0

@PIWOSZ89 tego ogolem zawsze bylo duzo, czy sie mylil na nasza korzysc czy na korzysc Realu, ogolnie uwazam ze Gil Manzano wczoraj bardzo dobry mecz sedziowal.

9

@PIWOSZ89 jasne ze pamietam. Nie badz juz taki poszkodowany, bo jakby sedzia gwizdal takie gowniane faule to by mozna pilke nozna zaorac. Sedzia juz nie raz sie pomylil. Pamietam ze w jakims klasyku nasi sfaulowali Varana i karnego nie bylo, gdyby sedzia odgwizdal do nas wczoraj te karne to musialby moze odgwizdac tez te akcjr z Viniciusem gdzie chyba Busi mu tam po nogach sie przetarl gdy ten lądwal na glebie przy lini koncowej w polu karnyn

3

@fcbarcakamil skoro twierdzisz ze nas osmieszyli to conzrobil z nami Bayern czy Live w LM

0

@Arkadio90 a czego ty sie spodziewales ? Ze zoltodziob Pedri, nie doswiadczony FdJ i emeryt Busi dadza rade przeciwko CKM ? Oni pokazuja ze nie maja sobie rownych tak jak kkedys XIB. To bylo do przewidzenia ze raczej nienwygramy, do tego kulawy atak ktory strzela gole jak zawieje.

0

@Kettger teraz tez byky gole. Znowu przyjda te czasy ze to Barca bedzie Real rypała, teraz poprpatu bylo to donprzewidzenia, mlodziez, malo doswiadczenia, a CKM stare ale jare pokazalo kolejny raz kto tubrzadzi, tak jak kkedys XIB pokazywali

6

@LuisSalvano jak to bylo ? "Rozjedziemy ich" i "o wynik spokojny jestem" ? CKM kolejny raz pokazalo ze to oni rzadza tak jak kiedys XIB. Co z tego ze karnego nie gwiznal skoro Real w 1 polowie mogl a raczej powinjen 3-0 wygrywac. Szkoda tylko ze Alba przy 1 golu na tyle pozwolil i ze Araujo zapomnj o Benzie. Trudno przegralismy i tyle to bylo do przewidzenia, nie majac praktycznie ataku ktory strzela gole jak zawieje to sie nic nie poradzi. Mam nadzieje ze wladze maja zarys tego kogo sprzedac i kogo postarac sie sprowadzuc zeby to po łatac

0

@Kettger czemu nie ? Przeciez poczatki XXI wieku tez byla do dupy. Wtedy chyba 5 klasykow pod rzad mielismy w pupke, teraz mam 4 takze gonimy

0

@Arkadio90 czemu ? Taktyka nie byla zla. 1 gol po bledzie a 2 gol po uderzeniach bilardowych. Mecz ogolnie spoko, spodziewalem sie ze bedzie ciezko i to ze Real to wygra, doswiadczenie duzo zrobilo i kolejny raz pokazalo ze CKM nie ma sobie rownych

1

@urbipl Dest poki co to jedna sinusoida. Raz dobrze a 2 razy zle

0

@adamt1996 mam nadzieje ze po tym meczu beda wiedziec kogo sprzddac a kogo postarac sie kupic w ich miejsca..

0

@erix10 world.strims
Wspolczuje z lagami xd dzisiaj internetu rozpieprzy

0

@urbipl 442.... ze tez musialo sie to wydarzyc... gesto w srodku

0

@l0Messini jezeli CKM bedzie mialo dzien konia a na to sie zapowiada patrzac na to ze sa w formie, wiec uwazam ze bedzie ciezko

1

@Bocheno1 Real malo kiedy wychowywal, Real poszedl/pojechal na zakupy i sprowadzal kogo chcial. Zawsze Barca przewaznie wychowywala i dokupywala brakujace elementy, a Real malo kiedy wychowal za to przewaznie kupowal. Kogo w obecnej druzynie Real ma z wychowankow ? ( mowa o 1 skladzie plus ci co wchodza z lawki) to chyba tylko Carvajal i Nacho, reszta pilkarzy to wszystko z zewnatrz poprzychodzilo. Dlatego jak sie wszystko unormuje i kluby zaczna pompowac spowrotem kase to Real znowu pojdzie na zakupy, watpie ze Perez teraz wypompuje wszystko na Mbappe (watpie ogolnie ze transakcje 100mln+ beda mialy wogole miejsce) a bfakujace ogniwa zosstawi (czyt. CKM to praktycznie weterani nie mowiac o Benzemie)

0

@Barca_Big_Moment co ich te wysmiewane BVB nje wypieprzy z hukiem z LM

0

@ptrx plus chore pieniadze na papierku dla niego

0

@ptrx on ma 30stke na karku ...

