Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Navas jest tak zayebistym bramkarzem. Kocur.
4
@Rewolucja123 ale zawsze na 1 miejscu bedzie ten co finalizuje zagrania. I jak Paryz wygra LM (oby nie) to pewnie Neyek bedzie patrzec jak Mbappe dostaje ZP
0
@Pawelsky i dodam jeszcze, ze ja cie nie zmuszam do kibicowania Bayernowi, absolutnie. Kazdy kibicuje komu chce ja jestem (jak chodzi o kibicowanie) tolerancyjny. To tylko jest moje zdanie i nie oczekuje od nikogo ze sie musi ze mna zgadzac
0
@Pawelsky nikt nie bedzie pamietac, bo kto z mlodych za 50-100lat bedzie sie interesowal tym ze taki i taki klub zostal zbudowany na kasie osob trzecich. Szanujmy sie
0
@Pawelsky ja tez nie lubie Bayernu (nienawidze). Ale zawsze beda przed szejkami. A gdyby nie szejki to gdzie by te kluby byly za 50-100lat ? Prawdopodobnie w dupie
0
@MrCule_X nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Poszedl i tyle, walic go. Sam sobie tak wybral.
0
@culesjasiules i bardzo dobrze. Lepiej jak oni wygraja niz szejkery
0
@kejdzi pewnie chodzino siano na kontrakcie. Brait odchodzi i zwalnia pensje, Depay wchodzi i dostaje to co mu moga dac
1
@Pawelsky nie szejkom. Niech idzie jak chce, wtedy straci duzo szacunku u wielu. Co to jest za klub ktory nie ma swojej historii zbudowanej na zasadzie madrego prowadzenia klubu na szczyt ? Tylko budowany na kasie osob trzecich ? Takie kluby nigdy nie beda miec (przynajmniej u mnie) szacunku. Ja uwielbiam kluby ktore maja swoja historie wchodzenia na szczyt, wzloty i upadki. A nie walizki z zielonymi na stol i jazda. Dlatego zawsze bede cenil np Arsenal ponad szejkami z niebieskeij strony Manchesteru, albo zawsze ceniony bedzie UTD, Juve Barca Real, klubu ktore maja swoja historie z wzlotami i upadkami ale jakze bogata historie. Co to PSG kiedys znaczylo w Francji ? Albo City w Anglii ? O ile to PSG w Francji czasem mieszalo, tak City przy Arsenalu UTD, Live moglo tylko pomarzyc postac.
0
@Remi70 coo ? Czemu kiedys ? A dlaczego nie nadal ? Kto wg ciebie jest nr 1 ?
0
@Bobo25 no jak ich boli to co.... gdyby Barca takimi wrzutkami wygrywala LM jedna za druga to nawet by nie wybrzydzali...
1
@Pawelsky jak mozesz chciec zeby szejkery mialy miec puchar LM ?..... tylko Bayern, przeboleje jak Real wygra LM, ale nigdy jak szejki... dramat
0
@adambądkowski93 bo jest najlepszy
0
@damiano996 trafia w finale na Real i go znow przegraja xd
1
@Coutinho007 to mi sie chyba coś popier...... chodzilo mi o to zeby Araujo Mingueza i Lenglet grali na ŚO a Griezz na ławce. Na PSG tez Griezz byl na ławie bo gral Pique Mingueza i Lenglet. Wtedy FdJ Busi i Pedri w środku
1
@Coutinho007 dodam ze Modric z Kroosem moga znowu pokazac miejs e w szergu dla Pedriego. Ja bym widzial sklad taki jak na rewanz z PSG
0
@Coutinho007 nie zapominaj o dziku Casemiro...
0
@Medrzakoo01 w przyszlosci tak. Ale jak Messi ma.zostac to trzeba miec projekt i druzyne zwycieska na wczorak, a najlepiej na przed wczorwj
0
@Lucky_Luke przegrywali, ale malo tego bylo. Z reguly wygrywaja
1
@Lucky_Luke tak. Co prawda Live w tym roku jest wyniszczone przez kontuzje, oraz to ze pilkarze sa ppd forma i nawet Fulham potrafilo z Anfield wywiezc pkt. Napewno na korzysc Realu idzie to ze sa po "latwiejszej" stronie drabinki
1
@kaamil1910 przygotowanie fizyczne albo ppdejscie do zawodu ? Bo to roznica ;)
0
@oZinho a napislem o Alvesie ? Wymienilem tylko tych. Po za tym Alvesowi palma tak nie biła jak temu lalusiowi
0
@Kluivert_P ten tercet nie umywa sie do wyzej wymienionych, ale ja mialem lekka wlabosc do tercetu
Lampard-Essien-Mata. Albo za Essiena Obi Mikel.
3
@Eto'opiryna on juz jest skonczony. Mam nadzieje ze Bayern ustawi ich w szeregu dzisiaj i tyle
2
@Magicc89PL on staruje z łapami do rywala ? Chyba po to by przy aktorzyc... ktos by go dotknal troszke mocniej i jest polamany w 10 miejscach na 7...
1
@kaamil1910 pozbywajac sie 23latka i w jego miejsce scisgac prawie 30latka ? No faktycznie korzystne... na maks 2 lata.. Brazole o tym charakterze dlugo nie ciagna patrz Ronnie, Adriano czy Robinho.
0
@bady48 taaak. To bylo zaraz po tym, Real wyszedl z kontra i Asensio strzelil na 2-0
1
@SeWo77 odejdzie z Realu do innego klubu (moze kiedys) i tez bedzie calowal koszulke.
4
@bady48 sedzia sie mylil w obie strony. Karnego dla Realu nie odgwizdal i ppwinien ukarac (moze nawt wyrzucic ) Vazqueza za faul na Mane gdy ten prawdopodobnie bylby sam na sam
0
@Fake69 wrzutka wrzutka az wkoncu bedzie wylew i gol .. norma