0

@Chmiell @kamilop Gdyby Bombel ustrzelil cos z tego co mu koledzy wylozyli to Griezz nie dosc ze wywalczyl karnego to mialby 2 asysty, a tak nie ma nic. Troche lipa. Bo Griezz wczoraj dobrze wygladal zreszta jak od poczatku roku bardzo dobrze wyglada. Szkoda ze Bombel nic ustrzelic nie mogl bo gdyby ustrzelil to o Griezzie bylby tu spokoj

0

@Roafson24 poprzeczka Desta to podanie Busiego z polowy.

1

@Penguin007 a pokaz mi gola Messiego w momencie ktorym druzyna najbardziej jego gola potrzebowala. Ty mozesz napisac ze Ronaldo nie przebiegnie 30-40m i nie przedrybluje 5 zawodnikow po czym strzeli gola, a ja moge napisac ze jak przychodzi mecz i masz wazna pilke na nodze to Messi niestety czesto nie wytrzymuje, pokazalo to CA gdzie mial najwazniejszego karnego na nodze i MŚ gdzie mogl Niemcow sam rozstrzelac. Zawodnik zawodnikowi nie rowny. Obaj byli sa i beda najlepsi i beda mieli przez jeszcze dlugi czas podloge tam gdzie inni sufit 2 pietra nizej

0

@FutbolToMagia napisales ze Moriba nic nie pokazal ale juz wiesz co Puig by wniosl do gry gdyby wszedl.

0

@FutbolToMagia to ty mi piszesz ze czegos moge niewiedziec jak ty sam wrozysz z fusow. Przeciez rownie dobrze moglby wejsc i nic nie pokazac

1

@KORTIS kiedys bylo info ze Laporta przyglada sie Artecie xd takze no

0

@FutbolToMagia Puig tez by nie wniosl

1

@FcBarcaCules Griezmann dobre zawody rozgrywa od stycznia. Wczoraj tez mial dobry mecz (a bylby bardzo dobry mecz) ale Bombel po jego podaniach zapomnial jak sie strzela

0

@BarcaInfo boli ta akcja Desta.. to powinien byc gol, ale stalowa reka Navasa niechciala sie zlamac...

0

@kaladin no wlasnie. Wszystko zalezy od nazwiska na plecach i umiejetnosci. Bo Leo czy CR potrafia, a niektorzy oddadza strzal zycia i wpada

0

@FC1899Barca nie ma sie co oszukiwac, ale konczy sie powoli pewna era... szkoda ze ten czas tak zapier...

5

@Pietraszko moze to ze ta druzyna jeszcze sie docierała, teraz ewidentnie graja lepiej no ale coz. Troszke za pozno sie obudzili

2

@Barca1992 mnie załamal Navas ze swoim dniem konia.... boli mnie ta bomba Desta po ktorym Navas pile sparowal na poprzeczke i nieudolnosc Bombla metr przed kiblem..

0

@FutbolToMagia to ze "kozaka" Puiga juz Moriba wyprzedzil w hierarchii

2

@kaladin normalnie wpada jak ktos potrafi tak dobrze huknac z dystansu hehe

0

@FutbolToMagia nie hejterem. Tylko bawi mnie twoje podejscie do Puiga xd

1

@david89 niezapominajmy ze Griezz wykreowal chyba 2 setki bomblowi.. tylko Bomb zrobil "swoje"

0

@FCB24 ale tez nie mozna zapomniec jaki mecz rozgrywal Navas i dlaczego Messi (wg mnie) zle uderzyl z karnego no i jak wyciagnal te bombe Desta ktora sparowa na poprzeczke. Wiadomo skutecznosc kuleje, Bombel mogl miec a nawet powonien miec 2gole przynajmniej... no i ten karny ktory w tak waznym meczu musialbyc wykorzystany

1

@LS w 2 polowie tez powoli sie zmeczenie odezwalo. Ja uwazam ze na 2 polowe wyszli pogodzeni z odpadnieciem, bo tyle akcji co oni w 1 polowie spieprzyli to jakies nieporozumienie plus zmeczenie graniem co 3-4dni i do tego dogrywki w SpH czy PK

0

@dasouzar11 nie malo zmotywowana, tylko powiedzialbym ze troszke wypompowana i pogodzona z odpadnieciem. Nie ma co sie oszukiwac 2 dogrywki w SPH, pare dogrywek w PK to wszystko kiedys wyjdzie. Widac ze fizycznie sa o wiele lepiej przygotowani niz za Valdka czy Setiena ale no cos. Nawał meczy robi robote i zmeczenie. Teraz czlowiek moze byc wkur bo jakby ten 1 mecz zagrali tak jak wczoraj to by nie bylo gadki moze nawet i to my bysmy mieli awans

0

@Yoshi94 no wiem... sedzia konsultowal to z Varem i nawet sa podbiegl zobaczyc wiec pewnie sie wybroni z tej dycyzji

2

@M.a.t.i26651 on jestem trener jakis trampkarzy z C klasy i sie zna na tym co pisze i do tego jest fanboyem Puiga. Nie wchodz w dyskusje bo bedzie pieprzyc ci przez tydzien to samo ze "Puig to jest najlepszy nasz pomocnik i ze chowa w kieszeni innych naszych pomocnikow"

0

@Don Lucas dzisiaj sie nie slrawdzil, czyli pozegnac. Mogl a nawet powinien mecz wygrac

0

@bebeto77 ten REWANZ zagrali nasi bardzo dobrze. Mozna ske cieszyc bo sa nadzieje na lepsza przyszlosc. Braklo skutecznosci (nie 1 raz). A zdrowo myslacy kibic juz woedziel przed rewanzem ze remontadh nie bedzie a zespol zaskoczyl bo mogl a nawet powinien miec 3-5 goli w 1 polowie.. szkoda blamazu na wyjezdzie przynajmniej nie ma i walka oraz probowanie do konca

0

@GeneralXavi gdyby Pjanic siedzial ciagle na ławce to oddadza go za becen. A tak tu troche pogra tu troche pogra i moze cos sie uda wynegocjowac...

0

@hardmind mogl a nawet powinien miec spokojnie ze 2 asysty "tylko" ;p

0

@GeneralXavi ja rozumiem.. zeby pozbyc sie kulinu nogi to ta kula musi byc widoczna.

0

@dariooo przeciez rozegral dobre zawody... gdybg Bombel jego podanis zamienil na gole to nie byloby tu tyle jadu

0

@Kvothe07 Suarez nic by nie zrobil... taka moja opinia. Dobrze ze go oddali bo u nas byl wypalony. Dostal swiezej krwi bo dostal niwe wyzwanie

0

@LucasW123 on akurat od poczatku roku dobrze gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?