0

@jeyx77x jedyny mecz ktory nasuwa mi sie na mysl gdzie byl plaster na Messim to wygrany SPH przez Real gdzie Kovacic byl plastrem do Messiego. Wtedy jeszcze byl normalny SPH przed sesonem i byly 2 mecze (dom/wyjazd) nie pamietam ktory to byl rok ale kojarzy mi sie ze przegralismy ten SPH (mecz byl wtedy gdy na ławce napewno byl Zidane a u nas Valdek).
Edit. To byl 1 sezon Valdka jak mnie pamiec nie myli i odrazu szansa na puchar

1

@LuisSalvano to czego nie nadrabiaja jakoscia to nadrabiaja mentalnoscia. Real mentalnie od czasow Zidana zawsze jest na innym poziomie mentalnym niz reszta

1

@itmustbejoke Benzema tez z roku na rok poziom trzyma

0

@Ghazul3293 Busi i Pedri kontra CKM ? Srodek pola mamy przegrany. 3 na 2 do tego w jakiej formie jest Kroos i Modric... oby Koeman ppstawil na Mingueze Araujo i Lengleta w srodku obrony..

1

@NaFazieHitman co zrobic. Zazdrosc ludzka nie zna granic. A gosc to debil

1

@Coutinho007 ojj przepraszam.... moj blad.. no ale liczylem na to ze kazdy sie zorientuje ze chodzilo mi o socios.

0

@LUPR bo w Realu madrze wybieraja Prezydenta a u nas cules wybieraja jak zawieje (podobnie jak w Polsce rzad)

0

@tomek8756 na Tadka tez pojdzie, Jacuś przytuli jeszcze jakies "drobne" i masz jackpota. Polska bogata dzieki PiS xd

1

@MesQueUnClub96 dziwny jest caly ten Salihamidzic, Flick chce to po swojemu ogarniac a ten po swojemu. Czemu prezydent tego nie ogarnie...

1

@NaFazieHitman mial opuscic rewanz w LM i 2 ligowe czyli chyba jakies 4-6 meczy mu zostanie

0

Jezeli nasi beda tak skuteczni pod bramka jak w meczu z PSG (rewanz) to wiesz. Jezeli nasi nie pozwola sie zdominowac w srodku to mysle ze bedzie bardzo dobry mecz

0

@xSZYMONOx maja prawo byc pewni siebie. Bo poki co wg mnie Real ma wieksze szanse na zwyciestwo.

0

@chavez chcialbym zeby znowu wywiesil pranie...

0

@Ogorinho1974 xd niezle odjechales hehe

2

@Naker albo jeszcze pozniej, jak sie MSN pojawilo w Barsie

1

@Zoker raczej porazka Barcy. Wszystko bedzie zalezec od tego kto wygra srodek pola, a wygravraczej CKM

1

@CatalanDream zważaj na slowa bo cie na ulicy zabije

0

@Michvl kwestia tego czy lubisz piwo czy musisz wypic przynajmniej 1 piwo xd

1

@andres_xavi od siebie dorzuce jeszcze Tate no yuusha no niaragari (bohater tarczy) to bylo moje jedno z najlepszych anime ktore ogladalem glowna postac prowadzona ciekawie. Glowny bohater zostaje bohatere razem z bohatereami wloczni miecza i łuku, po czy bohater tarczy zostaje wciagamy w intrygi i musi przejsc bardzo trudna droge aby udowonic swoja niewinnosc i pokazac ze sie kazdy mylił. To anime rozwalilo system wg mnie i jest u mnie w czolowej topce obok One Piece (mimo ze nie lubie w One Piece tego przeciagania odcinkow) i np Naruto

1

@andres_xavi to sypałem z rękawa takze tu juz masz kilka dobrych tygodni ogladania, moge ci jeszcze nawrzucac jak chcesz

1

@andres_xavi czyli i supermoce tez po tytulach sądzac. The god of high school, the misfit of demon academy, demon slayer, nanatsu no taizai (5 sezonoe jest), magi, blood lad, bleach, one piece, fairy tail (seria ukonczona w calosxi, ogolnie te 3 ostatnie tytuly to tasiemce), black clover (tasiemiec, seria wstrzymana)

1

@Junngeas noo tiki taka potrafila wkurzac kibicow druzyn przeciwnych w to nie watpie ale dla nas kibicow bylo to piekne

0

@andres_xavi a jakie gatunki lubisz ? I z tych bardzo znanych co ogladales

1

@Junngeas o kurde. Ja przez Ronniego kibicuje. Kiedys bracik naklaniam mnie na kibicowanie Serie A (zagorzaly fan Milanu) ale jednak Ronnie wtedy mial cos w sobie czego caly Milan nie mial

1

@andres_xavi bardzo lubie ogladac, zobaczylem ogolnie bardzo duzo tytulow. Kiedys bardziej wchlanialem tytul za tytulem teraz praktycznie ogladam zeby zabic wolny czas, ale to nie zmienia faktu ze jak cos wpadnie mi w oko to staram sie ogladac.

0

@joloskyy moge ci zapodac kilka tytulow tylko musialbym wiedziec co lubisz

0

@Junngeas czemu ?

0

Komentarz usunięty

2

@ShawnC przeciez tak jest zawsze. Lenglet i Busi, kiedys Rakitic

6

@PawkoFCB ale po co skoro nic nie bylo. Szkoda czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?