0

@LuisSalvano no i w tym sezonie ugra ten nowy kontrakt z Szejkerami

0

@El dominatore jak byl w Barcie to praktycznie jego szanse na ZP byly rowne 0% a jak przeszedl do szejkerow to moze sie to dzwiglo o pare % bo nikt nie zakladal ze PSG bedzie mialo szanse na LM (procz ostatniego sezonu)

1

@El dominatore nic sie nie mowilo o jego kandydaturze do ZP.

0

@kubaa2002 Messi 2tyg mial pauzy od meczy. Jakies 50min na przetarcie mu sie przyda

2

@eckov MoNey walczy o swoj ostatni wiekszy kontrakt bo pozniej juz nie bedzie tyle siana

3

@Edoss czyli jak ? United juz nie jest takie mocarne jak kiedys wiec tam nie moze isc bo krok wstecz ? Jakos Utd musi na dawna droge wrocic wiec musza kupic jakies gwiazdy i dobrego trenera sciagnac zeby na swoja sciezke wrocic. U nas tez poki co zwycieskiej drogi nie ma, fakt swiatelko w tunelu jest ale nadal ta mlodziez co jest obecnie nie zagwarantuje tego ze Barca wroci silniejsza no i nadal niewiadomo ilu z tych mlodych przebije sie na lata do 1 skladu

0

@Greenalley smialismy sie to fakt.. tylko ze wtedy byly pieniadze jakies. A teraz nie bardzo

0

@Matchess oo dzieki. Milo mi hehe.

17

@Matchess kibic o zdrowych zmyslach zdaje sobie sprawe z tego co jest realne a co nie. A pismaki podczas przerwy na repki cos pisac musza i dupe zawracac tez czyms musza

0

@Criss18Barca my w maju ? "Mądrosc" niektorych tutaj mnie rozpier xd. Gdyby czlowiek byl odrobine bystry to by wszedl w zakladke "Terminarz" na tej stronie i widzialby kiedy Barca gra final PK. A Baskowie graja final za tamten sezon

2

@kewin tak jest panie. RSSS musi wygrac... nie cierpie Athleticu

1

@blaugrana_36 beke z was cisnie, a wy nawet nie potraficie tego ogarnac. Kazdy ktory oglada mecze i widzi jak gra CR w tym sesonie to sam potrafi sobie powiedziec ze to napewno nie ten rok

0

@kejdzi wlasnie. Poki co kazdybz mlodzikow Pedri Moriba Dest Mingueza itd spisuja sie dobrze (moze poza Trincao bo z nim roznie), ale nikt niewie ilu z nich w ciagu zalozmy 3 lat odpali na dobreni zostanie tu na dlugo. W sumie juz mamy 1 znak zapytania co bedzie z Fatim po kontuzji, czy da rade wrocic do tego poziomu sprzed kontuzji czy jednak juz bedzie po chlopaku.

8

@kamapl85 a jak bylo wydawane na Neymara czy Suareza to tez tak pisales ? Wiadomo ze nie kazda gwiazda sie sprawdzi, ale tez nie mozna napisac ze kazde 100+baniek wydane na transfer sie NIE sprawdzi

1

@Borneo fakt, beda mieli Live w nogach, ale oni juz nie raz pokazali ze jak sie pali pod dupa to potrafia scisnac klejnoty i dac noge na gaz...

0

@Tigeros93 ogladalem tylko kawslek 2 polowy i z relacji na LR wynika ze w 1 polowie ppwinien byc karnh dla Polakow oraz dla Anglikow.

0

@Mik123us a co pokazywal przed pojsciem do Bayernu ?

0

@patricq130413 na cepik.pl (w googlach wpisz cepik i ci link wyskoczy) bodajze tez mozna sprawdzic. Wpisujesz tylko nr rejestracyjne i ci wszystko wyskoczy i nr VIN oczywiscie tez wpisujesz

7

@Yosemite nic tylko przecieraz oczy ze zdumienia, bo ta era sie niebawem skonczy... i prawdopodobnie dlugo czegos takiego nie bedziemy widziec. Watpie ze Haland i Mbappe przejmna po czesci paleczke po tych dwoch cudzoziemcach

0

@lukasz9197 zapomniales do tej dwojki dopisac Paulinho ktory chowal w swoim czasie naszych pomocnikow do kieszeni. Jezeli myslimi o tym samym uzytkowniku to brak Paulinho przy wyzej wymienionej 2 to kryminal kolego. KRYMINAL :D

0

@MysticCat na tej stronie jest fanboy (moze nawet kilku) Puiga i on ciagle uwaza ze to nasz najlepszy pomocnik w druzynie, Semedo to byl najlepszym PO po Alvesie a Paulinho chowal naszych pomocnikow (w swoim czasie jak tu byl) do kieszeni, takze grabisz sobie kolego.. zlinczuja cie xd

0

@Pilka_jest_okragla wolalbym Romka u nas zamiast niego. Wtedy i wrzutki czesciej by wpadaly

0

@Vebrol ale ty wiesz ze oni maja wazne kontrakty i sila nikt ich nie wyrzuci jak nie beda chcieli odejsc ?

0

@Szpenser no wlasnie.. 200 idzie w smieci... no ale z drugiej strony zawsze jest ta niepewnosc "a co jesli akurat dzis skontroluja tak wyrywkowo inakurat trafi na mnie"

1

@Totti94 co ? Przed wypozyczeniem do Bayernu gral czesto (kompletnie nic nie pokazal) i jak wrocil po wylozyczeniu to moze mial ze 2 mecze dobre po to aby wrocic do zyebanej dyspozycji

1

@Szpenser powiem ci tak, byl u mnie siostrzeniec 10 dni (w ubiegly piatek wracal do domu) i zrobil test jak jechal z niemiec do nas i od nas do niemiec i zadenj kontroli nie mial, powiedzial mi ze nawet zadne auto nie stalo zeby wyrywkowo skontrolowac. Co do testu to wystarczy ci ten najtanszy (chyba za 150zl) i wystarczy aby byl po angielsku. Siostrzeniec w polsce jak byl to chyba 150zl zaplacil i zadnego tlumaczenia robic nie musial bo ten test juz byl chyba w 3 jezykach (Polski, Niemiecki, Angielski) jak sie nie myle

4

@Totti94 tylko ze ten Griezmann daje o wiele wiecej niz Coutinho

1

"Jego zdaniem, gdyby zapytac Nazario ten odparlby ze jest na miare Barcy"... smiech na sali skoro nawet w Valladolid nic nie pokazal

0

@LuisSalvano u nas jak sie ludzie pytali jednego ksiedza dlaczego za pogrzeby dziwgnal kase to powiedzial ze ludzie za malo do koszyczka rzucaja. Takze to nie tylko u ciebie takie cos

2

@KacperVEB przeciez tam kazdy z kazdym moze wygrac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?