0

@pele1282 bylo juz pińset razy

0

@Barcelonista94 nie skandal, tylko Barcainfo informowal ze podobno Moriba ma jakis uraz

1

@Barcelonista94 xd. A gorszy Franek nawet od Busiego ciagle 1 sklad

0

@Cwaniak4 okladem z mlodej piersi xd

0

@Olkovsky9 jak ci to cos pomoze to moj ojciec ma (nie ze mial bo to jest nie uleczalne tylko mozesz temu zapobiegac) takze wiem z autopsji jak to jest xd. Pisz, postaram sie pomoc

1

@paweldunajecfcb a ile masz lat ? Xd. Ja mam 26 i widze juz jak sie gniazdo formuje xd

0

@kamiVeB panie. LAL= Los Angeles Lakers gdzie gran LeBron i Davis, a o tym zespole co napisales to jest Los Angekes Clippers ;p

0

@Keson no tez racja. Nic sie na to nienporadzi

0

@ricardo0705 wpadka ? Xd. Taka nie do wylumaczenia. Takie Cadizy czy Elche to drugi sklad powinien jechac jak z przyczepa obornika, a nie 1 sklad i sie męczy xd

1

@Keson czemu niestety ? Xd

18

@amanter ale nie ma co. Chodzil jak burze wczoraj na PO

0

@Encore a gadali ze takie dobre transfery solidnych grajkow zrobili. Harrel Morris czy Gasol albo Schroeder no a i tak lipa.. oprocz LeBrona nie ma kto wziasc na siebie gry

0

@Encore na dlugo sie polamal ? Bo czytalem gdzies ze tam cos o achillesie pisali. Ja jestem tylko niedzielnym kibicem NBA bo w tygodniu nie zobacze bo rano musze wstawac i taki to problem..

0

@fart a mnie boli to ze LAL cos cienko graja ostatnio...

0

@Wymyslilemtosobie no w sumie 2 seson juz tu jest i prezentuje jakies 50% tego co w ajaksie

0

@Wymyslilemtosobie bo Franek ma goli wiecej i asyst ? Ale sposob gry jako jako pomocnika porownywalny do Gomesa.

0

@Wymyslilemtosobie inne pozycje xd. A pomyslec ze jeszcze 2 miesiace temu to byla fala krytyki bo Franek ma grac na pozycji Busiego. A jak sie okazalo ze na ŚPD gra o wiele gorzej niz Busi to Koeman zaczal ustawiac go wyzej a nadal ma braki w bronieniu... poki co Andre Gomes vol.2.. szkoda

2

@Szpenser jasne ze ma szanse. Wole Bayern w roli tryumfatora niz pieorzonych szejkow

2

@Janiama nie oszulujmy sie, ale hejtowany Busi poslal kilka ładnych pilek w meczu z Cadizem... czego nie zrobil np Franek

1

@DonAndresFCB ławka to przydalaby sie Frankiemu ktory gra gorzej na tle emeryta Busiego...

0

@Alberto1031 on nie ? A Bombel tak ? Ok xd

1

@Ojciec5tkidzieci no tak. Wiadomo jak to jest w wielu przypadkach ze niektorzy musza dojechac i musza juz o 6 wstawac bo o 6.30 maja pociagi czy autobusy a tak wstanie krotko przed lekcjami i sienuczy. Jak chodzi o gimnazjum to bardzo dobry ruch zrobili, gimnazjum to bylo zwykle zapchaj dziure, moje zdanie na temat tej smiesznej szkoly sie nie zmieni- kibel i nie potrzebna strata 3 lat

1

@Oskiplay10 znaczy jak jestes z tych samych uczniow co ja ze "ucze sie tak byleby zdac, byleby 2 czy 3" to tak jeszcze to jakos mozna zrozumiec ale jak sa tacy co bez 5 swiata nie widza to im wspolczuje

0

@Ojciec5tkidzieci dodam jeszcze. Ze jak mialbym tak sie uczyc jak teraz to "chodze" do szkoly do 18roku zycia i dowidzenia, bo dla mnie taka nauka nie ma sensu. Nie masz jakies motywacji tylko lezysz w lozku i sluchasz co nauczyciel gada.. ogolnie sie tego nie wyobrazam w moim przypadku

0

@Oskiplay10 jakie sa plusy ? Ze uczysz sie lezac w lozku ? Xd

1

@Ojciec5tkidzieci o tak szkola srednia to byl sztos. Nawet nie musialem z kumplami umawiac sie 3 dni na jakies wagary tylko wszedlismy do szkoly i szybkim spojrzeniem na siebie juz kazdy wiedzial z nas wiedzial ze z nauki dnia dzisiejszego beda nici :D. Oczywiscie ja nie jestem z tych co kiblował 4razy. Jestem z tych co zdawal najmniejszym kosztem bo mi sie poprostu uczyc nie chcialo, ale samo chodzenie do technikum to byl moj najlepszy etap, gimnazjum tylko odhaczylem bo to byl w moim przypadku zwykly kibel

0

0

@Pawel13sz czlowieku ogarnij sie. Obi wbstyczniu nie mieli 5 baniek na Depaya a maja miec 75 (podobno) na Haalanda do tego pensja inprowizja do Raioli czyli licz grubo ponad 100baniek wyjdzie transfer xd

1

@chosenone to jedno, a brak pomyslu/projektu na klub to drugie

1

@Katalonbar i pomyslec ze w ostatnich 10 latach Hiszpania zdominowala LM (2LM do Barcy, 4 do Realu, do tego Atleti ktore gralo w 2 finalach) tak teraz sie wydaje ze beda suche lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?