Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB ale on tak gra od 5 lat na wyjazdach... wtedy mia 28-29lat...
0
@kamiVeB od zawodnika tej klasy sie wymaga. To jest naprawde dziwne ze chlop nie potrafi nic ustrzelic na wyjazdach w LM.. a w liddze na wyjazdach potrafi
0
@Firestone a nie od meczu z Arsenalem w 2016? Tam chyba strzelil ostatniego gola na wyjezdzie
0
@ViscaBarca123 ja mam nagrane podobne na whats appie.. ale niewiem jak to wrzucic tutaj (przez zapodaj nie umiem).. ale bylaby ciekawa odpowiedz na to co wstawiles
0
@ViscaBarca123 haha, dobre xd
1
@Katalonbar odpadna i postawia wszystko na 1 karte. Czyli bedzie sie dzialo jeszcze. Oni łatwa sie nie poddadza. Wszystko bedzie poki co zalezec od tego czy Barca z nimi wygra i Realem
0
@Danio2584 i tak o nic nie graja wiec moze Flick dal drugiemu bramkarzowi pogra zeby ten nie przyrósl do lawki, bo w puchar sobie nie pogral
7
@ShinobiQWE z dupy
0
@Krzysiek872 to ze dal dupy na kazdej plaszczyznie to jedno, ale Barca za jego kadencji tez jednak co roku LL czy PK wygrywala no i ten tryplet na dzien dobry
3
@michail99 tak sie zalatwia interesy xd. Bez % nie ma dobrej rozmowy hehe
3
@Kgorecki2500 a czemu nie ? Skoro Bartek i Rossel z pod jego skrzydel wyszli.
0
@UncleDrew no a nie zgwalcilo ? W dwumeczu masz 5-2 dla PSG to ze zagrali u nich bardzo dobrze i tylko niemoc Komara czy innych pod bramka sie ukazała to juz nic nienporadzimy, ale dwumecz pokazal ze do malego gwaltu doszlo, szczegolnie na CN
0
@pt9 jak oni by wygrali LM majac w ataku tylko Benzeme (bo o reszcie nie ma co pisac raz wsadza jakiegos gola po to zeby w kolejnych kaleczyc) to bym sie zdziwil i to mocno
1
@Oskaer1 jezdzilem kiedys Q7 3.0TDI i zlego slowa na to powiedziec nie moglem. To by bylo na tyle. Nie narzekalem bo nic sie zlego nie dzialo. O 2.7TDI sie nienwypowiem bo nie jezdzilem
1
@chavez poki na jego stronie byl Kurzawa to Dest robil co chcial, jak wszedl Diallo to schowal Desta w kieszen wiec niewiem czy mozna napisac o "SWIETNYM" Meczu
0
Dlaczego Laporta ma problem z uzyskaniem tych gwarancji ? Przeciez mowil ze to nie problem, a teraz sie okazuje ze jeszcze na dobre prezeydentem nie zostal bo na drodze mu stanely te gwarancje
0
@FutbolToMagia dlaczego tybsie wywyzszasz i uwazasz sie za lepszego ? Czlowieku nie patrz na ludzi z gory bo kiedys w ryj za to dostaniesz. Zeby miec pojecie o pilce to nie trzeba miec kwalifikacji czy osiagniec. A jak tak cie to interesuje to gralem w B klasie kiedys w pilke ale kontuzja kolana i mam pograne.
0
@FutbolToMagia a to trzeba jakis klub prowadzic zeby miec jakas wiedze na temat pilki noznej ?
0
@AxelF niewiem, nie potrafie odpowiedziec z kim to bylo, ale byly podobne sytuacje "a'la" podmuch komara
0
@Bartosz85 no bo zazdrosci, co zrobisz xd niby jest takim kozak trenerem a nie potrafi awansowac z C klasy do B klasy. No ale jak jego zespol gra taki chaos jak tego ukochany Puig, oraz jest tak wkrecany w ziemie jak Semedo przez Daviesa do tego dodasz tartak jakim dysponowal Paulinho to sie nie ma co dziwic xd.
0
@Krzeczo Griezz ten rok moze zaliczyc do udanych. Bardzo dobre wystepy od stycznia notuje
0
@AxelF ja pamietam. W tamtym sezonie w LL byl mecz miedzy Barca i jakims zespolem (nie pamietam jakim) i tez byly podyktowane w tym meczu 2 karne dla Barcy (po dotyku motyla na Semedo i Vidalu) oraz jakis karny (tez po dotyku motyla) byl podyktowany do druzyny przeciwnej
0
@Fake69 no wiem, mecz ogladalem. Chodzilo mi o porownanie magicznej asysty Trinaco do Pedriego
1
@norbi77 czasem nie mozna jak sie ch e z kogos posmiac xd
1
@norbi77 pewien fanatyk Puiga i tak ci bedzie wmawial ze Puig to najlepszy nasz pomocnik, Semedo po Alvesie to byl nasz najlepszy PO, a Paulinho byl kozakiem
0
@Messiah10 no a Pedri jaka piekna asyste do Griezza zrobil. To bylo dosyc podobne
0
@tmQbassive chce z nimi podyskutowac a ci jada z nim jak z mokra szmata
0
@FutbolToMagia no to twierdzisz na slepo i tyle.
0
@Bartosz85 jego klub to sa trampkarze w C klasie. I odnosi z nimi jakies sukcesy, czyli granie w C klasie
2
@Bartosz85 no a co ty oczekujesz od faceta ktory twierdzi ze Semedo byl po Alvesie najlepszym naszym PO, albo ze Paulinho byl wysmienitym zawodnikiem a Puig to najlepszy nasz pomocnik....