2

@Bartosz85 on jest fanboyem Puiga.

0

@formentera2017 xd. 433 az po grob.

2

@monsterrize no faktycznie... gdyby nie glupie bledy w defensywie to Griezz wygralby nam SPH swoimi 2 golami, no ale sory zapomnialem to byl mecz z kelnerami o puchar tymbarku

0

@Sysia11 odbija sie od sciany jak niegdys KdB

1

@xBoMBoWiECx Matheusowi Fernandesowi, a tak na powaznie to moze Fati ;p

1

@fenix1983 jak mowisz o finansach i byciu bogatym na emeryturze, to śmiem watpic czy Ramos takowy bedzie. Podobno utopiony w dlugach po brzegi

0

@Coutinho007 ooo wlasnie. To tez nie małe siano utopili w noname..

0

@Yosemite wkoncu..

0

@Coutinho007 a ten Reinier czy jak mu to lecialo ? Do BVB go wypozyczyli a tez chyba ze 20baniek za niego zaplacili

0

@adukla Griezz i Bombel oraz Brait z hattrickiem oczywiscie

0

@LeoMessiah jak wziales te statystyke z transfermarktu to musisz wziasc pod uwage ze transfermarkt dolicza asyste nawet gdy zawodnik wywalczy rzut karny. Ogolnie niewiem jakie Pedri ma statystyki tylko tak napisales jakbys sugerowal sie transfermarktem

0

@takisobiektos gdyby takie gowna gwizdał KAZDY sedzia to pilka nozna stalaby sie za delikatna. Dlatego dobrze ze sa sedziowie ze za takie cos nie gwizdza

0

@LeoMessiah 1. City i PSG bo to szejki.
2. Getafe
3. Espanyol
4. Real
5. Bayern

0

@LeoMessi1994 ehh no kiepsko... nie potrafie sie za to zabrac.. narazie sie z tym męcze... troche mi brakuje takiego glownego bohatera jakim byl Issei (chodzi o to ze potrafil sie bic). Ogolnie jest wporzadku, ale sie poki co męcze.... sorki..

1

@dafik85 czemu ? Po Sociedad maja 2 tyg przerwy jak sie nie myle, a jest przerwa na repki i z tego to gdzies czytalem to Conmebol mialo odwolac zgrupowania. Niewiem czy byla jakas oficjalka ale tak gdzies czytalem. Ale wykartkowac by sie musial na jakie meczyk bo mecz z RM zbliza sie duzymi krokami

0

@LeoMessi1994 no grubo. 8 dziennie xd po kilku dniach bylby finish xd

1

@monsterrize Neymar ogarnial w hu*, ale jak gralismy tercetem Henry Eto'o Messi to Henry tez ogarnial czy wczesniej Ronnie. Teraz taka lipa, bo Ney wysoko zawiesil poprzeczke i oczekiwania wobec kolejnego LSa rosna. Licze ze Fati da nam tam radosc. Tylko najpierw niech wyjdzie calo po kontuzji

1

@greymid dokladnie. Gdyby nie pieprzone szejki to to francuska liga bylaby za portugalska tak jak kiedys

0

@betonito mecz z PSG pokazal ze narazie jeszcze to nie jest to. Jak byl Kurzawa to Dest (mozna powiedziec) mial autostrade, a jak wszedl Diallo to Dest mial juz problemy. Potencjal ma trzeba czekac

0

@dariooo patrzac ogolem na lige wloska i na lige francuska to liga włoska ma bardzo bogata historie w europie (LM), za to francuska nie koniecznie. Mowa oczywiscie o sukcesach na arenie europejskiej. Fakt, Liga wloska zjechala poziomem i obecnie do najlepszych raczej nie nalezy (wyniki w LM w ostatnich latach dobitnie to pokazuja) no ale patrzac na historie to to jest niebo a ziemia

3

@Jakchcesz *skreśl niepotrzebne xd

0

@Penguin007 xd. "RACZEJ", nie bierz tego jako nigdy, bo tez napewno sie zdarzylo mi tylko chodzi ze CR mentalnie jest lepszym zawodnikiem

0

@Penguin007 tylko ze CR raczej tak mentalnie nie siadal w waznym momencie jak Messi. Wypisales mi 1/2 MŚ w wykonanuiu Messiego ze strzelil wazna bramke super. A w Finale strzelil to co mogl nie. Pamietaj ze od najlepszego na swiecie zawsze beda wymagac to zeby w najwazniejszym momencie nie zrobil w gacie, to ze koledzy nie wykorzystali to trudno, ale oni najlepsi na swiecie nie byli tyjo sam Messi jest najlepszy i tyle i od niego sie wymaga ? Dlatego napisalem ze sa mecze gdzie potrafi a sa mecze gdzie siadł i tyle.

0

@Penguin007 no wlasnie nie wiem czego Ty nie rozumiesz. Napisalem wyraznie "ze czesto mu sie zdarzylo nie wytrzymac presji" nie napisalem nihdzie ze ZAWSZE...

1

Okładka As wg mnie: "poszukiwany czlonek rodziny ktory zaginal kilka dni temu co bylo zgloszone przez sama rodzine gdyz poszukiwany wyszedl do sklepu i juz nie wrocil zostal znaleziony na peronie w Madrycie"

0

@FutbolToMagia jestem tylko ciekawy jak przyjdzie kiedys zamiaast Koemana, taki trener ktorego ty bys chcial i tez Puiga odstawi z kwitkiem na ławke xd

1

@El dominatore musisz wziasc sobie na poprawke to ze ten uzytkownik FutbolToMagia z ktorym prowadziles dyskusje jest fanboyem oraz jest zakochany w Puigu. Dlatego chce zwolnirnia Koemana, bo Puig oglada mecze z trybun a przeciez jest najlepszym naszym pomocnikiem i kazde z naszych pokocnikow chowa w kieszeni. Taka jest jego opinia

0

@Hawajczyk no tak, ale gdyby strzelil a Vidal nie to mogloby sie to skonczyc zwyciestwem Argentyny ? Moglo ;p . Ja nie napisalem nigdzie ze "ZAWSZE" mu psycha siada w waznym momencie tylko napisalem ze "CZESTO"

0

@Fabik87 jakbys mial czas to polecam ci kanal Pilkarzyki na YT. Oni analizowali mecz rewanzowy z Sevilla i ten jeden facet jest sedzia w 4 lidze bodajze dosyc ogarniety w tych przepisach i tlumaczyl tam dlaczego jest dyktowany karny a zawodnik faulujacy nie dostaje kartki. Jak dobrze pamietam to w tym odc to wyjasnial wlasnie. Oni analizowali PK i chyba CL

1

@Barca1992 od najlepszego zawsze sie bedzie oczekiwac cudow. Nie ma sie co dziwic... wczoraj to on podjal sie bardzo waznego aby uderzac karny i spalił sie... to samo bylo z Chelsea w 2012... gdzie mial karnego na wage awansu... nie pierwszy i nie ostatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?