0

@forest znaczy z tym pytanie to przesadzilem. Chodzi mi glownie tę gadkę ze Pep odkryl tyle talentow i postawil a tylu mlodych. No jak popatrzysz na Inieste czy Xaviego czy Messiego to faktycznie wtedy byli mlodzi chyba co niektorzy kibice mysla ze to to samo. Mlodzi co juz w 1 skladzie byli plus ci ze szkolki. Ale jak popatrzysz na sama szkolke to tez za bardzo szalu nie bylo

0

@forest pomijajac Busiego i Pedro. Dlaczego Fontas Jeffren i Cuenca tak szybko odeszli ? Przeciez Pep tez im az tak nie zaufal ze grali co mecz

0

@MichalZZZ sport365.sx

0

@DJ6 najlepsze je to ze Barca "szuka" pilkarzy z DNA Barcy. A jak taki Cou czy Arthur maja miec DNA skoro oni nawet u nas w szkolce nie byli. Co najwyzej moga cos pasowac do naszego DNA. Skoro szukaja pilkarzy z DNA to nie wyjda z swpich gabinetow i udaja sie do szkolki pogkadac

0

@kejdzi nie zebym sie czepial ale patrzac na nasza pomoc to tylko Rakieta i Vidal cos gra

0

@zxcvbnmasdqwe no dobrze moge sie zgodzic. Ale to skoro graja na 11 obroncow to czemu sie nie pokusza o bombardowanie bramki z dystansu ? Rakieta umie przymierzyc, Messi, Suarez, Busi. Jak nie idzie wejsc do bramki z pilka to probowac czesto strzalow. A moze akurat jakis wpadnie po rykoszecie czy cos.

0

@FranzMaurer no wiadomo. Trzeba trzymac kciuki

0

@zxcvbnmasdqwe ale dlaczego klepia ? Bo kto ma pilki rozrzucac ? Arthur ? Ktory jest cienki jak sik pajaka .Rakieta ? Ktory w tym dobry nie jest . Vidal ? Idacy na noze w kazdym meczu . Busi ? Czasem cos dogra ale malo. Jakby w pomocy byl taki Kroos to ta pomoc by inaczej grala i inaczej by sie na to patrzylo. Kula u nogi jest pomoc ktora nie potragi dograc za plecy ani prostopadle czy rozrzucac pilki w lewo i prawo. Oni graja tylko do najblizszego.

1

@FC1899Barca ale to oznaczaloby ze trener mialby duzo do gadania. A Bartek woli miec przydupasa ktory tanczy jak okularnik gra. A Xavi tu raczej nie przyjdzie poki jest Bartek za steramk

0

@FranzMaurer tylko jak oni beda dalej grac w chodzonego to duzo pkt nie ugraja. Atletico tez potrzebuje pkt zeby trzymac sie w top4. Po za tym jeszcze jest Atletic u siebie. Ja tego nie widze. Real po tej przerwie jest bardziej wybiegany niz nasi.

0

@Maker0 ciezko przechodzi mi to przez mysl ale niech Real wygra tego majstra moze wybory wtedy przyspiesza o rok... bo ten okularnik za sterami klubu to juz za dlugo jest. Bo czekac jeszcze rok na wybory to jakas masakra. Bartek kompletnie zniszczyl kariere Messiego. Bo gdyby mial jakis projekt sportowy to Barca spokojnir mogla miec od 2015 jeszcze z 2 LM ale okularnik patrzy tylko sprzedac tanio kupic drogo i dac w chu kasy na pensje.

0

@bartoszekkk Xavi tu nie przyjdzie poli jest Bartus za sterami klubu. Jeszcze rok. Takiej rewolucji nie bedzie bo placek Bartek szykuje kase na Lautaro i Neymara ktorej tejze kasy nie ma. Zarzad do wywalnia na juz najlepiej ale socios sa slepi. Gdyby ci panowie poprostu biegali (mogli wziasc przyklad z panow w bialych strojach jak biegali z Valencia az uciecha) no ale oni na stojaco bo sie nieche. Rewolucja tu jest potrzebna ale najpierw zarzad pozniej reszta ale to.dopiero za rok jak ten okularnik odejdzie bo on tylko niszcze gen klub

