0

Komentarz usunięty

1

@damiano996 tez tak uwazam. Szkoda ze Pjanic przyszedl w zamian a nie sama gotowka

3

Dziwne ze Sandro jeszcze na boisku heehe. 2 razy przerywal kontre Porto za co normalnie jest żolta.. hehe

0

@JohnnyBarca ale poki co jak dobrze pamietam to rekordu 5 bramek w 1 meczu Messiego z Bayerem Leverkusen nikt mu jeszcze nie odebral

0

@Mat_Cat tak. Tylko lipe gra

0

@daniel32778 nie do konca. Tak pisano, bo Barca zdominowala krajowe podworko (oprocz 16/17 ? Real wtedy mial mistrza) ale mowa ogolem. I znaczna czesc ludzi pisala ze taktyka 1001 wrzutki kiedys nie wypali, ale mieli tego CRa czy Balea czy nawet Benzeme ktorzy potrafili w gole

0

@Uukasz_93 tylko ze Porto aboslutnie odpadniecir sie nalezy przez wlasna glupote

1

@arasz1819 od 5lat ta maszyna zardzewiala nie jest, szanujmy sie. Odkad do Juve poszedl tak jakos ten czar LM prysł

0

@LeoMessi1994 luzik, rozumiem....

0

@LeoMessi1994 jak zobacze to dam znac... ale chwilowo mam urwanie glowy i woeczorami juz tylko mysle abybse ewentualnie piwka napic i poksc spac hehe

3

@Matusiak95 akurat Suarez bylby bezuzyteczny na wyjezdzie w Paryzu

0

@LeoMessi1994 siemka. Sorki ze po tylu dniach dopiero odpisalem. Nie mialem czasu ogladac... troche mam urwanie glowy i nie mialem czasu... postaram sie temu bardziej czas wkoncu poswiecic w weekend... obecnie nie zobaczylem nic poza tymi 5 odc... a teraz mam spore zaleglosci bo nienogladalem kompletnie nic ..

0

@ObiektywnyKibic121 no bo niektorzy mysla ze jak Barca zagrala 3 spotkania bardzo dobrze w nowym ustawieniu do tego nowy prezydent to odrazu wszyscy nozki rozloza

0

@mikokarla obojetnie kto by nie gral obecnie w Barcy, to Barca jutro sie zegna z LM, mysmy dostali u siebie 4-1 wiec na wyjezdzie napewno nie strzela tylu goli, musieliby miec jakis dzien konia,a PSG kaleczyc wszystko jak popadnie. Przy naszej skutecznosci watpie aby tonsie udalo nie ma co sie łudzic. Oby tylko znowu jakiegos 4-paka niendostali

4

@Ojciec5tkidzieci odrazu przyszedl mi do glowy pewien mem.
Facet pyta kobiete:
- wiesz czemu dzien kobiet jest 8 marca ?
-niewiem
-bo 8 ma dwie dziurki.
A kobieta pyta facera
-a dlaczego ty masz urodziny w Lutym ?
-czemu?- pyta facet.
- bo Luty to najkrotszy miesiac heh

0

@MrPGG dokladnie.. mial wiecej szczescia niz rozumu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot a jak nic nie zobaczymy ? To co wtedy ?

0

@Transu96 dokładnie, a nie tam jakies szejki kurła

0

@Colin94 mam nadzieje ze odplaca sie za SPH...

0

@eckov oba tak. Tylko ze z Realem minimum 3 bramkami trzeba wygrac gdyby miala byc wyrownana rywalizacja do konca. Tak by bylo bezpiecznie

1

@priest9999 niebawem skonczymy grac co 3 dni ;p

0

@FutbolToMagia ja nie trenuje. Ja gram w piłke

0

@Chakalaka a Puig ? Tylu tu fanboyow...

0

@Keson mnie tez. Do tego malo brakowalo i przy jego pasywnosci padlby gol, ale spiderman na bramce ogarnal temat. Ogolnie wybaczam chlopakowi. Mlody jest nauczy sie. Moze sobie kariery w Barcy nie zrobi ale cena za niego rosnie i moze jakas fajna sumke za niego dostaniemy

0

@lukasz9197 Panie, to trener jest. Pewnie trenuje jakis trampkarzy w Z Klasie i odnosi wielkie sukcesy, chodzi na szkoleni. On wie najlepiej. Trzeba z nim rozmawiam zeby sie czlowiek nauczyl

0

@FutbolToMagia a no wlasnie nawidze tylko dziwi mnie fakt ze taki toxic jak ty docenia Semedo Paulinho czy Ryska Cienkiego... nie stracil ani jednej pilki ? Hmm dziwne.. w tej jednej z ostatnich akcjo chcial przerzucic ale przecienik pilke zdjal to tak jakby strata ;p

1

@Comentateiro no wlasnie. Dlatego podejrzewam ze nie bedzie go duzo ludzi krytykowac, ale w tym sezonie zdecydowanie mial wiecej lepszych wyborow niz pchanie samemu ile wejdzie...

0

@FutbolToMagia Twoj ukochany w tej jednej z ostatnich akcji mogl sie lepiej popisac. No ale coz, strata... mogl jeszcze do kamery popatrzec zeby błysk flashy zadzialal

1

@Comentateiro taaaak tego sie nie kwestionuje. Ale w ostatniej akacji Bombel fajnie wychodzil na pozycje i sie prosilo o podanie. Messiemu nie mozna nic zarzucic. Chodzi tylko o te akcje gdzie holowal. Moze Bombel by ustrzelil i Messiah mialby hattricka asyst

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?