Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan nie wiedzialem nawet ze taki turniej prowadziles... a czesto na LR przesiadywalem...
0
@Dankhog mi chodzi o to ze nie bylo czehos takiego ze przychodzi sobie facet wykupuje klub i mowi "kupujcienkogo chcecie bo mnie kur stać"
0
@lucas/catalan eh tę Pania ktora chciales umiescic a jej nie umiesciles jest najlepsza :D Brandy
0
@Dankhog piekna czy wielka mi to i to pasuje, ale napewno nie mozna ppwiedziec o takim sprzedajnym PSG czy City albo Chelsea ze maja takowa historie.
0
@itmustbejoke wszystko ładnie napisane, ale skoro kibicujesz 10lat z hakiem to widziales najlepsza Barce, ale tez madre decyzje zarzadu, madre zarzadzanje szkolka i wprowadzanie mlodych. Pep jak do nas przychodzil to na szybko zrobil rewolucje bo byla kasa. Messi w swoik wywiadze mowil jak to bylo za Bartka "poszedl ten, to se kupimy tego" brak pomyslu i projektu. Po jakiego grzyba Bartek kupowal Griezza skoro nawet jego pionki z zarzadu sie go pytaly gdzie go ma trener ustawic jak to ten sam profil co Messi i Cou. Ja uwazam ze gdyby Bartek nie dal sie w swoja glupia karuzele zakupow wkrecic i zrobilby rewolucje po klesce na Anfield to Barca w tym momencie bylaby juz gdzies indziej, wtedy mieli kase (bo kupili Griezza np) i uwazam ze gdyby wtedy wypier Valdka i zatrudnil Koemana np to dawno bysmy byli za rewolucja o ile Bartek kupywal by tych ktorych chcialby Koeman. Przes brak pomyslu Bartka na klub, przez jego brak porozumiewania sie z trenerem tylko kupywanie pilkarzy ktorzy MU sie ppdobali i przez jego bezjajecznosc jestem tu gdzie jestesmy. Valdek ktory powinien wyleciec (moze nienpo Romie jezelinuznamy tonjako wypadek przy pracy) a po Live ciagnal dali te katastrofe myslac o transferze Parejo i Wiliana...
0
@Ying racja, Hiszpanie zdominowala Barca, Europe zdominowal Real taka mala roznica.
0
@Zip lepiej jak oni wygraja niz jakies szejki z Francji czy Angli, albo Ruscy z Lomdynu. Live Real i BVB tylko im teraz bede kibicowac w LM, zadne szejki czy Ruscy. Te 3 kluby maja przynjamniej piekna historie a nie ze facet przyszedl rzucil zielonymi na stol i nagle "Topowy" klub...
3
@Dzikowa bo jest cieńki jak sik pajaka
3
@mindbender84 zapomniales dodac ze jak bylo 2-0 dla Realu to karny na Vinim moglby tez byc odgwizdany
0
@RiyoBlake nie zgubi. Getafe pozwoli sobie przegrac. Raczej pewne 3pkt dla Blancos
0
@RKS1979 bo Real ma Kroosa i Modricia tak jak my kkedys mielismy Xaviego i Inieste i tez to wszystko bardzo dobrze chodzilo. Teraz mamy mloda krew w srodku pola i trzeba czasu
1
@andbarca chwyt za koszulke wyrazny ? Wyrazny. Naciagnal mocno ? Mocno. Reszta poszla od Ramosa i to bylo ewidentne
0
@Morsik z tym rozstaniem beda problemy. Ostatnio jakis uzytkownik napisal tutaj ze kasa na Grieza i Cou jest wliczona w amortyzacje i jak dobrze pamketam to jakby ich teraz sprzedali to nadal za nich beda placic
3
@Matt_i1992 bo Messi to Goat i musi zostac chocby sam mial grac w tych meczach.. pier*olenie ludzi i spuszczanie sie nad Messim robi sie juz nudne... Realowi braklo CR ale zespol nadal gra i nadal sa faworytami... i nawet maja szanse na druga LL pod rzad co sie czesto nie zdarzalo wnostatnich latach.. tez bym chcial wkoncu widzie druzhne/kolektyw a nie Messiego i kumpli od podawania pilek
0
@konraden ale nadal szejki sa wlascicielamj City i PSG oraz Ruski Chelsea, to sie nie zmienilo
0
@Commando wlasnie trzeba sie nad tym zastanowic czy potrzebny (wiem, glupio to brzmi). Jak sklad ma byc budowany pod Messiego to wedlug mnie powinien odejsc. Druzyna za bardzo gra pod niego i to mnie boli... ja bym chcisl zobaczyc ten zespol przez kilka meczy bez Messiego, co oni pokaza. Bo tak nie moze byc ze druzyna jest uzalezniona od jednego pilkarza... Bayern czy City nie maja CR ani Leo, ale maja kolektyw i dlatego graja tak dobrze, a my mamy Messiego i kumpli od podawania mu pilek. Nie pisze tego bo chce zeby odszedl, bo niechcialbym wiadomo z jakich powodow, ale nosz kurde to juz tyle czasu jest to samo.
