2

@macio_944 optymista xd

0

@NaFazieHitman 1 mozemy, ale 4 trzeba strzelic tak czy siak xd. I cyk dogrywka

0

@pele1282 moze sobie wygrac ale przejsc do kolejnej rundy jest nie realne. 4-0 w Paryzu zeby wygrac ? Watpie. Za malo rażenia z przodu mamy, za duzo dobrych sytuacji nie wykorzystanych albo poprpstu przekombinowanych. Musieli by nanich siasc jak wczoraj na Seville w 1 polowie, ale utrzymac to przez 90min co jest niemozliwe

2

@pax tez jestem ciekawy... w sumie i Barca i Sevilla swoje mecze w CL przegrala wiec sam sie zastanawiam o co im chodzilo.. nawet po meczu z PSG bylismy bodajze na 2miejscu w LL takze nie mogli nawiazywac do gry w LE skoro bylismy na 2 miejscu a nie na 5 czy 6

0

@AdiBarca87 lepiej niz Griezmann ? Tylko ze dogrywke wlasnie nam dal Antek z Pikejem, a Brait dal na awans i karnych na szczescie nie musialo byc. Takze niewiem. Kazdy dolozyl swoja cegielke, ale Brait lepiej nie zagral poza golem, gdzie znalaz sie idealnie

1

@Jakchcesz jak mamy wskazac najslabsze ogniwo to zdecydowanie Dest, oczywiscie jak chodzi o ten mecz. Fakt szlo sporo akcji jego strona, ale Acunia go gasil jak chcial..

0

@banann16 tak sie robi kariere

2

@xBoMBoWiECx a ja sie bardzo cieszylem po 1/4 z Granada. O ile ten zespol do topu nie nalezy tak w tym roku maja dosyc dobry sezon. 8 miejsce w lidze do tegl nadal sa w walce o LE w kolejnym sezonie no a w tym ojechali Napoli takze ja sie bardzo cieszylem

0

@clyde w sumie Messi wczoraj i bez gola i bez asysty.. az nie moglem w to uwierzyc.

0

@lucca87 Ocampos kolego.

14

@Elprofesorxx oczywiscie ze jest mowa. Na powtorce bylo widac jak Oscar nie trafil w pilke tylko zachaczyl go, gdyby Oscar trafil w pilke nie byloby mowy o karnyn, ale on wogole w pilke nie trafil tylko w noge

6

@Krokiet Mingueza na powtorce zachczyl go w noge. Gdyby musnął te pilke to sedzia pewnie by karnego nie odgwizdal nawet gdyby ten w niego wlecial. Mingueza wogole nie trafil w pilke

2

@JarekS chorągiewy sie nie zmienia.

0

@Davvd a po PSG wrocimy to "wszyscy out, wszyscy in"

2

@Wossi61FCB tez mi sie tak wydaje. Pique Araujo Mingueza/Lenglet i na tych wahadlach Alba z Destem. Tylko pytanie kto obok Messiego. Niby Bomblowi idzie, ale to jednak skrzydlowy, a Fortnite to roznie ale dzieki jego asyscie byla dogrywka. Nazario to lepiej jak echodzi z lawki to zawsze cos zamiesza

1

@Cobra303 tez mi sie tak wydaje. Tylko czy z Bomblem czy z Fortnitem... bo watpie zeby Nazario ogarnal. Lepiej jak wchodzi z lawki to cos namiesza tak jak dzisiaj, a co do Desta to faktycznie slabo, ale w sobote przeciwko Sevilli zagral dobrze. Mlody chlopak wiadomo ze bedzie raz zle raz dobrze.

0

@Admin030 2-3 gwiazdy ? Serio ? Ochlon... nie stac nas... chyba ze zrobia deale stulecia.. w co watpie

0

@BarcaInfo w Kariusa sie zabawil chlop

9

Co byscie powiedzieli o ustawieniu 3-5-2 na dluzsza mete ? Drugi mecz z rzedu Koeman takim wychodzi i drugi mecz wygrywamy oraz mamy wieksza kontrole nad tym co sie dzieje.

1

@DaPi to jest serio on ? Xd albo jakis photoshop xd

1

@frostiman90 no.nie mamy to racja, ale patrzac na te bagno to uciesze sie jak ten PK zdobeda. Mam nadzieje ze jutro Levante pokona Atheltic....

1

@LeoMessiah pilkarz ktorego potrzebowalismy, ale nie zaslugiwalismy

3

@BarcaInfo ale tak od poprzeczki to byloby cudnie. Bo czyscioch w okno to tez pieknie, ale od poprzeczki to bylaby moc

0

Trafil w noge... szkoda.... ehh ze Alba tego nie zmiescil...

0

Po meczu... szkoda..

0

@czudi17 bedzie nie dosyt, bo jakby nie patrzec to "tylko" 2-0.. a 1 juz maja odrobiony..

0

@LucasW123 mnie tez.. Acuna go czysci strasznie

0

@LeoMessi1994 niewiem, hehe. Moze jutro sie dam wieczorem na powazniej ;p

0

@tomekjd tak samo jak innych pilkarzy. Bedzie mial ktos pecha i dostanie kose na nogi to i kontuzji moze dostac zawodnik co pol roku nie mial kontuzji

0

@LeoMessi1994 no ciekawe ciekawe hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?