Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arnold1234 352 w ataku 532 gdy sie beda bronic. To jest ofensywna formacja xd
4
@debu1989 on dopiero wczoraj trenowal z zespolem z tego co pamietam. Nie martw sie, wejdzie. Trener tez sie troche boi bo w tym sesonie Araujo mial 2 czy 3 kontuzje
0
@LeoMessi1994 2 seria od 9. Dzisiaj juz to oyebie. Ta 2 serie dzisiaj i oyebie 3 serie. Nie mialem ostatnio zbytnio czasu, ale dziasiaj juz na 100 to oyebie. A 4 serie jutro. Jak skoncze 2 serie to ci zrobie mala relacje. Narazie sztos
0
@pokemon227 ja od samego poczatku bylem przeciwny temu gosciowi i dobrze ze tu nie zawital bo kolejne 100 baniek w dupie, tak jak pisalem wolalbym na Lukaku wydac niz na niego, Lukaku wydaje sie o wiele lepszym napadziorem i jak chodzi o wycene (mowa o logicznej wycenie patrzac na wyniki) to wysoka kwota idzie predzej w parze z Romkiem niz z Lautaro
0
@BarcaInfo ale Griezzman tez nam wygral (prawie) SPH, tylko koledzy z formacji defensywnej zapomnieli co trzeba robic jak przeciwnik ma.pilke. Cou w 1 sezonie ok, ale tez nam niczego nie zapewnil, wtedy ogolnie csly zespol prezentowal sie na bardzo dobrym poziomie, bo jak mnie pamiec nie myli to w tym sesonie przegralismy tylko z Levante w LL 4-3 a Hattricka mial Cou wlasnie. A Dembele to rollercoster z kontuzjami
1
@dv7wisnia strims world
0
@DonMatteo901 "nie jestesmy jeszcze Barcelona .." slowo klucz "Jeszcze" xd. Niezle tam maja w łbach nawalone xd
2
@Gonzo349 a duzo strzela goli ten Lautaro ? My potrzebujemy bramkostrzelnej 9 np Lukaku. Juz wolalbym wydac 100 baniek na Lukaku niz na Martineza. A koledze wyzej chodzilo o kwote (100mln) na goscia ktory nienjest wart tych pieniedzy zreszta tak samo jak Bombel, Fortnite czy Filipek
0
@ElKamil z calym szacunkiem do ciebie to ty gadasz glupoty. W meczu z Cadizem to Busi jako jedyny potrafil zagrac prostopadle podania lub za plecy. Ani FdJ ani Pedri nie zagrali tylu podan... cala pomoc kulała w tym meczu tylko Busi jako jedyny cos probowal. Ja wiem ze Busi jest cieńki, ale na tle meczow takich jak z Cadizem czy innymi spadkowiczami czy zespolami z dolnej czesci tabeli to FdJ czy Pedri powinni blyszczec i grac koncerty w tych meczach. Ja wiem ze Busi na topowe kluby sie nie nadaje, ale to poki co nie zmienia mojej opini na temat tego ze FdJ powinien grac na ŚPD, niech gra wyzej bo tam gra lepiej. Na ŚPD trzeba kupic (albo sciagnac za free) jakiegos zawodnika ktory potrafi dobrze bronic i duzo biegac (taki typ jak Casemiro np)
0
@messi564 dodam tylko jeszcze ze my nie mamy pewnego udzialu w przyszlorocznej edycji LM, dlatego raczej wolalbym sprawdzonego skladu a nie kombinowanego. Jak bedziemy mieli pewny udzial w LM tonpozniej niech graja mlodzi
0
@Adi123456789 ja to wiem i duzo ludzi to wie, ale ja mowie o czasie terazniejszym. Na chwile obecna trzeba na ŚPD stawiac na faceta ktory gra "najlepiej" z tego co jest w klubie. A ze zaden pomocnik (oprocz Busiego) na tej pozycji dupy nie urywa to trzeba stawiac na "mniejsze" zlo
0
@ElKamil @juri90 to chyba ElClassico nie ogladaliscie gdzie Koeman jeszcze gral 4231 i tylko dzieki Frankowi Valverde uciekl i padl gol na 1-0 a pozniej Modric wkrecil Franka i strzelil na 3-1. W meczu z Juve (w rewanzu) Busquets nie gral jak dobrze.pamietam i to on (Franek) odpuscil zawodnika ktory strzelil na 2-0 albo 3-0 w tym wypadku albo McKenniego albo Ronaldo (teraz juz nie pamietam) takze wole zeby tam Busi gral bo jest poprostu lepszy na tej pozycji od niego. Dalem tylko takie przyklady ktore mi jako 1 do glowy przyszly
2
@ElKamil no napewno xd. Juz to udowodnil ze im blizej gra obrony tym gorzej
1
@Krzychu1010 browara na goraco z miodem i do łozka. Jak wypijesz browara goracego to zalejesz sie potem i wieczorem (ewentualnie jutro) zdrowy
1
@LosBlankos oby wkoncu to sie unormowalo bo to jest jakis obłed zeby LL tak siadla w ostatnich latach.... liczac od sesonu 2010 do 2020 to do Hiszpani powedrowalo 6 pucharow LM (4 dla was 2 dla nas) do tego dodam ze Atletico bylo we 2 finalach z wami czyli mozna powiedziec ze LL zdominowala tamta dekade.. a teraz taka kupa. Bo tak jak napisali wyzej. Slabh Real to slaba Barca i na odwrot...
