Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO jak za nami... wygrali 1 mecz 3-1 zeby ten stan obecny sie utrzymal to Barca musi z Realem wygrac ze 3-0. Mowa oczywiscie o koncu sezonu gdzie Barca z Realem maja rowno pkt. A kazdy i tak jeszcze pogubi
1
@Coutinho007 skad ty te zdj do avataru bierzesz xd. Najpierw Bartek w stroju wieziennym, a teraz znowu cos xd
0
@D10SLEO ja jednak wolalbym remis... wtedy gdyby nasi wygrali odskoczylibysmy RM na 2pkt a do Atleti na 3pkt bysmy sie zblizyli, majac na uwadze zalegly mecz z Athletikiem to tez moze byc podzial pkt albo ktos wygra..
0
@VanBarca czy sa hejterami czy nie. I tak nas to czeka.. wazne bedzie to aby miec jakis zalązek dobrych pilkarzy ktorzy beda potrafili w jakims stopniu Messiego zastapic, powatarzam W JAKIMS STOPNIU
1
@FutbolToMagia przeciez PSG to jest top w obecnym czasie i napewno znowu beda jednym z faworytow w LM..
1
@Mario96w czytalem o tym troszke wiekszy wywiad. I CR wspominal jacy byli biedni i ze reraz chce sie odwdziec jak tylko moze
0
@socha norma. Tak bedzie zawsze
0
@FutbolToMagia swietny ? Dlatego gra w Wolves, a nie w jakims Manchesterze czy w innym klubie z topu ?
0
@FutbolToMagia nie musze. Takich ludzi ktorzy mysla ze woedza wszystko, niczego nie nauczysz ;p. A tymbardziej takich toksicow jak ty ktorzy wiedza wszystko najlepiej. Jak przeczytalem dzis ze Semedo byl zajebisty to stwoerdzilem ze (slowo zaczynajace sie na D i konczace na L) niczego nie nauczysz
0
@socha polecam zobaczyc kanal na YT Piłkarzyki tam chlopaki analizowali srodowe mecze w tym Barce z Sevilla i jeden z prowadzacych jest sedzia glownym meczo w 4 czy 3 Lidze i przepisy ogarnia. Bardzo fajnie wytlumaczyl dlaczego Mingueza nie dostal 2 zoltej i dlaczego po zagraniu reki Lengleta nie bylo karnego
5
@Cule007 Busiemu to dawaja niskie oceny z sentymentu, takze nie ma co sie dziwic. Zaraz wyjda Janusze pilki noznej i ci powiedza ze byl cieńki
1
@FutbolToMagia no to chu*owe macie te szkolenia. "Puiga wpuszcza wtedy kiedy trzeba ratowac wynik" no w sumie w rewanzu musieli ratowac wynik bo trzeba bylo wygrac przenajmniej 2-0 zeby byla dogrywa a 3-0 zeby awansowac i jakos Puiga nie widzialem. Jak pojdziesz na kolejne szkolenie to zacznij uwaznie sluchac co tam pitolom.
0
@FutbolToMagia no to skoro jestes trenerem to powinienes wiedziec dlaczego Puig nie gra. A do meczyku to browarka zawsze sobie opitole i nie mam z tym problemu. "W-Fisto"
0
@FutbolToMagia dodam jeszcze ze gdybys Ty sie znal na pilce to zastanowilbys sie ze skoro Puig taki ohy ahy super, zayebisty najwspanialszy dlaczego Luis Enrique nie powoluje go do repki wkoncu chlopak ma chyba juz 22lata i powinien swoja zayebistosc pokazywac i w repce do.ktorej nie jest powolywany. Wkoncu napisales w jednym komentarzu ze mamy slabych trenerow procz Pepa Rijkaarda (chyba) inwlasnie Enrique
0
Komentarz usunięty
0
@JimMorrisonFCB jeden wielki dramat...
