37

@Jakchcesz ciekawe czy Cruyffa tez tak zwalniali w tamtych czasach jak Koemana obecnie xd

0

@LeoMessi1994 tak to racja. Mi tez sie to podoba w Isseiu jak sie rozwija. Owszem ogladalem juz anime gdzie glowny bohater od samego poczatku byl OP i tez mi sie podobalo, ale uwielbiam tez anime gdzie glowna postac musi budowac/trenowac swoj skill i sile

0

@Rewolucja123 a to nie podrzucaj. Az taki dobry z Angielskiego nie jestem. Wystarczy mi ze potrafie sie dogadac z ludzmi jak trzeba. Ale zeby czytac jakies artykuly pod angielsku to nie bardzo

0

@LeoMessi1994 noo w tej szafie ta akcja z nia xd. Dalej niewiem bo w 4 serii bede dopiero 4 odc ogladac. Ale dzisiaj oyebie juz do konca to anime. Szkoda ze 5 serii nie ma eh..

0

@LeoMessi1994 taaa xd. To bylo w tym momencie jak oni ten basen sprzatali i ten poszedl do szatni a Xenovia z niej wychodzila bo sie dlugo przebierala haha to bylo dobre xd. Teraz w tej 3 serii tez byl przypadek na tej wycieczce szkolnej jak byli w szafie i chcieli sie tam pukać a ta od nich opiekunka ich przyczaila

0

@Rewolucja123 ja wiem. Czytam to wszystko co sie pojawia. Dlatego jak bym mogl to zaglosowalbym na Fonta przynajmniej za to ze "cos" ma. Na Freixe napewno nie za to ze spieprzyli za Bartka wszystko, a na Laporte to chyba tylko ze sentymemtu bym zaglosowal, ale na to w thm momencie nie ma czasu

1

@kosiar91 patrzac na te 3. To Font przynajmniej cos dla "oka" ma (projekt). Laporta narazie jedzie w kolko jak katarynka i nawiazywanje do przeszlosci

1

@Barca_Big_Moment i nikt nie wie czy ktorys z nich sobie wogole poradzi z ta sytuacja. Na Freixe pewnie bedzie dzialac to ze byl u Bartka w zarzadzie takze socios raczej drugi raz na to nie poleca.

5

Juz robia z gowna szum. Praktycznie non stop mecz od dechy do dechy, czy dogrywki czy nie to caly czas gral, posiedzial połtorej meczu (poltorej bo w meczu z Elche wszedl) i dal mu pewnie odpaczac

0

@LeoMessi1994 no tak to jest racja. Tylko malo kiedy byl z kims sam na sam a jak juz byl to zaraz ktos przerywal, a tak to ma czysty harem w lozku. Na poczatku tylko Rias pozniej juz Asia a teraz juz wszystkie laski z nim spia, nawet Koenko xd

0

@ElKamil dobrze. Spier*alaj juz

0

@egeszeges no dlatego propsy za to bo gdyby znowu sie cos stalo to bylby problem

0

@LeoMessi1994 no na to czekam hehe. Szkoda tylko ze jak chodzi o ten typ anime (jak dochodzi lub ma dojsc do czegos miedzy facetem a kobieta ) to ktos zawsze ingeruje ehh. Taki nie dosyt xd

0

@ElKamil ortografia ? Xd. Bo nie uzywam ą ę ż itd ? Jak nie potrafisz wysilic na tyle swojej mozgownicy zeby sie domyslic kiedy uzywam w slowie ł ś ć itd to masz problem. Takiemu jak tobie to najlepiej dac wszystko pod pysk bo inaczej sie nie domysli xd. No ale tak to w tych czasach bywa ze jak nie dasz komus czegos pod mordke to sie nie poradzi. I wez juz nie odpisuj mi bo mnie poprostu wkur*iasz

12

@Byczek9393 wiesz co, ja mysle ze Koeman to zrobil z ostroznosci.

