Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley a co ci ge podania dadza ? Jak oni tymi podaniami sami sobie szkodza bo niewiedza co z pilka robic. Za Valdka przynajmniej bylo zle jak chodzi o gre ale skutecznie. Punktowali caly czas (pomijam LM) w sumie niewiem po co mam LM pominac bo jak tak dalej beda do dupy grac na leniwca to Napoli ich wyjasni i na tym sie skonczy.
0
Jak to jest ze trener z duzym doswiadczeniem w zawodzie (mowie ogolnie) nie potrafil usadzic Suareza.... czy zrobic cos innego z zespolem... albo jak nie idzue tym to powpuszczac mlodych niech szarpia. Nie ogarniam tego...
0
"Po sytuacji na Balaidos z udzialem trenera i kilku waznych zawoenikow to on za to zaplacil" swietych krow sie nie rusza, Suarez moze gowno grac a tu i tak go chwala mimo tegobze czasem strzeli z dupy ale to juz za malo na Barce
0
@Mroziu Pedro chyba do Romy mial isc
2
@RosjaninBut LM ?
0
@Greenalley ale przynajmniej trofea byly i zawoenicy jakos grali a teraz oprocz wymiany podan nie ma zadnych szybkich akcji jak na Barce przystalo. Takze tak jak kolega z bialej czesci hiszpani mowi. Blad to bylo zwolnienie Valdka, byl jaki byl ale trofea tez byly mimo ze nie bylo tego najwazniejszego a teraz nie bedzie nic. Bo jak dalejbtak bedzie to ligi nie wygramy chyba ze Real zacznie frajerzyc na potege a w LM to moze nawet Napoli e przejdziemy i na tym sie skonczy sezon.
0
@dzbanke xd. Wiejski ton. Nawet nie wiesz skad jestem a pieprzysz farmazony. Pewnie kolejny mieszczuch ktoremu niegdys słoma z butow wychodzila xd
0
@dzbanke no jak staniesz w polu karnym i zlapiesz przecienika a kolano po czym sie przewroci no to chyba karny co nie ? Bo to nie atak na pilke tylko na kolano. Wez chlopie sie nie pograzaj bo nie ogarniasz bazy
2
Juz zrobil 5 zmian czy jak ? Bo nie ogarniam... zaraz sie mecz konczy
0
@panczo kazdy karny z dupy
0
@jachuu9 jakbys mial tyle kasy dostawac to nawet bys sie symulek wyuczyl
1
@dzbanke ale Carrasco haczy o kolano Semedo wiec jaki masz nadal problem ?
0
@LuisSalvano no tylko ze to zachaczenie o kolano bylo widac.. takze niewiem.
0
@panczo rozumiesz ze Oblak mial noge na lini/przy lini a MaTS wyraznie poza linia ?
0
@Kapitan hawk niby o kolano zachaczyl
1
Ogolnie X kur** D
0
Niby o kolano zachaczyl..... jprdl
0
@panczo ale Mats nie mial nogi na lini wogole....
0
@FCMichalo no a czy ja cos mowilem nie tak ? Tylko porownalem
0
Karny podobny co do Vidala. Ledwo co go dotknal
2
@cat_r37 tak. I poki co ogrywaja go jak pacholka. W ofensywie 0 konkretu i jego straty pilek na poziomie juniora
0
@malicinho bo to Bartek a to wyraza wiecej niz 1000 slow. Czekam z niecierpliwoscia az tego cepa pozegnamy ale to jeszcze rok. Juz jestesmy w dupie za rok bedziemy jeszcze bardziej w dupie i kolejny prezydent nie bedzie mial dobrego startubo bedzie musial cale gowno najpierw posprzatac, a kibice sa niecierpliwi i beda pisac ze jest jeszcze gorzej niz za Bartka
1
@Cariones poki jeszcze a zoltko. Bo czerwo nad nim juz wisi
0
@Kamiloza91 de Ligta
0
@Catalanian1991 2cm ? Dla mnie gam conajmniej z 20cm bylo. I ty zejdz na ziemie. MaTS sporo wyszedl.
0
@Jakchcesz "bo Suarez trafi z dupy a Griez nir" cos w tym stylu
0
@Suarezik23 sport365.sx
0
@Filipfcb2000 jeszcze nie. Po Messim beda
0
@Catalanian1991 ale powtorki pokazaly jak MaTS wyszedl to jaki ty masz problem jeszcze ?
0
@Foton ale dal mu powod zeby go odgwizdac. Mysmy juz tez takie karne dostawali