Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 no nie ukrywam mi tez... taki hype na niego a okazal sie plackiem... i to mial byc gosc ktory mial zastapic Busiego...
0
@Coutinho007 ojj grabisz sobie. Obroncy Świetego De Jonga cie zjedza xd. Bo jak to tak cienki jaknsik pajaka Busi potrafi a FdJ nie xd
1
@CatalanDream naszych nawet by juniorzy z Juvenilu zabiegali
0
@damiano996 Lazio by wytarlo podloge tymi statystami
2
@CatalanDream lepiei nie. Bo Lazio podtarło by sobie pupke tymi statystami.
0
@Explode no dostanie dostanie. Szkoda ze Barca zapomniala jak to sie gralo jeszcze ze 10lat temu....
5
Lazio bite jak Barca przez PSG
0
@xBoMBoWiECx a gdzie siła razenia ? U nas jest Messi Messi zmessi i druzyna... zygac sie tym juz chce.
10
@4drian0 Real nie wystawia tak pupci jak Barcelona.
0
@amanter grali gowno. Bo mamy zespol wypalencow, emerytow, i zawodnikow nie pasujacych do tego klubu. Czyli wszystko i nic i taki kociol panoramiksa
0
@sintesox napisalem to ? Bo jakos nie wydaje mi sie. Co mecz to to samo. "Podaj do Messiego" a pfzyjdzie wazny mecz to glowka na dol i spacerek
2
Drewniany Süle bawi sie na PO xd. Niesamowity ten Bayern
0
Bayern ladnie gra. A naepsze jest to ze oni nie maja w klubie takiego kogos jak Messi czy Ronaldo ale maja druzyne/rodzine a nie Ronaldo czy Messi i zespol. Czekam juz z niecierpliwoscia az Messi odejdzie (z calym szacunkiem) i sprobuja wkoncu w Barsie zbudowac tez rodzine a nie pionkow od podawania do Leo "bo cos wymysli". Kolejny prezydent jak.bedzie chcial isc w uparte za Messi to bedzie idiotom. Nie oszukujmy sie ale kolejny prezydent probujacy zatrzymac Leo i budujac sklad wokol niego (34lata w czerwcu) bedzie idiota.
0
@Alberto1031 taa napewno xd
0
@LeoMessi1994 no opanuje 1 sezon dzis wieczorem i jade dalej hehe
1
@Katalończyk 99 @Alcazar @Xavyol tak tak rozumiem. Tylko tyle lat to sie czlowiek przyzwyczail do Alves a jeden mecz byl i byl Alvis troche tak inaczej
1
@DaPi tak wlasnie. Zapomnialem o tym xd
0
@Gaz Messi Griezz Suarez Cou taka chyba byla pierwsza 4 jak chodzi o pensje
1
@DaPi z bledow pisanych to chyba wszytskie w ostatnim czasie, ale ja i tak nigdy nie zapomne jak bylo El Classico i Dani Alves zmiescil piłe w rogu bramki z ostrego kąta, a komentator Dani Alvis xd. Wiem ze nie w temacie ale teraz tak mnie na wspominki wzielo xd
2
@Wymyslilemtosobie co ludziom przeszkadza ? Ludziom przeszkadza to ze @pax i @Rewolucja123 nie sa po ich stronie gdzie sie hejtuje Busiego a wywyzsza FdJ. Najlepsze jest to ze obaj panowie staraja sie po kazdym meczu uargumentowac to tak zeby wszystko bylo czarno na bialym ale niektorym ludziom moze by to trzeba bylo malowac zeby zrozumieli cos. Wy sie z nimi klocicie a oni jako jedyni maja analizy i nie zbite dowody kto dal du*y a kto nie, reszta nadal sie wysmiewa i szydzi.
0
@Rewolucja123 no dobrze zwał jak zwał. Wiem ze taka sytuacja jaka opisales to jest 1 do statystyk no ale mi chodzi tez glownie onto co napisales czyli przerzuty dlugie pilki itd itp
0
@arasz1819 poczym przychodzi Xavi czy trener o ktorym kolega ma mokre sny i nie zmienia nic i rowniez zostaje ukamienowany
0
@kempnou mowisz o golach ? Przypominam ze do pomocnika gole to dodatek a nie pooazanie wielkosci. Zobacz ile ma kluczowych podan, przerzutow, posylanie pilek za plecy, odbiorow itd. Ja wiem ze spora czesc bramek byla na wage punktow, chwala mu za to ale my opisujemy chlopaka jako pomocnika a nie jako rasowa 9. Patrzac na ostatni mecz z Cadizem to Busi zjadl de Jonga a gral chyba 50min tylko xd
3
@Kuubs21 a czemu ma De Jonga nie skrytykowac ? Skoro wielu uwaza ze powinien grac na pozycji Busiego, a statystyki ma gorsze od niego. A to ze potrafi holowac pilke czy utrzymac sie przy niej nie robi z niego kozaka
0
@robsesh podrabiane laski... niekiedy sie zdarzaja (zdj a rzeczywistosc)
1
@Gregsky10 glupota i tyle (chodzino dozywotni kontrakt). Dla mnie to czysta glupota. Messi w czerwcu bedsie miec 34lata i jezeli tak owy kontrakt dostanie to z kazdym rokiem bedzie budowanie zespolu pod Messiego czyli bedziemy kontynuowac ta karuzele smiechu. Zamiast budowac zespol na przyszlosc wokol Fatiego Pedriego czy chocby Puiga to ci nadal beda brnąć w te gowno i budowanie wokol dziadka.
0
@LeoMessi1994 dobre to anime high school dxd. Troche irytuje mniebten gosc jak przychodzi do walki i jest taki bezradny (jestem w stanie to zrozumiec nabiera doswiasczenia w walkach i sie uczy), Ale zato nadrabia komediowo i ciaglymi myslami o laskach i swoim haremie xd. Oyebalem wczoraj 10 odcinkow jeszcze takze wciagnelo mnie to... zakladalem ze zobacze 3-4 odc i reszte zobacze na drugi dzien a okazalo sie ze zostaly mi 2 odc 1 seri na dzis xd
1
@LeoMessi1994 napewno zobacze. W sumie odrazu sie biore za to. Od siebie polece Tsugumomo. Niewiem do konca czy to mozna do echi zaliczyc ale tez sa kobiety i gosc ktory odziedziczyl moc po matce, ma swojego chowanca (kobiete) ktora jest zamieniona w recznik czy szal (nie pamietam teraz) i pomaga mu walczyc i moze sie z nia łaczyc. Z takich fajnieszych moemntow jest to ze w pewnym momencie anime ma w swoim domu bodajze 4 kobiety z ktorymi nawet sie wspolnie kapie i zazdrosna siostre xd jest to takie harem/komedia i naparzanka. Zobacz sobie
0
@LeoMessi1994 ja generalnie jestem fanem super/ boskich mocy, issekai, demony, magia i napier*alanki, ale zobacze sobie te tytuly juz sie kiedys zabieralem ale jakos sie zebrac nienumiec xd
0
@LeoMessi1994 ok dzieki