Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 ale musze ci podsiekowac za ten tytul bo nigdy nie bralem takich anime pod uwage. Mimo ze uwielbiam anime ogladac. Dales mi jakby inny typ do ogladanie hehe. Bo ja to tylko One Piece Bleach Black clover Naruto/Boruto z tych tasiemcow. Pozniej tylko takie krotkie serie ale juz ci pisalem o jakim charakterze
0
@LeoMessi1994 no hahah. Usmialem sie w tym anime xd. Ale ogolnie fajne scennki sa jak sobie wyobraza cos z laskami a ta Koneko zawsze mu cos zrobi
0
@4drian0 te memy bylo modne jak Covid do nas wszedl.
-skad jestes ?
-Zielona gora
I te tnie reke xd
4
@cat_r37 bąki zbijał. Ale "Laporta juz raz nas wyciagnal z gowna to zrobi to drugi raz"
0
@panczo w sumie to kazdy do Realu (za csloksztalt) nie ma podjazdu xd
0
@LeoMessi1994 wlasnie ten motyw szachow jest bardzo ciekawy. Zastanawialem sie czemu ta Rias ma takie zasady a pozniej jak byla ta walka miedzy nimi a Raiserem (niewiem czy dobrze napisalem) chodzi o tego z rodziny Phoenix to pozniej zdalem sobie sprawe ze takie maja ogolne zasady
0
@LeoMessi1994 mam czasem taki nie dosyt... bo czasami taka fajna intymna scenka sie szykuje miedzy nim a Rias a tu do pokoju wpier*ala jego matka czy ta Asia xd.... albo jak byly te scenki miedzy nim a ta Asia pod prysznicem i tez matka sie wpieprzyla ^^
0
@LeoMessi1994 jasne. No tak jak pisalem narazie jestem na 3odc bo zasnalem... i wiem ze tylko byla gadka ze ten smok co jest w glownym bohaterze mowil mu o bialym smoku i ze przeznaczeniem ich bedzie walka miedzy soba. No i dalej niewiem bo zasnalem xd ale dzis cos juz nadrobie. Moze nawet opier*ole cala te serie jak nie zasne znowu...
0
@LeoMessi1994 dodam tylko ze anime ogladam albo na shinden, albo na wbijam takzw luzik. Wpisalem w googlach high school dsd sezon 1 i wyskoczylo. Takze luzik
0
@LeoMessi1994 aaa tak zapomnislem... sorki
0
@BarcaInfo to co on ma za ludzi ? Przeciez nie moze miec w swoim skladzie ludzi co leca w strone gdzie bardziej wieje
0
@Janas11224 o tak. I jeszcze kody do tej gry i ogien. Jedyna seria GTA ktora przeszedlem z 6 razy xd
7
@Rewolucja123 "Real za moich czasow nie wygral LM c.d" moze jakos tak xd
1
@Jakchcesz ale to juz napewno, bo jak nie teraz to kiedy ? Xd. Po wyborach czekam na info "Nowy prezydent leci indywidualnie na negocjajce do Paryza" :D bylaby beka
2
@LS najlepsze jest to ze gdy Miras byl zaebisty w Juve to nikt go niechcial, a gdy Juve chcialo sie go pozbyc to zrobilo interes zycia z wymiana na Arthura
1
Przypomne ci final SPH w tamtym roku jak Valverde wycial bodajze Morate bedacego bodajze sam na sam tez dostal czerwo. Tu byla podobna sytuacja wiec zawodnik Atalanty dal powod zeby dac czerwo. Jedyne co mnie wkur to brak drugiel zoltej dla Case ale to juz norma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessi1994 zobaczykem 3odc 2 sezonu... zobaczylbym wiecej tylko kurde zasnalem dzisiaj skoncze 2 sezon. Ogolnie ciezko o 2 seznie cokolwiek napisac bo narazie wiem tylko tyle ze Yuuto chce zniszczyc świete miecze no i 2 laski z Kosciola byly u Rias zeby sie dowiedziec czy maja zamiar pomoc upadlym aniolom w walcce z nimk. Takze zapowiada sie ciekawie. Sa t tylko 2 sezony ?
0
@heniek168 i Dembele i Braita
0
@wojtek_debiec4 to w sumie trzeba zadac sobie pytanie kiedy on zagra skoro chcieli go zostawic w klubie (chyba ze strach o kontuzje czy cos) ale moge sobie dac reke upier*olic ze z Sevilla w zadnym meczu nie zagra.
0
@LuisSalvano ale o tobie by tu mozna bylo legendy pisac :D
0
@Omoziu no takiego kogos na poziomie Verrattiego bym tunwidzial
0
@wojtek_debiec4 krazylo tu dzis info ze Moriba dostal jakiegos urazu
0
@Salchent 105 tez dupy nie urywa, a drugie 120 czy ile to tam bylo lezy w szpitalu. Takze szalu nie ma
0
@KacperVEB cieńki jest jak sika pajaka to po co
0
@Masti_Real_Madryt dno i 2metry mułu. Zreszta pozyjemy zobaczymy
0
Co ten Nazario zrobil xd
1
@pacior95 PSG ich roztrzaskalo psychicznie. I znowu wrocily demony z przeszlosci
1
@Coutinho007 xd dobre hehe.
1
@Coutinho007 a jakie sa ulubione chipsy hydraulika ? Crunchipsy