0

Bys nie byl leniwy to bys to wy googlowal ;p

0

@mariogbch 4 kwiecien zalegly. 18 kwiecien z nami

3

@FutbolToMagia Ryszard "szukajacy najlepszego ustawienia do kamery" Puig jest cienki. Rysiek wchodzacy z lawki moze byc.

0

@xDoMinO26x xd. Nie. Odejmuja

13

Komentator "levante musi strzelic gola zeby byly karne" co to za jełopy ?

0

@avanes no niewiadomo... oby

0

@viscajasiek bo zawsze patrze kim wychodzi Chelsea i praktycznie Kai ławeczka. I czasem wejdzie

0

@viscajasiek rozumiem, rozumiem. Zmiana trenera dochodzi i znowu od 0

0

@Ghazul3293 cwaniak. Ciekawe kiedy zrobia tam powiadomienia. Kibice juz sie pluja tam o to od x czasu a powiadomien nadal nie ma. A na tym cafe bernabeu to smierdzi chuyem

1

Co jest z tym Havertzem w tej Chelsea... odbija sie od sciany czy jednak wyzsza półka go wyjasnila ? Pamietam jaki byl hype na niego zeby do nas przyszedl

0

@KacperVEB chyba ze w szkolce byl, ale chyba tez cos przegapilem

0

@Coutinho007 syfy Bartka dopiero nam dadza popalic xd

2

@kryhaa na necie pisze ze 4 kwietnia final z tamtego sesonu a 18 kwietnia final z obevnego sezonu

0

Karny do Atlethic...

0

@Coutinho007 albo probowac pocisnac za jakis pieniadz

1

@kryhaa ale nie jestem pewny

0

@kryhaa a nie w kwietniu ? Mial byc zalegly final i 2 albo 3 dni pozniej obecny final. Niewiem czy dobrze doczytalem ale przewinelo sie cos okolo 17 kwietnia juz

0

@Borneo Verratti ma kontuzje ? Ze ma nie zagrac czy jak ?

0

@Coutinho007 czyli mozna rzec ze duzo nie stracilismy (oprocz tego ze Pjanic tu przyszedl). Glowa nie wytrzymala

0

@jeyx77x nie sledze Juve a dowiedzialbym sie jak Arthurek pogrywa. Moze masz jakies info z pierwszej reki ?

0

@Bobo25 wrozenie z fusow, a tymbardziej jak gadaja o 3 fali. Ja na twoim miejscu jeszcze bym sie wstrzymal i poczekal do koncowki kwietnia poczatku maja

5

@fortunate_son z Granada czy Rayo tez odwrocila w koncowce meczu xd

1

@ranger3120 Benzema zaraz wroci. A zawsze maja tego juniora jeszcze.

5

@Dominik1999 no bo wie ze ciemny lud (ktorego jest zdecydowana wiekszosc) to kupi

0

@_catalan teraz Pique podobno na 3tyg wylecial i wroca demony...

0

@BarcaInfo podpinam sie do pytania odnosnie Bombla

2

@JORD10 ale ja nie mowie za siebie, ani za ciebie. Tylko jak dzieciaki powychodza z nory to tak to bedzir wygladac. Ja to napisalem ogolem.

1

@ksobi kurła jakby to od poprzeczki siadło to bym chyba sasiada obudzil. Ale jakby z okna pajeczyny powymiatal to tez bym zly nie byl xd

0

@chavez Panie, no za Rijkarda to tez kolorowo nie bylo poza sezonem gdzie wygrali LM ale reszta mozna powiedziec do zapomnienia

1

@JORD10 teraz tak wszyscy pisza. A po meczu znowu wrocimy do punktu wyjscia i klasyku czyli "wszyscy out, wszyscy in" xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?