Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke z tego co wiem to sprzedaz Antka i Cou bylaby strzalem w kolano bo za Bartka byla moda na jakies amortyzacje ktore nadal by nas obowiazywaly nawet gdybh dany pilkarz odszedl. Nie jestem ekonomista ale ostatnio czytalem tutaj na ten temat i tak jakos mi sie zapamietalo (moge sie mylic za co z gory przepraszam)
0
@Pawel13sz brakowalo to mi go zawsze w LM na wyjazdach no ale co poradzic... 5 lat z taka impotencja w ataku na wyjazdach to sie nie moglo udac
1
@Coutinho007 no wlasnie. Zobaczymy jakie kroki poczyni zarzad, narazie trzeba sie cieszyc tym co mamy.. nie moge czasem zrozumiec jak Bartek mogl dac tak dupy... oni juz na rowni pochylej byli gdy pandemii nie bylo.. (mowa o tych "transferach" w roliczeniu) a od pandemi zaczal sie horro
0
@Coutinho007 no wiem wiem. Tylko do tego sie juz nie wroci zeby cofnac czas i ich nie kupic, a wizja tego ze Laporta bedzie chcial udobruchac Messiego i zrobic wszystko zeby zostal troche mnie przeraza patrzac na to jak finansowo stoimy i patrzac na to jak trudno bedzie Pjanicia Griezz i Bombla Cou sprzedac (czyt. Wyskie zarobki i chhba koszty amortyzacji ktore sa jeszcze do zaplacenia innym klubom)
1
@Majkel34 kur*y w maskach chodzani nawet sie te chu nie wylegitymuja i robia z czlowiek co chca bo "miga".. pierdo**na milicjs
0
@JarekS wiem ze buduje i wiem jakie sa narzekaniai sam jest jego fanem, ale wkur*ia tym placzem po przegrsnych meczach bo wg niego byl karny i cos o Varze... jaki karny, takie kontaktowe sytuacje to jest coddziennosc w pilce noznej..
0
@damian16161212 nie zdziwie sie jak go przerzna z tym mentalem "zwyciezcy"
5
@Ghazul3293 xd ponioslo zdrowo. Juz na necie huczalo ze klub zaproponowal Garcii i Depayowi o polowe mniejsze zarobki niz Bartomeu a temu sie Neymar przysnil i Haaland bez sprzedazy Griezza i Bombla ora Cou hehe
0
@Coutinho007 niechodzi mi oto jak jesg budowany atak tylko wokol kogo jest/bedzie budowany zespol... wokol ze tak ppwiem emeryta.. ktory ppwinien byc dodatkiem juz do zespolu a nie glownym aktorem..
1
@Kengo taki co nie da po raz drugi dupy w finale i to z tym samym rywalem
3
@JarekS CR z Rsalu odszedl i jakos tam nie maja takich problemow jak u nas ze GOAT odszedl.. fakt brakuje czasem im jego goli ale sobie radza, sa na najlepszej drodze do 1/2 i maja spore szanse na final w LM do tego nadal sa w walce o LL, a u nas upor maniaka bo Messi musi zostac bo cos tam bo cos tam woecznie to samo.
0
@Sysia11 poki co sklad jest budowany wokol Messiego takze watpie ze to wypali w najblizszym czasie
2
@JarekS nie zebym mial cos do ciebie ale jak mozesz napisac ze "Bartomeu oszukal Messiego" ? Nie rozumiem (ja to tsk odbieram) jak mozna tak wogole myslec, ze szef ma swojego najlepszego pracoenika oszukiwac czy nie... ludzie Messi ma juz 34lata (prawie) wiec wogole nie ogarniam jak mozna budowac sklad pod nieho.... budowany sklad to powinien byc pod mlodziez ktora poki co gra, a Messi powinien byc dodatkiem, a nie ze budowa skladu wokol praktycznie emryta... to tak jakby kiedys UTD budowalo ekipe pod Giggsa mimo ze on nawet jeden czas byl grajacym trenerem.... tak nje moze byc.. my bedziemy stac w miejscu jak nadal bedzie takie przekonanie ze Messi to nasz zbawca i trzeba do jego 50tki sklad wokol niego budowac..
