Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LUPR tylko ze Real to sobie odbije zdrowo jak wroci wszysyko do normalnosci
5
Widze City wlacza sie syndrom 1/4 xd
0
@stone80 tak jak caly ten liverpool
0
Live podlaczone do tlenu ? Ale analiza Var xd
0
@Dzemix111 ale aktualnie mistrzami sa. Hehe
0
@Pasiak no dobrze tylko ze to juz troszke czasu remontuja wiec troszke sie zdziwilem ze niewiesz. Sorki ;p
0
@Djzordon wytlumacz mi jak nie mogl odgeizdac faulu na Benzie..
0
@FC1899Barca widzisz to a nie widziales faulu na Benzemie ?
0
@ObiektywnyKibic121 jak maja jakiegos Philipsa i Kabaka na ŚO to sie nie ma co.dziwic. do tego placek Pręt i Robertson (niegdys najlepsi PO i LO swiata xd) i masz takir kwiatki
0
@Nazio87 tez bym tego chcial. Ale Real finalow nie przegrywa, mental na poziomie kosmicznym
0
@barcelonaLM bo oni nas mentalnie wykoncza ;p tez wierze w Barce ale Real mentalnie odjezdza. A poki co przecieko Realowi Zidana gra nam sie ciezko
0
@Ratamahatta im sie bardziej pod dupka pali tym bardziej potrafia jaja scisnac. Tez nie potrafie wyjsc z podziwu ich mentalu
0
@Peciak jak ktos go wogole za takiego uwazal to mial niezle nawalone w glowie. 1 czy 2 sezony dobre i odrazu najlepszy ? To chyba ktos zapomnial najlepsze sezony Marcelo w Realu albo obecnie Alby te 2 dziadki chowaja Pręcika w skarpetce
0
@Pasiak bo go remontuja ? Dopiero sie obudziles ?
0
Kroos to jest kozak.. takie ciastka... brakuje u nad tego, dobrze ze czasem Busi o sobie przypomni i cos takiego zrobi. El Classico zappwiada sie ciekawie choć jakoś nie widzi mi sie ze to wygramy z nimi
3
@ElTomas norma.. BVB tez bylo mocne, a im dluzej Klopp tam siedzial tym BVB gralo gorzej
0
@Bobo25 widac ze Real jest lepszy bo naprawde graja dobrze. Mi chodzi tylko o to zeby odgwizdywal... LV powinin miec czerwo a nie ma nic...
0
@zmiter912576 wiem wiem. Dlaczego po cos biega z ta sluchawka zeby sie konsultowac i dac sobie pomoc
0
@Sulimo sedzia nie odgwizdal karnego dla Realu. Sedzia strasznie sie gubi
1
@Bobo25 @ksobi ogladam mecz i widze ze i tym nie gwizdal i tym, ale kuzwa po cos ma te sluchawke zeby sobie dac pomoc
0
@Foton 1 sezon mial dobry xzy 2 i sie skonczylo.. przemądrzaly po rewanzu z nami i teraz wielki "kozak"
0
@zmiter912576 no dobrze. Ale po co ma te sluchawke w uchu ? Na wystawke ? Niech gwizdze tak jak trzeba...
1
Brych fajnie sedziuje.. tak nie za dobrze.. Przed golem na 2-0 faul na Mane.. po co gwizdac.. ale kibice przescieradel pisza ze to nam sedziowie sprzyjaja
0
@Sulimo przed branka Asensio ppwinien byc faul... jprdl
0
@Tomo1989 2-0 faktycznir atak beznadziejmy
0
@tomek8756 tylko ze wtedy Anfield bylo twierdza... a teraz jakies Brithon czy inne placki wywoza stamtad komplet pkt
1
Pali sie ? Real nagle potrafi grac.. tej mentalnosci im zazdroszcze... a nie zrobic w gacie i patrzec jak przecienicy graja... mam nadzieje ze w nasteonym sezonie bedziemy brani na powaznie w LM....
0
A z tym jakie tam bagno ze wyzywaja sie i wogole to standard. Adminow nie ma, grunt ze wyswietlenia sie zgadzaja i zielone na konto leca
0
@MarFan zalozylem sobie na notatniku kiedys konto i napisalem tylko tak "daremnie dzisiaj was Real zagral, mam nadzieje ze seria bedzie kontynuowana". Na drugi dzien wbijam "ban na 6miesiecy" takze pozdro 600.
0
@Elosek wlasnie to sa te szczegoly... niewazne jak sie bardzo pod dupa pali to zawsze jaja potrafia scisnac..