Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trafil w noge... szkoda.... ehh ze Alba tego nie zmiescil...
0
Po meczu... szkoda..
0
@czudi17 bedzie nie dosyt, bo jakby nie patrzec to "tylko" 2-0.. a 1 juz maja odrobiony..
0
@LucasW123 mnie tez.. Acuna go czysci strasznie
0
@LeoMessi1994 niewiem, hehe. Moze jutro sie dam wieczorem na powazniej ;p
0
@tomekjd tak samo jak innych pilkarzy. Bedzie mial ktos pecha i dostanie kose na nogi to i kontuzji moze dostac zawodnik co pol roku nie mial kontuzji
0
@LeoMessi1994 no ciekawe ciekawe hehe
1
@ksobi udzielil jakiegos wywiadu i powiedzial ze "nie obchodzi go to co dzieje sie w Barcy i ze czasem oglada mecze jak graja jego koledzy Francuzi" jakos tak
0
@LeoMessi1994 tak xd. Rozwalily mnie. Narazie mnie jeszcze nie porwało ale napewno serie dokoncze i wtedy ocenie hehe. A powiedz mi co ten Shido ma za moc jak on wtedy ratowal tego 1 ducha to ta laska podobna do Koneko go zastrzelila a on sie uleczyl
0
@UncleDrew ale ty wiesz ze rownie dobrze ktos moze wjechac sankami w zawodnika co nie mial pol roku kontuzji i go polamac ?
0
@LeoMessi1994 zobaczylem wczoraj 2 odc i zasnalem xd. Takze musze zrobic research 5-go odcinka xd. Nie dalem rady wczoaj wiecej.. a dzisiaj raczej nie poogladam bo meczyk xd
0
@daniel32778 tylko ze to nie jest miesniowa. Uraz stawu sie kazdemu moze zdarzyc, nawet jak idziesz pieszo... bardziej bym sie bal o Arajuo gdyby ciagle miesnie mu siadaly tak jak Bomblowi
0
@Naturopata ale ty chyba wiesz ze trener rozmawia z pilkarzem odnosnie tego jak sie czuje i pewnie tez sie go pyta czy jest w stanie zagrac, wiec skad ty to wszystko wysnuwasz ?
0
@FutbolToMagia ale ty widzisz na tiki tace info ze "Pedri otrzymal pozwolenie czy zielone swiatlo do gry" ? Czyli twoja teoria spiskowa jest bledna poprpstu
1
@Naturopata Araujo bez powolania
0
@HypeR we fifie jest to defensywne ustawienie, to pewnie z tego bierze swoje wypociny
0
@BartqRKO jakos nie potrafie sobie Lahoza w tej roli wyobrazic xd
2
@FvZ89 no i co ? Ale skoro placil lewe pieniadze prawnikowi zeby zaakceptowal kontrakt poza regulami to to jest przestepwstwo. Ciekawe jak to sie skonczy. Czy mu cos udowodnia
0
@kamyk_23 ciekawe czy wogole by dostal jakies minuty gdyby obroncy byli zdrowi w tym czasie kiedy powolania dostawal Mingueza bo nie bylo kim grac
0
@LeoMessi1994 no juz wiem o co chodzi, dlatego teraz juz na spokojnie hehe
0
@LeoMessi1994 no i tak jak pisalem troche jestem zagubiony poki co. Narazie anime mnie nie porwalo bo za duzo sie wydarzylo naraz i sie pogubilem dlatego prosilem o spojlery
0
@LeoMessi1994 no tak jak pisalem wyzej 3odc. Ja tylko ogkadam wieczorami bo za dnia nie mam czasu (robota), chyba ze jest niedziela to czasami po chilluje caly dzien przy anime hehe.
1
@VandaI no ale jakby nie patrzec to Rossel i Bartek wyszli spod skrzydel Laporty no to jak odciac wszystko co bylo zwiazane z poprzednim prezydentem ? To trzeba by bylo wywalic tez tego spod ktorego to wszystko wyszlo
0
@LeoMessi1994 no na spokojnie. Dzisiaj tam moze znow cos podpatrze ;p
10
@tomcias10 zagrozenie xd. Griezzman u nas tez stwarza zagrozenie a prawda jest taka ze bramkarz czasami przy jego strzale moze sobie isc na spacer
0
@Patry10 10 zespolow na swiecie ktora ma lepsza kadre ? Gdyby w kazdym topowym klubie zawodnicy byliby zdrowi to Barca bylaby blizej konca anizeli przodu jak cchodzi o lepsze kadry. A wracajac do kadry za miliony to nie masz racji. Jak sam.pewnie zauwazyles Bartek kupowal kogo popadnie i teraz masz tego skutki ze jest tu kilku pilkarzy nie pasujacych do klubu mimo ze byli dobrymi pilkarzami w poprzednim. Cou odkad odszedl z Live to granie w Barsie i Bayernie go wyjasnilo. Bombla zjadly kontuzje, a Fortnite jaknodszedl z Atleti to zapomnial ze pod bramka trzeba byc skutecznym to tyle transferach za ponad 100 baniek. Oczywiscie kazdego z tych pilkarzy lubie zawsze bylem fanem Griezza i Cou no ale nie pyklo, gdyby Bartek zaplacil za nich po 70baniek to nikt by nie plakal. Suareza Bartek sie pozbyl i mial kupic 9 to to olał i 9 ma Brait ktory tez tu powinien NIE trafic i tak to wyglada. Jeden wielki burdel i tylko nasrac na srodku, juz nie wspomne o jakims Fernandesie czy jak mu to tam bylo. Mozemy sobie gdybac, ale gdyby strzelby funkcjonowaly od poczatku sesonu to pewnie sytuacja w tabeli bylaby inna, bo sytuacji oni maja sporo tylko tej kropki nad "i" brakuje i wtedy te wylewy w obronie nie bylyby tak bolesne
0
@mekston no to tez racja. Prawdopodobnie niz go skoncza remontowac to moze sie juz sytuacja unormuje, ale to nie smienia faktu ze czas na remont idealny
0
@cules100pro raczej nie. Od poczatku roku gral wszystko co bylo do grania i Koeman mu zrobil połtora meczu przerwy
1
@Bykunn transfer Ibry, a transfery jakiegos Fernandesa ktory nawet nie byl zaprezentowany a zagral w tym sesonie jakies 15minut i transfer Malcoma to niebo a ziemia
1
@lucca87 najlepsze co mozesz zrobic hehe. Zamiast wkur*iac sie (za przeproszeniem) ogladajac TV i sluchania tych wszystkich od nich "przemyslec" to lepiej wziasc dzieciaki i wyjsc na spacer, albo z kumplami na browara hehe