu to setka i po problemie

1

@LufkaMoca Z Argentyna bylo to samo

0

@Arkon naprawde frajerami jestesmy od 3 czy moze nawet 4 lat jak patrzymu na LM wykonaniu Barcelony

0

Jak chce odejsc to tylko 3 opcja powinna byc brana pod uwage i zarzad nie powinien juz wtedy patrzec na jego zaslugi i na jego legende. Wiadomo ze wtedy zarzad przez kibicow zostanie ukrzyzowany no ale skoro taka jest decyzja Messiego to powinna to byc opcja numer 3. Bo w tym trudnym czasie kazde pieniadze klubowi sie przydadza

0

@Pawel1985 z niewolnika nie ma pracownika. Jak chce odejsc bo widzi ze tu nic nie wygra, a nadal chce wygrywac to niech idzie do City, oni tez rok w rok walcza o majstra i puchary, a Barca poki co jest w rozsypce i zdaje sobie z tego sprawe ze tu nie ugra juz za wiele. Ty tez jak jestes w pracy i nie podoba ci sie szef to go zmieniasz, on tez ma do tego prawo

0

@Esteban_ Davies tak Semedo wkrecil w boisko ze podobno jeszcze go wykopuja

6

Ten dzban nadal bedzie sie upieral na swoim. Zamiast go sprzedac za pokazna sume i zgotowac mu dobre pozegnanie to ten na chama go chce uziemic a za rok nic nie dostana jak odejdzie

1

@Pawel1985 ty chyba dalej czegos nie rozumiesz. Wszystkie znaki na niebie wskazuja ze Messi chce odejsc. Jak ma odchodzic to lepiej go sprzedac a jakas kase i zrobic pozegnanie na jakie zasluguje. Za rok juz bedzie po zamiatane, bo Leo odejdzie i nic nie zarobimy

0

@creativeopinion oni mysleli ze Messi bedzie w Barcy na dobre i na zle. Tylko jest jedno "ale".. oni nie potrafia myslec

0

@Dr_Cabasisi ja kibicuje od prezentacji Ronniego na Camp Nou. Wczesniej tylko sledzilem co sie dzieje w klubie bo poprostu bylem za mlody ale czasy Ronniego sa juz mi bardzo eobrze znane. Takze nie pitol mi tu od kiedy kibicuje, bo ja tez moge ocenic ze np kibicujesz od czasow Taty martino.

0

@TheNekro94 o kurde no to zappwiada sie super. Juz chce ogladac

0

@TheNekro94 lubie spoilery. Czy moglbys mi troszke opowiedziec o mandze ? Jak to wyglada ? Moze byc ze szczegolami bo tak jak mowilem lubie spoilery a mangi nie lubie, wole ogladac odcinki

0

@Danny Gaucho jakis miesiac temu widzialem w TV jak lecial Bleach ale to jakos po 22 lecialo dopiero niewiem czemu.

0

@Dr_Cabasisi i jak ty uwazasz ze ty widzisz druzyne ktora poprostu nic nie wygrala to sie nierozumiemy. My widzimy "druzyne" ktora od 4 lat daje sie lać jak dziecko a arenie europejskiej

0

@Dr_Cabasisi dla mnie to nie druzyna ktora polega w duzej mierze a umiejetnosciach Messiego, bo nie wierzy w wlasne. Czas Leo i tak sie powoli konczy dlatego jak Koeman ma byc tym ktory ma przeprowadzic rewolucje to lepiej bez Leo bo tej rewolucji nie bedzie chyba ze zrobi rewolucje i w przypadku gdy jednak Leo zostanie to zostanie wpasowany druzyne a nie druzyna wpasowana pod Messiego

0

@ForcaMilosz nie. Ale rozumuesz to ze chodzi mi o to i ze vyl caly czas cicho

0

@Dr_Cabasisi a to powiedz dlaczego nie ma druzyny ? Tylko Messi i chlopcy od podawania pilek

0

@LuisSalvano nie. Tylko nie musial wyskakiwac z tym jak Filip z konopi. Od meczu z Bayernem siedzial jak mysz pod miotłą a tu nagle taki gong bo chce odejsc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?