0

@MaziFCB sedziowie sie boja Case dawac zolte kartki a co dopiero czerowne..

2

@Bobo25 jak przedluzy umowe z PSG to w 2026 juz napewno wroci

0

Kurde troche to wkur*ia... jak mowimy o blednych decyzjach w jedna strone to ppwiedz tez o bledach w druga ty kur durniu.. zawsze tak jest.. czh to gra Real czy Barca czy inni.. kazdy widzi tylko czubek wlasnego nosa, a nie to co sie rowniez odjaniepawliło na niekorzysc druzyny przeciwnej..

0

@Donio Griezu łokcia na pysk dostal

0

@Bobo25 nie pije do meczu xd. Moze ktos nie ma humoru bo trzeba do roboty ponswietach hehe

1

@dge21 a Griezmann jak dostal łokcia ? To juz powinna byc zolta

1

0

@FCB24 wiadomo co by sie dzialo. Kazdy o zdrowym rozsadku przyznalby sie ze np Busi dal dupy. Ale znajac wiekszosc byloby to "escandalo"

2

@FCB24 nie zgodze sie. Papiery na czerwo napewno mial. Zawodnik wjezdza w drugie kompletnie nie interesujac sie pilka "mocno pomaranczowa" kartka wedlug mnie (czyt. Czerwo). Arbiter wybronilby sie z kazdej kartki ktora mogl mu dac

1

@kryhaa sanki od tyłu, zawodnik kompletnie nie zainteresowany pilka tylko tym zeby Dembele przewrocic. Czerwo zasluzone (przynajmniej mocno pomaranczowa)

0

@Coutinho007 mi sie wydaje ze Valladolid ich sam zaskoczyl tym ze potrafia tak szybko przechodzic z obrony do ataku licze ze teraz sie obudza

2

@FC1899Barca dokladnie.. to samo mialem napisac.. cala jego kariera na CN oprocz 1 polrocza po transferze, ale ja mam tak samo ze tak go zapamietam

0

@h2o za dluga przerwa byla. Licze ze w 2 polowie wyjdzie inna Barca

0

Ten sedzia to jakis odklejony chyba, albo nie dojechal na mecz...

5

@LuisSalvano mow za siebie.

0

@Joe_Pesci ale sie nabijales xd

1

@Bocheno1 zurek tez dobry ja jednak jestem zwolennikiem "Wodzionki" (taka "zupa" na sląsku) hehe. Tez jest mocarna na kaca

1

@Joe_Pesci nie obrazaj LG. G2 to byl potwor.

1

@Bocheno1 oj tam. Wstajesz rano robisz 2 browary na szybko i wracasz do normalnosci. Moja zlota zasada ktora nie raz mnie uzdrowila. Pozniej ewentualnie jeszcze dolać kolejnym i mozna spokojnie zyc bez umierania

2

@Gandalf55 Real juz nie raz pokazywal ze jak sie pali pod dupa to potrafia scisnac jaja zeby wygrywac. Ich nie mozna nigdy skreslac...

0

@Barca1922 Messi mial 2tyg pauzy. Musi zagrac kilka minut na przetarcie

0

@KrwawiaceoczyVEB chyba ze do zmyłki tak ppwiedzial. Messi napewno zagra bo jednak 2tyg przerwy to dlugo. Mam nadzieje ze FdJ troszke odpocznie jednak...

0

@rodi30 a ile razy bylo tak ze kibice spiewali na danego pilkarza obrazliwe slowa ? Ile razy Shakira zostala zwyzywana przez kibicoe Espanyolu ? I co Pique zszedl z boiska z placzem ? Po meczu skomentowal tylko Espanyol ze nie bylo co z nich zbierac

0

@adambądkowski93 z tym ze Ney do nas to juz napewno ? Czy dopiero jak skonczy mu sie nowy kontrakt ktory dostsnie ? Xd

3

@lukas10 no bo teraz nie ma pilkarzy z jajami tylko takie fujarki. Tez mialem w glowie to co zrobil Alves, zjadl banana i ze tak powiem oblał tego typa co w niego rzucil tym bananem cieplym moczem, a ten cos uslyszal i wielka beksa.

2

@Bocheno1 ale taka fest popierdulka... oni w pewnym momencie mieli chyba ze 8 czy 9pkt przewagi nad Realem i 12 nad Barca... tak to spieprzyc

0

@El dominatore no dlatego napisalem ze nie kazdy. Ale historia pokazuje ze ci co maja poukladane to buduja swoja legende, a ci co powinni blyszczec staczaja sie

0

@LuisSalvano xd. Niewiem. Nie jestem fanem jego powrotu takze zwisa mi to

0

@El dominatore malo ktory Brazylijczyk ciagnie bardzo dlugo swoja kariere ;p wiadomo sa wyjatki ale jak popatrzysz na Ronniego, Adriano, Robinho to kazdy moze swoje wnioski wysnuc, nawet Arthurek ktory mialbyc nowym Iniesta skonczyl sie zanim sie zaczal

0

@Pilka_jest_okragla nie ma sie co dziwic. Takie kluby jak RSSS maja tylko szanse wlasnie na takie SPH czy PK dlatego dla nich to wyczyn. Napewno kiedys w Hiszpani zdarzy sie cos takiego jak w Anglii ze Leicester wygralo Lige, ale narazie sie na to nie zanosi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?