0

@LeoMessi1994 i bardzo ciekawie jest przedstawiona postac tego Bialego smoka ktory poki co jest kozakiem. Nie dokonca wiem jeszcze jaki jest ich motyw, wiem ze jakis czas wspolpracoeal z nimi ten Loki ktory chce ragnaroku ale Issei go zapieczetowal a Vali zabral mu te legendarne zwierze (zapomnaielm jak sie nazywalo to zwierze ale wygkadalo jak wilk). Niewiem do konca jeszcze jakis jest ich motyw tej grupy chaosu mysle ze w 3 seri sie dowiem pod koniec. Narazie jestem na etapie ratowania Asi bo zostala uprowadzona przez tego typa ktory sie jej oswiadczyk

0

@LeoMessi1994 opier*olilem 2 serie i 3 serie skonczylem na 8 odc, musialem isc wkoncu spac bo do 2 w nocy ogladalem xd. 2 seria byla zayebista, wkoncu Issei pokazal w ostatnich odcinkach prawdziwa moc jaka posiada, smieszne jest to ze zeby pokazac prawdziwa moc to musial pomaca cycki od Rias (co mnie bardzo rozbawilo) no ale na tym bazuje to anime ze Issei to erotoman xd. 3 seria tez poki co kozacka, bardzo fajna historia Koneko i Aneko ktore wkoncu tez pokazaly swoje moce ktorych sie brzydzily lub bały. Aaa i zapomnialem dodac jeszcze cos o tym chlopaku ktory byl zapieczetowany (zapomnailem jak sie nazywal) ten co jest pol wampirem pol czlowiek tez bardzo ciekawie jest przedtswiony. Ogolnie jak chodzi o ten typ anime (Echi) to bardzo mi sie spodobalo. Taka odskocznia od tego co lubie. Musze sobie mala pauze zrobic teraz i popoludniu skoncze 3 serie pozniej musze jeszcze One Piece zobaczyc i Jujutsu Kaisen a wieczorem zaczynam z 4 seria hehe

0

@Pstryk za Pedriego zawsze mozesz Ryśka wstawic albo chocby tego Moribe. Takze trener i tak ma jakies pole manewru jeszcze

0

@lukas10 oby twoj scenariusz sie sprawdzil hehe. Fakt Atleti bedzie mialo jeszcze 1 mecz mniej rozegrany od RM i FCB ale presja juz bedzie ciazyc na nich

1

@DawidekFCB PSG 4 gole, Sevilli 3bramki (3 bramkowa przewaga)

0

@ElKamil p.s. Patrzac ile dni tu jestes w tym serwisie to mozna wyciagnac wnioski ze to predzej ty jestes jakims mlodym kibicem wiec wypier*alaaj i bierz sie do nauki.

0

@ElKamil wez typie. Nie ucze sie juz 6 lat, a ten mi z e- lekecjami wyjezdza. Hehe. Problem ze to ty masz bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Wyraznie nspisalem ze "Koeman ponosi wine za to ze Franek nie potrafi wrocic" a ty mi tu z wytycznymi wyjezdzasz ? I mnie bedziesz szkolic ? Nie odpisuj nawet bo szkoda mi czasu zeby czytac twoje wypociny i prowokacje. Bez odbioru.

0

@ElKamil za to ponoso trener wine ze Franek nie potrafi wrocic na swoja pozycje ? Ok XKur**D

0

@ElKamil no wlasnie. A jak musi łatac dziury po de Jongu bo zapusci sie wnpole karne i nie zdazy wrocic ? To ma sie Busi rozdwoic ? Czy jak ?

1

@snake99 zmeczona ostatnim meczem ? A mysmy nie grali w tygodniu meczu ? Xd i do tego oni grali w poniedzialek a my w srode. To fest sie zmeczyli

0

@gryfiT. Niby nadaje sie tylko na Cadizy czy Elche. A z dobrymi jednak tez potrafi zagrac jeszcze

0

@cat_r37 nie, bo nie wygralismy 7-0 ;p

0

@debu1989 Araujo wszedl i chyba sie cos stalo.. dlatego widzisz dlaczego nie zagral od poczatku. Chociaz byl taki moment ze chyba chcial wrocic, ale wszedl Umtiti. Takze trzeba czekac

0

@ElKamil no to gral na ŚPD z Juve i dostalismy bęcki. Frankie nie bedzie drugim Busim w prime.

1

@4Fabregas4 no jak bedzie 352 to raczej nie defensywna xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?