Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bys nie byl leniwy to bys to wy googlowal ;p
0
@mariogbch 4 kwiecien zalegly. 18 kwiecien z nami
3
@FutbolToMagia Ryszard "szukajacy najlepszego ustawienia do kamery" Puig jest cienki. Rysiek wchodzacy z lawki moze byc.
0
@xDoMinO26x xd. Nie. Odejmuja
13
Komentator "levante musi strzelic gola zeby byly karne" co to za jełopy ?
0
@avanes no niewiadomo... oby
0
@viscajasiek bo zawsze patrze kim wychodzi Chelsea i praktycznie Kai ławeczka. I czasem wejdzie
0
@viscajasiek rozumiem, rozumiem. Zmiana trenera dochodzi i znowu od 0
0
@Ghazul3293 cwaniak. Ciekawe kiedy zrobia tam powiadomienia. Kibice juz sie pluja tam o to od x czasu a powiadomien nadal nie ma. A na tym cafe bernabeu to smierdzi chuyem
1
Co jest z tym Havertzem w tej Chelsea... odbija sie od sciany czy jednak wyzsza półka go wyjasnila ? Pamietam jaki byl hype na niego zeby do nas przyszedl
0
@KacperVEB chyba ze w szkolce byl, ale chyba tez cos przegapilem
0
@Coutinho007 syfy Bartka dopiero nam dadza popalic xd
2
@kryhaa na necie pisze ze 4 kwietnia final z tamtego sesonu a 18 kwietnia final z obevnego sezonu
0
Karny do Atlethic...
0
@Coutinho007 albo probowac pocisnac za jakis pieniadz
1
@kryhaa ale nie jestem pewny
0
@kryhaa a nie w kwietniu ? Mial byc zalegly final i 2 albo 3 dni pozniej obecny final. Niewiem czy dobrze doczytalem ale przewinelo sie cos okolo 17 kwietnia juz
0
@Borneo Verratti ma kontuzje ? Ze ma nie zagrac czy jak ?
0
@Coutinho007 czyli mozna rzec ze duzo nie stracilismy (oprocz tego ze Pjanic tu przyszedl). Glowa nie wytrzymala
0
@jeyx77x nie sledze Juve a dowiedzialbym sie jak Arthurek pogrywa. Moze masz jakies info z pierwszej reki ?
0
@Bobo25 wrozenie z fusow, a tymbardziej jak gadaja o 3 fali. Ja na twoim miejscu jeszcze bym sie wstrzymal i poczekal do koncowki kwietnia poczatku maja
5
@fortunate_son z Granada czy Rayo tez odwrocila w koncowce meczu xd
1
@ranger3120 Benzema zaraz wroci. A zawsze maja tego juniora jeszcze.
5
@Dominik1999 no bo wie ze ciemny lud (ktorego jest zdecydowana wiekszosc) to kupi
0
@_catalan teraz Pique podobno na 3tyg wylecial i wroca demony...
0
@BarcaInfo podpinam sie do pytania odnosnie Bombla
2
@JORD10 ale ja nie mowie za siebie, ani za ciebie. Tylko jak dzieciaki powychodza z nory to tak to bedzir wygladac. Ja to napisalem ogolem.
1
@ksobi kurła jakby to od poprzeczki siadło to bym chyba sasiada obudzil. Ale jakby z okna pajeczyny powymiatal to tez bym zly nie byl xd
0
@chavez Panie, no za Rijkarda to tez kolorowo nie bylo poza sezonem gdzie wygrali LM ale reszta mozna powiedziec do zapomnienia
1
@JORD10 teraz tak wszyscy pisza. A po meczu znowu wrocimy do punktu wyjscia i klasyku czyli "wszyscy out, wszyscy in" xd