0
@kondrel19 Busi tez jakby nie patrzec odpoczywal. Na koncowke meczu bodajze wszedl gakze zbytnio sie nie zmeczyl
2
@barczyk on przynajmniej te pilki zagra xd. Inni z lini pomocy niekoniecznie. Po za tym na chwile obecna nie mamy nikogo na jego pozycje
4
@Adi123456789 lepszego na obecna chwile ŚPD nie mamy. Dlatego dobrze jak Busi zagra
0
@messi564 nie martw sie. Jak przyjdzie jego czas to dostanie swoje minuty. Ty musisz wiedziec ze w Barcy B tez ktos musi grac zeby przypadkiem do 4 ligi nir spasc...
0
@messi564 nie kazdy jest taki jak oni.
1
@XaviHeart a ja nie. Uwazam ze gosc nie da rady. Busi w swoim prime za bardzo podniosl poprzeczke na ŚPD i kazdy od niego bedzie oczekiwac takiej gry jak u Busiego w prime
1
@messi564 Barca B = 3liga. To ze tam gra dobrze to nieznaczy ze 1 sklad go nie wyjasni.
5
@messi564 no bo jako jedyny z tych kopaczy potrafi grac na ŚPD najlepiej. Pjanic to nieporozumienie a Franek juz udowonil ze im blizej do.obrony tym gorzej to kogo tam chcesz ustawic ? Ryśka ?
0
@Ghazul3293 kolega pewnie ci napisze ze na pozycji Busiego ma grac (cienki jak sik pajaka na tej pozycji) Franek
2
@JarekS kilka zdan ? Jakies kilkadziesiat stron to faktycznie projekt z kilkoma zdaniami xd. Wejdz sobie na neta silafutur (wiem ze jest strona tylko nir pamietam co bylo po kropce) i powinienes go znalezc. Czasen odnosze wrazenie ze wielbicieli Laporty dupe sciska ze kontrkandydat ma projekt a Laporta nadal go nie ma to jest zadziwiajace
0
@Pawel13sz Jest na necie caly projekt Fonta. A gdzie na necie znajde jakis porzadny projekt Laporty ?
1
@panczo ale to jest z bledami. Real tam ma 12 LM i 33 LL a obecnie ma po 1 wiecej. A Barca ma 24 LL ? Wydawalo mi sie ze juz kolo 27 czy jakos tak
0
@LeoMessi1994 ja jestem fanem spojlerow takze mozesz wlaic smialo.
0
@LeoMessi1994 ale musze ci podsiekowac za ten tytul bo nigdy nie bralem takich anime pod uwage. Mimo ze uwielbiam anime ogladac. Dales mi jakby inny typ do ogladanie hehe. Bo ja to tylko One Piece Bleach Black clover Naruto/Boruto z tych tasiemcow. Pozniej tylko takie krotkie serie ale juz ci pisalem o jakim charakterze
0
@LeoMessi1994 no hahah. Usmialem sie w tym anime xd. Ale ogolnie fajne scennki sa jak sobie wyobraza cos z laskami a ta Koneko zawsze mu cos zrobi