Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB sedziowie sie boja Case dawac zolte kartki a co dopiero czerowne..
2
@Bobo25 jak przedluzy umowe z PSG to w 2026 juz napewno wroci
0
Kurde troche to wkur*ia... jak mowimy o blednych decyzjach w jedna strone to ppwiedz tez o bledach w druga ty kur durniu.. zawsze tak jest.. czh to gra Real czy Barca czy inni.. kazdy widzi tylko czubek wlasnego nosa, a nie to co sie rowniez odjaniepawliło na niekorzysc druzyny przeciwnej..
0
@Donio Griezu łokcia na pysk dostal
0
@Bobo25 nie pije do meczu xd. Moze ktos nie ma humoru bo trzeba do roboty ponswietach hehe
1
@dge21 a Griezmann jak dostal łokcia ? To juz powinna byc zolta
1
https://www.facebook.com/100022045806375/posts/953709745373877/
Na poprawe humoru xd
0
@FCB24 wiadomo co by sie dzialo. Kazdy o zdrowym rozsadku przyznalby sie ze np Busi dal dupy. Ale znajac wiekszosc byloby to "escandalo"
2
@FCB24 nie zgodze sie. Papiery na czerwo napewno mial. Zawodnik wjezdza w drugie kompletnie nie interesujac sie pilka "mocno pomaranczowa" kartka wedlug mnie (czyt. Czerwo). Arbiter wybronilby sie z kazdej kartki ktora mogl mu dac
1
@kryhaa sanki od tyłu, zawodnik kompletnie nie zainteresowany pilka tylko tym zeby Dembele przewrocic. Czerwo zasluzone (przynajmniej mocno pomaranczowa)
0
@Coutinho007 mi sie wydaje ze Valladolid ich sam zaskoczyl tym ze potrafia tak szybko przechodzic z obrony do ataku licze ze teraz sie obudza
2
@FC1899Barca dokladnie.. to samo mialem napisac.. cala jego kariera na CN oprocz 1 polrocza po transferze, ale ja mam tak samo ze tak go zapamietam
0
@h2o za dluga przerwa byla. Licze ze w 2 polowie wyjdzie inna Barca
0
Ten sedzia to jakis odklejony chyba, albo nie dojechal na mecz...
5
@LuisSalvano mow za siebie.
0
@Joe_Pesci ale sie nabijales xd
1
@Bocheno1 zurek tez dobry ja jednak jestem zwolennikiem "Wodzionki" (taka "zupa" na sląsku) hehe. Tez jest mocarna na kaca
1
@Joe_Pesci nie obrazaj LG. G2 to byl potwor.
1
@Bocheno1 oj tam. Wstajesz rano robisz 2 browary na szybko i wracasz do normalnosci. Moja zlota zasada ktora nie raz mnie uzdrowila. Pozniej ewentualnie jeszcze dolać kolejnym i mozna spokojnie zyc bez umierania
2
@Gandalf55 Real juz nie raz pokazywal ze jak sie pali pod dupa to potrafia scisnac jaja zeby wygrywac. Ich nie mozna nigdy skreslac...
0
@Barca1922 Messi mial 2tyg pauzy. Musi zagrac kilka minut na przetarcie
0
@KrwawiaceoczyVEB chyba ze do zmyłki tak ppwiedzial. Messi napewno zagra bo jednak 2tyg przerwy to dlugo. Mam nadzieje ze FdJ troszke odpocznie jednak...
0
@rodi30 a ile razy bylo tak ze kibice spiewali na danego pilkarza obrazliwe slowa ? Ile razy Shakira zostala zwyzywana przez kibicoe Espanyolu ? I co Pique zszedl z boiska z placzem ? Po meczu skomentowal tylko Espanyol ze nie bylo co z nich zbierac
0
@adambądkowski93 z tym ze Ney do nas to juz napewno ? Czy dopiero jak skonczy mu sie nowy kontrakt ktory dostsnie ? Xd
3
@lukas10 no bo teraz nie ma pilkarzy z jajami tylko takie fujarki. Tez mialem w glowie to co zrobil Alves, zjadl banana i ze tak powiem oblał tego typa co w niego rzucil tym bananem cieplym moczem, a ten cos uslyszal i wielka beksa.
2
@Bocheno1 ale taka fest popierdulka... oni w pewnym momencie mieli chyba ze 8 czy 9pkt przewagi nad Realem i 12 nad Barca... tak to spieprzyc
0
@El dominatore no dlatego napisalem ze nie kazdy. Ale historia pokazuje ze ci co maja poukladane to buduja swoja legende, a ci co powinni blyszczec staczaja sie
0
@LuisSalvano xd. Niewiem. Nie jestem fanem jego powrotu takze zwisa mi to
0
@El dominatore malo ktory Brazylijczyk ciagnie bardzo dlugo swoja kariere ;p wiadomo sa wyjatki ale jak popatrzysz na Ronniego, Adriano, Robinho to kazdy moze swoje wnioski wysnuc, nawet Arthurek ktory mialbyc nowym Iniesta skonczyl sie zanim sie zaczal
0
@Pilka_jest_okragla nie ma sie co dziwic. Takie kluby jak RSSS maja tylko szanse wlasnie na takie SPH czy PK dlatego dla nich to wyczyn. Napewno kiedys w Hiszpani zdarzy sie cos takiego jak w Anglii ze Leicester wygralo Lige, ale narazie sie na to nie zanosi.