Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gregsky10 za pozno. Lista transferowa w tym powinna pomoc
0
@Fe3 jak to kiedys mowil bodajze Alex Ferguson "atak wygrywa ci mecze, a obrona puchary"
0
@Bagsik88 starych wyjadaczy na tej stronie jest zdecydowanie mniej niz kibicow sukcesu. Takze ci starzy wyjadacze (starsi kibice) zrozumieja ale fala hejtu i tak przeleje czare goryczy na strone kibicow sukcesu
0
@Gregsky10 Umtiti zatracil sporo swoich atutow wedlug mnie. Juz nie ma tego zrywu co kiedys
0
@Bagsik88 z drugiej strony gdyby wystawio wiekszosc mlodych to znowu by mu sie oberwalo ze za duzo mlodych wypuscil. I tak nie dobrze i tak nie dobrze hehe.
0
@Gregsky10 Umtiti ma potencjal ? Jaki ? Przeciez on jest starszy od Lengleta o 3 lata chyba xd
0
@KacperVEB no napewno. Wielki Laporta przyjdzie z glownym celem takim jak zatrzymac Messiego na kolejny seson.. i bedzie budowal wokol trupa mentalnego ktory bedzie mial zaraz 34lata sklad... i nadal bedzie Messi i druzyna a nie druzyna z Messim... i nadal bedzie "podajmy Messiemu on cos wymysli" bo de Jongowi sie myslec niechchce.. Barca nie ruszy z tego gowna dopoki tu sa stare trupy mentalne ktore zostaly wyruch*ane bez mydla, zjedzone, przetrawione i wysrane w LM
2
@barcelonaLM oni sa mentalnie zniszczeni i im pomoze tylko wyjazd z klubu
3
@KacperVEB pamietaj ze Xavi ma za przyjaciol Pique Busiego Alby czy Messiego takze niewiadomo. Moze ulegnie przyjazni i znowu bedziemy widzie starych sytuch misiow i wypalencow...
1
@Abominacja karykatura Lenglet a druga to Umtiti. Zdiwilem sie ze nie zagral Pique i Mingueza na ŚO
0
@Simusamu10 rozumiem zawodnikow mlodych ktorzy nie maja doswiadczenia. Ale zawodnicy doswiadczeni, czy to Messi czy Griezzman czy nawet Bombel swoje akcje powinni wyjorzystac ktore mieli na nogach. Nie potrafie tego zrozumiec jak doswiadczony zawodnik potrafi siaść mentalnie...
0
@Simusamu10 prosze cie. Doszli do 30m i klepali po obwodzie i na "spokojnie mamy czas" bo 1-0 mamy. To ze mieli 20 strzalow nie odzwierciedla meczu w wykonaniu tych parowek.
0
@tomasthc tylko to Busi poslal 2 albo 3 pily za plecy ktore powinne se skonczhc w 50% golem. A FdJ klepie sobie najblizszego. Na takie mecze jak Cadiz i te inne tuzy to Busi jest bardzo dibry. Gorzej jak jest mecz z powaznym rywalem. Busi zagral dzisiej najlepiej z pomocnikow. I w odbiorze dobry i przerzutach badz posylaniach pilek za plecy
1
@danio1899 a kazdy sie tu smial wczoraj z Realu jaka to kupe graja i ledwo z Valladolidem 1-0. Chce tylko przypomniec ze to "ledwo" dalo im 3 pkt a nam 1 xd
7
Piekny mecz, nie zapomne go nigdy. A tak na powaznie to to ze tym parowkom niechcialo sie ist za ciosem po 2 gola tylko grali na alibi zeby dowiesc 1-0 do konca... dramat. Mam nadzieje ze to ostatni sezon wypalencow i sytych lisow. Niech zacznie sie budowa od 0
0
@tomasthc Frankie juz udowodnil ze na ŚPD gra gorzej od Busiego
0
@MeMyselfAndI jak wielu tutaj...
0
@Maciasek a jakie konsekwencje ? A u nas przewaznie jest tak ze konsekwencje sa..
1
@escarabajo z PSG MaTS byl MoTM wiec tez to byl dobry mecz. Smieszy mnie to jak kibice smija sie z Realu nie widzac tego jaki kibel panuje u nas xd ale spoko. Mozna sie posniac przynajmniej z niektorych kibicow
3
@szkutnik91 czasami takie mecze dawaja mistrzostwo. Przynajmniej co mecz wylewow w obronie nie maja. A u nas to tradycja
0
@Bartosz85 no jak nadal beda tak kozacko grac z mocnymi rywalami to napewno "powalcza"
0
@Dankhog czy ja wiem. Powtorki jakies lecialy ale nie dopatrzylem sie.
0
@Bartosz85 wierzylem przed PSG, ale Szejkery otworzyly mi oczy i pooazali gdzie obecnie jest ta Barca
0
@norbi77 to nie jest przypadek ze jak byl Lopetegui czy Benitez na lawce w Realu to dostawali bencki a odkad jest ZZ to jakos nie ma tych benckow, wyniki przewaznie na styku
0
@macio_944 taki ktos wlasnie by nam sie przydal na ŚPD
0
@Dankhog czemu niby juz to robia ? Ogladam ten nudny mecz ale sedzia poki co dobrze spotkanie prowadzi. Wiec jak masz jakies zastrzezenia to podziel sie moze mi cos umknelo
0
@Bartosz85 smieszne xd. Po Cadizach i Elche mamy wyjazd na Sanchez Pizjuan takze sie okaze kto jest faworytem, ale watpie ze my xd
0
Cos czuje ze Atletico niechce pozwolic na to aby LL skonczyla sie blowoutem dla nich tylko woli dramaturgie
0
@FDJ u nich potrafil u nas nie...
0
@Gregsky10 tylko ze ten Kante tez juz ma jakies 30-31 lat chyba xd