0
Ja tylko mam wąty o to ze doliczyl tylko 4min. Wedlug mnie dobrze prowadzil klasyk, te akcje "na 11stke" zabilyby klimat tego meczu.
0
@Commando ale ma zaraz 30 na karku i go nie trzeba juz nam. Mial swoje 5min i odszedl do zlktej klatki. Mam nadzieje ze wkoncu przedluzy te unowe i sie skonczy ten cyrk na kolkach
0
I powinien sie porzadnie zastanowic czy w europie chce cos jeszcze wygrac, bo jak tak to ppwinien isc szukac szczescia gdzies indziej, bo Barca raczej jeszcze w kolejnym sezonie nic nie ugra. Wszystko bedzie zalezec od tego kto przyjdzie a kto odejdzie, ale i tak raczej szans na LM nie bedzie jeszcze jakies 2 lata moze
0
@Przemek2323 tu niechodzi o to ze ma zamknac komu morde bo nie raz to zrobil, tylko ze za duzo nasi polegaja na Messim... a to oni jako przyszlosc klubu powinni robic wszystko zeby brac ciezar na siebie.. Messi ma 34 lata za niedlugo i to juz nigdy nie bedzie ten sam Messi co ładowal po 40-50goli w sezonie i ze on coraz bardziej bedzie potrzebowac zawodnikow w druzynie co go wyręczą w braniu ciezaru na siebie
1
@wojtek_debiec4 w 1 polowie chyba, Mendy walczyl o odbior pilki z Dembele i sie lekko pozachaczali nogami. Sytuacja stykowa, komentatorzy na eleven twierdzili ze to byl karny ewidentny, ale to bylo dosc lekkie. Taki mecz jest zbyt piekny zeby takie lekkie karne dyktowac
25
@Messibestplayerintheworld gdyby Realowi takie karne gwizdnal to bys pluł jadem jak dziecko.
3
@konraden po za tym szejkow nie ogladam, zycze im jak najgorzej. I mam nadzieje ze BVB wywali te City za burte oraz Real wyjasni tych pieprzonych multimilionerow z Rosji ktorsy rzadza w Chelsea oraz PSG w finale. Kluby zbudowane na kasie szejka nie moga wygrac takiego pieknego pucharu jak LM. Niech sobie w swoich Ligach wygrywaja, ale nie LM. Ten turniej jest zbyt piekny i ma zbyt piekna historie zeby takie pieprzone kluby go wygrywaly
0
@konraden zobaczymy jak stana na przecieko siebie to wtedy bedziemy gadac kto ma. To ze City ma bardzo dobry srodek pola czg Bayern jest wiadome, ale kto ma.lepszy to sie nie dowiemy poki nie zagraja miedzy soba
12
Przegralismy zasluzenie, CKM kolejny raz pokazalo ze po Xavim Iniescie i Busim z najlepszych lat nie maja sobie rownych
6
@Messibestplayerintheworld serio ? Xd takie karne smieszne to by bylo zabicie pilki noznej
0
@Ghotti aaaa jak, albo wszytskich albo nie ma po co zaczynac kolejnego sezonu
0
@Fawrf mam nadzieje ze kupia do skladu jakas 9 i pozbeda sie tych fajtłapow z ataku ktorzy strzelaja jak zawieje...
6
Jak ty bys takie smieszne faule odgwizdal to pilke nozna zaorac, ja uwazam ze Manzano wcziraj dobry mecz sedziowal, jedynie mogl mecz przedluzyc bo jednak zmiany i to ze on te pierdoły od Varu wymienial. I poczytaj o tym jak dziala system Var, bo to nie jest tak ze jak sedzia chce to sobie zapyta chlopakow na Varze co sie tam stalo. Dodam jeszcze skoro gwizdzemy takie faule to niewiem czy nie trzeba byloby na Viniciusie tez odgwizdac, Busi czy Lenglet przetarl go po nogach gdy ten upadl przy lini koncowej w polu karnym takze no
11
@Matt_i1992 nie bylby remis sprawiedliwy, gdyby byli bardziej skuteczni to wyjasniliby nas w 1 polowie.