0

@david89 Koeman potrzebowal prawie polowy sezonu. Czyli nawet jakies 4 miechy. I bylo widac dopiero roznice

0

@Sempre niewiem. Nie znam sie na tym xd. Nie mialem rozbieranego kolana to niewiem

0

@Herbert no kontuzje mial i wogole nie trenowal jeszcze.

0

@Sempre Fati bodajze u niego dal sobie zrobic to kolano

0

@Herbert @Peciak jezeli mowa o sezonie to Roberto mial, ale wtedy byl kontuzjowany.

0

@slawekk97 Pique sprzedac ? I wierzysz w to ze on pojdzie grac gdzies indziej ? On tu skonczy kariere

1

@Yoshi94 tez nie mozna napisac ze Valdek mial kiepski sklad. Bo mial naprawde dobry sklad ktorym mogl w europie spokojnir wojowac. Ale przygotowanie fizyczne lezalo i kwiczalo, do tego dochodzi legendarny tartak w srodku pola czyli Busi Rakitic i Vidal jeszcze do tego doszedlby Parejo to wogole miazga

2

@fcbarcafan19 gdyby Bartek sluchal sie Valdka to teraz w Barcy bylby Parejo czy Wilian xd

0

@D1OS a Ameryka nie miala przelozyc eliminacji ? Czy tylko Ameryka Poludniowa przeozyla ?

0

@Xxxbarca4ever Araujo Pique Lenglet Dest

0

@damianex10 w twojej wypowiedzi jest jedno slowo "klucz" mianowicie "PRZED" meczem. Nikt przed meczem nie zakladal ze dostama w pupke

0

@XenoHD powtorka z rozrysowana linia

0

@XenoHD byla ppwtorka pokazana

0

@XenoHD juz pokazali. Byl spalony, ale to z serii "na maksa minimialny"

0

Ten spalony to juz chyba bardziej minimalny nie mogl byc...

0

Tam byl wkoncu spalony czy nie ? Bo ppwtorki jak nie ma tak niema

3

Dest wlasnie zrownal sie liczba goli z Semedo ktory byl u nas 3 lata

3

@ObiektywnyKibic121 tez tak uwazam. Ogolnie mozna zauwazyc ze odkad Koeman zmienil ustawienie na 352 to cala obrona popelnia zdecydowanie mniej baboli

2

@Persyfl ale obrona musialaby sie slupic na nim tez, wtedy Bombel czy Messi mieliby jeszcze wiecej miejsca. Ja rowniez uwazalem ze Cou bardziej by nam sie przydal w tym meczu bo on potrafi w strzaly z dystansu, a Pedri nawet nie sprobuje...

0

@Pawel1980 oj tam, on buduje. Bedzie po drabinie na kibelek chodzic

3

@nike007 malo ci napluł w pysk ,?

0

@SzahMatt no w 352 jakby nie patrzec to sa skrzydlowi (bardziej wahadlowi, wiem) ale zawsze cos

5

@Cule007 Koemam wedlug niego pomija mlodych bo Puig (21lat) nie gra. Tak to by bylo ok. Walicz to ze jakies pol skaldu to mlodzi,ale "Koeman pomija mlodych boooo Puig grzeke trybuny" ten koles to taki Fanboy Puiga ze to dramat jest.. gdyby jego ukochany gral to prwnie wychwalalby Koemana pod niebiosa, ale ze Puig nie gra to czeka na Xaviego, bo Xavi kiedys ppwiedzial w wywiadzie ze Puig powinien byc 1 wyborem do pomocy to kolega teraz czeka na Xaviego

0

Czemu przy odbiorze nie placiles ?

0

@BulaKG a to zaplaciles za to ?

0

@itmustbejoke Dest nie jest zawodnikiem ofemsywnym ale akcje po ktorej mogl pasc gol mial. Wiem ze Messi jak i ile Messi strzela, a kazdy rok w LM nie jest sobie rowny, wypisujac akcje Griezza i Bombla powinienes uwzglednic akcje pozostalych

0

@Foton to bylby gol tylko Navas sparowal pilke na poprzeczke, cudem to wyciagnal

6

@itmustbejoke Dest tez zmarnowal i Messi karnego spieprzyl. Jak wymieniasz kazdego to kazdego a nie tylko tych co ogolnie w LM liczb nie maja

0

@kamiVeB ale on tak gra od 5 lat na wyjazdach... wtedy mia 28-29lat...

0

@kamiVeB od zawodnika tej klasy sie wymaga. To jest naprawde dziwne ze chlop nie potrafi nic ustrzelic na wyjazdach w LM.. a w liddze na wyjazdach potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?