1

@andres_xavi ogladales cos ciekawego ? :D

0

@pauletaa pewnie ci co na C+

2

@pafcioxxx @Striker haha widze klub kibica sie robi, mam tak samo tylko ze do browara mam neszcze jim beama. To co panowie ? Moze bysmy sie tak razem kulturalnie do meczyku napili ? Zadne ordynarne chlanie tylko tak zeby rozgonic chmury :D

0

@mekston wiem wiem, ale to nie zmienia faktu ze wedlug mnie ZP dla Modricia byla jedna z sprawiedliwszych przyznawanych ZP. Rownie dobrze mozna powiedziec dlaczego Ronnie dostal ZP skoro w lidze bodajze Etoo byl krolem strzelcoe a w LM jak dobrze pamketam do Andrij Szevchenko (niewiem czy dobrze napisalem nazwisko, jak zle to sorki). A mimo to Ronnie dostal wiec jak kibice sugeruja sie golami czy asystami to rownie dobrze pomocnicy czy obroncy o bramkarzach nie wspominajac moga zapomniec. To samo z Messim w 2010 czemu dostal on a nie Iniesta ? Argentyna skonczyla MŚ na wpier*olu od Niemcoe 4-0 w 1/4 a mimo to Leos dostal. O ile ja sie przyczepie do teho bo niektore ZP dla Leo czy CR wogole nie powinne miec miejsca tak np do Modricia wg mnie zasluzona czy do Ronniego albo dla Cannavaro

0

@Fantastyczny Chłopiec Romek, Klement i Oski. Geri po kontuzji to lepiej jak bedzie na lawce siedziec

1

@Fawrf @Cwaniak4 a mi sie wydaje ze ZP przyznawana jest slusznie dla pilkarza ktory wniosl najwiecej do swojego zespolu. Podobnie macie w NBA ze MVP sesonu zasadniczego dostaje facet ktory najwiecej wnosi do zespolu ktorego np wprowadza do Play Off i tez np bylo tak ze mimo tego ze Harden byl krolem strzelcow to mu nie dali tylko Giannisowi ktory bardzo duzo dawal zespolowi i np wygrywali konferencje wschodnia (czyt. Byli na 1 miejscu w konferencji przed faza PO). Za strzelone gole macie zlote buty i pichichi czy te inne. Cannavaro tez dostal ZP a mimo tego nie byl krolem strzelcow i wlasnie uwazam ze na tej zasadzie powinna byc przyznawana ZP

1

@Fawrf Rakitic mial na koncie LM ?

2

@Fawrf a Messi za 2010 zasluzyl na ZP ? Modric jak najbardzirj zasluzyl, LM i z "smieszna" Chorwacja wice MŚ to wyczyn jednak.

0

@Conthino1993 to bedzie zalezec of tego kto wygra srodek pola..

0

@4drian0 jezeli nasi dadza dupy przeciwko CKM to ich nie pykniemy

0

@Werka7 2 ŚP kontra CKM ? To sie nie moze udac. No chyba ze Griezz bedzie sie bawic z Pedrim i Busim w srodku pola

1

@arasz1819 zle ci ? 500 na dziecko ci dawaja chlopie, zyc nie umierac. Zaraz pojda pewnie jakies bony na dziecko na wakacje hehe. A tak szczerze to mam ich tez juz dosyc...

0

@mat32 spoko. Dobrych kilka lat do tylu jechalo sie na zakupy ta za pełny wozek czlowiek zaplacil ze 300-400zl teraz pol wozka i masz koszty od 500 w gore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?