1

@DJ6 powiedz jak to jest ze Hazard wracajac po dluzszej przerwie bodajze albo troche krotszej przerwie gra jak z nut ? Moze nie strzelil gola jeszcze ale jak dobrze pamietam to 2 mecze i 2 asysty i ciagle pod gra. Nasz Suarez juz bez formy jest od 2 albo i wiecej lat. Niewiem dlaczego ten smieszny zarzad jeszcze nie kupil jego nastepcy (moze licza ze u niego jest tak ze licznik wieku bije do 35 a pozniej spada na 25, niewiem). Co w tym klubie jeszcze obi Arthur... zamiast wydawac po 120mln na pilkarzy ktorzy tu nie pasuja to mogl kupic jakiegos klasowego pomocnika ktory by im pokazalaz jak sie gra w pomocy

2

@Bartex Bardzo dobry mecz ? Chłopie im sie niechce. Jak masz mozliwosc zobacz sobie mecz Realu z Valencia i przyjrzyj sie jak Real biega. Oni Valencie zabiegali w 1 polowie i Valencia na 2 polowe bez tlenu wyszla a no i przedewsztykim maja madrych pilkarzy w srodku pola ktorzy znaja swoje role i wiedza co maja robic w pomocy. Nasza pomoc za to po odejsciu Xaviego i Iniesty to niewiee co robic

1

@Tom_Sta dziekuj Bartkowi za "mądre" transfery

0

@adi89rg sport365.sx

1

@WS10 spprt365.sx

0

@MarioVeB! Pozyjemy zobaczymy. Ciekawi mnie ten ich rewanz

0

@nadachu Nietoperze nie byli tak kondycyjnie przygotowani jak Real

0

@barteq oni biegaja 90min. A nie 50min

2

@escarabajo ja sie w sumie tez nie zdziwie jak wywala City z taka gra. Oni ich poprostu zabiegaja. Co mi sie wczoraj podobalo to jak zaczynaja akcje. Curtois łapie pilk3 i odrazu podaje do kolegi nie czeka az sie wszyscy poustawiaja. Tego ki czasem u naszego MaTSa brakuje. Ze jak zlapie pile to czeka czeka i czeka az wszyscy zdaza wrocic i sie poustawiac... a powinien zlapac odrazu podawac zawsze jest jakas szans na kontre czy cos a tym bardziej ze po roznym druzyna przeciwna nie jest poustawiana i mozna zrobic jakas dobra akcje. No ale nie trzeba czekac...

0

Ale bedzie ciekawy finish w Hiszpani. Oby dzisiej nasi tez pokazali dobra pilke i wywiezli 3pkt.

3

@jakub1906 bo jest cienki jak sik pajaka

0

@DonMatteo901 oni wyszli tylko ze bez paliwa i tlenu bo Real ich w 1 polowie juz zajechal

0

@Tales_Omletu to byl jednostronny mecz. Valencia przestala istniec jak je bramke anulowali a tak to cos tam probowali. Real totalnie w tym meczu ich stłamsił i na tak grajacy Real sie milo patrzylo

1

I niech mi nikt nie mowi ze po tak dlugiej przerwie nie mozna zapieprzac 90min... to jak Real dzis biegal to masakra jakas. Valenci na 2 polowe wyszla bez paliwa.. zeby tylko nasi wkoncu tak zaczeli zapieprzac..

0

@Lubczyk698 gosc mowil o wynikach 1-0. Nie pisalem nic o Valenci. Przypomnislem mu tylko wyniki. Nic nie mowie o pprownaniach z jakim rywalem gramy.

2

@tbas po 1-0 wygrywamy ? :o. Z Mallorca 4-0 a Leganes 2-0 hmm ja 1 nie widze

1

@MrShakira a maja gadac o Valencii? Ktora nie potrafi z swojej polowy wyjsc ? Daj spokoj. Real ma kondyche ze az milo sie patrzy.. szkoda ze naszym sie tak niechce jak im... Real Valencia nie istnieje. A Cillesen robi co moze

2

@escarabajo Hazard jak nowo narodzony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?