1
@Kamiloza91 a co to za roznica czy wygraja z Celta 2-1 czy 5-0 ? I za ten whnik i za ten wynik beda 3pkt. Ilosc goli nie dodaje puntkow
0
@Chwytak a nie czytalem twojego komentarza gdzie napisales "na poczatku kariery w Porto " czy jakos tak, poprostu nie zauwazylem. Jezeli chodzi o Porto to wiem co z nimi osiagnal. A unas onsile ataku decyduje Dembele i Griezz z Messim nazwiska duze a kiepsko graja procz Messiego, a Real ma Benza jeszcze i to trzeba tez pamjetac
2
@lukaszmatusiewicz no nie smieszne, bo nikt nie zmarzl tylko on. Takze to swiadczy o tym kto ile biegal
0
@Chwytak jak Real w czasach Mou mial groszy sklad gdzie byl Ozil, Khedira, Diarra, Essien, Xabi Alonso czy juz chyha nawet Modric a w ataku Ronaldo Benzema Di Maria to niewiem czy th napewno wiesz co piszesz.. oni mieli bardzo dobry sklad tylko ze na przeszkodzie stanela im najlepsza Barca w histori z Xavim Iniesta Busim i Messim na czele oraz z najlepszyk kapitanem takze no.. niewiem czy tamten sklad od nich byl slaby do tego za Mou nastukali 100pkt w LL i niewiem czy mozna napisac ze wggrywal lige ze slabszymi zawodnikami bo oni juz potrafili grac w pilke, a my poki co gramy mlldymi w srodku pola oraz coraz gorszym Busim takze niewiem, nie umiem sie z toba zgodzic.
0
@Thomas99PL zobaczymy..
1
@kondzik47 ojciec sie szczepił Astra ma 67lat ukonczone i nic mu nie bylo. Teraz czeka na druga dawke
1
@messi564 "przegranie ligi z tak slabym Realem..." tylko ze Barca w obecnej chwili jest gorsza, porazki z topowymi druzynami nam to pokazaly, do tego dodam ze Real nadal ma fantastyczne CKM a my juz Xaviego i Iniesty nie, dlatego ciekawi mnie co zrobi Real jak sie skonczy CKM, na dzien dzisiejszy lepsza druzyna jest Real, oczywiscie walka o LL nadal trwa inwierze w to ze Barca to moze wygrac tylko ze musza wszystko wygrac i liczyc na to ze tamci pogubia pkt.
1
@Ying nie. W najwazniejszych meczach nie strzelal. SPH oraz 1/2 PK strzelali i asystowali inni. Na ogorki to mamy dobry sklad, na puchary cieńki, oby tylko ten PK wygrali i postarali sie o LL gdzie bedzie ciezkk
1
@andres_xavi u mnie tez topka. Goraco polecam the god of high school (sztuki walki+boskie moce+ walki w ringu)
1
@ElKamil to jest ten sam kaliber fanboya co taki jeden tutaj od Puiga Semedo i Paulinho ktorzy wg niego wciagaja naszych obecnych pilkarzow nosem...
2
@marcin000019 tylko ze gdyby wziasc turniej PK to gdyby nie ci drewniacy to nawet nas w finale nie ma o polfinale nie wspominajac. Do tego drewniak z kucykiem prawie SPH nam wygral gdyby nie te pieprzone wylewy w obronie to bysmy go mieli dzieki drewniakowi z kucykiem. Takie drobne szczegoly ale jednak pucharki by byly. Zobaczymy teraz final. Bo ja rozumiem ze mozna Messiego lubiec i wogole, ale nie rozumiem jak mozna go nie skrytykowac bo ty zaraz masz piane w pysku
1
@andres_xavi podobalo ci sie ?
0
@mejsinio edit. Ja zle policzylem, gdy oni zremisuja a my wszustko wygramy to beda 1 pkt za nami. Sorki raz jeszcze
0
@mejsinio remis Realu nic nam nie da poniewaz wygrali z nami 2 mecze w klasykach i nawet jak zrownamy sie iloscia pkt to bedziemy za nimi.
0
@Dankhog ale takiej historii kazdy moze pozazdroscic fakt mieli wzoty i upadki ze czekali na LM ponad 10lat czy nawet w XXw jakos kolo 20lat ale zawsze potrafili wrocic
1
@lucas/catalan o takich godzinach to mnie nigdy nie bylo (robota) ;p ale luzik, fajny pomysl hehe
1
@ProMILs starej ale jarej