0
@JimMorrisonFCB taki toxic to poprostu wkur, wspolczuje jego kolegom
2
@FutbolToMagia nooo Semedo byl Bogiem na PO 3 gole i 3 asysty w 3 lata xd mocne statsy na faceta. Ogolnie czlowieku to powiem ci ze niezle popier jestes. Jak ty faktycznie masz taki punkt widzenia w zyciu ze jak sie czegos upatrzysz (tak jak Puiga czy Smedo) i dazysz tak dlugo do tego az pojdzie po twojej mysli to wspolczuje ludziom ktorzy ciebie otaczaja w rzeczywistosci, bo niezlym toxikiem jestes. Chyba ze jestes samotnikiem to to by w sumie bylo zrozumiale. Jakbym mial kolo siebie takiego ziomka co pieprzy o zawodnikach jedno i to samo i mysli jak oni to nie sa och i ah super a w rzeczywistosci jeden siedzi na lawce a drugi gra w cienki Wolves to by poprostu dostaj wyebane
0
@FutbolToMagia i nie jest powiedziane ze Xavi przyjdzie. Koeman ma bardzo duza szanse na dublet i jakby go wygral to napewno zostanie na kolejny seson
0
@FutbolToMagia dziwne xd. No ale na fanboystwo nie ma lekarstwa ;p. Nie ma co dyskutowac jak sie obserwuje TYLKO jednego pilkarza a nie np cslej formacji
0
@Kapitan_SW dobre hehe, sie posmialem xd
1
@mokrychlopiec Neymar ? Kolegs pyta o kadencje Bartka a nie Rosoła... Neymar przychodzil rok przed Suarezem czyli sezon 13/14 a jak dobrze pamietam to wtedy rzadzil Rosół
0
@socha Rosół kupil w sezonie 13/14
0
@FutbolToMagia niewiem czy to milosc z twojej strony do niego, ale nie wnikam w twoje orientacje. Tak jak pisza inni uzytkownicy, on chcialby byc wszedzie a tak nie idzie. Jezdziec bez glowy. Busi potrafi zagrac pilke za plecy czy prostopadle a Puig do najblizszego. Pomylily ci sie nazwiska. Puig to poki co nadaje sie na lawke ale nie na 1 sklad. Gdyby byl takim kozakiem jak go tu malujesz to dawno by sie topowe kluby zglaszaly po niego, a chlopak majacy 50kg nie da rady pograc bark w bark z zawodnikami ktorzy sa wieksi od niego, zeszta kiedys sie moze przekonasz. Jak kiedys Xavi przyjdzie i na niego postawi i okaze sie ze jest dobry to przeprosze, ale watpie w to
0
@FutbolToMagia skoro jest najlepszym pomocnikiem to dlaczego u 3 trenera siedzi na lawce ?
0
@Magicc89PL wyznawca/fanboy tonswoja droga Xd. Ewidentnie czuje mięte do niego. Pewnie sie załamal jak dowiedzial sie ze Puig startuje do corki Koemana
3
@FutbolToMagia i niewiem jak mozna mowic ze to najlepszy nasz pomocnik skoro ten "najlepszy" ma moze z 500minut rozegranych, no ale jak ktos jest fanboyem to niewidzi swiata po za upatrzonym pilkarzem xd
5
@FutbolToMagia no to slepy jestes. Pedri nakrywa go czapka, FdJ to samo. Busi po ostatnich meczach z Sevilla zreszta rowniez. Niewiem co ty w nim widzisz ale te minuty co dostal to nic nie pokazal, niewiem czy aby asyste jakas ma. Mnie jakos irytuje tymbardziej po polfinale z Sevilla jak szukal kamery zeby sie dobrze do niej ustawic i zeby kazdy widzial ze sie cieszy. I zauwazylem ostatnio (juz na LR sporo ludzibtez to zauwazylo) ze ten chlopak usmiecha sie bo musi, zeby kazdy widzial ze sie smieje. Ja mu wielkiej kariery tu nie wroze. 3 trener, i kazdy sadza go na ławce, chlopak 21 czy 22 juz powinien byc czescia 1 skladu, a nadal ławka.
0
@tristan87 na necie wygooglowalem to bylo naposane 18 ;p. Ale spoczko.
0
@LeoMessi1994 nie :( mecz ogladalem ;p