VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Chciałbym zobaczyć wspólny trening i jakiś meczyk kobiety vs mężczyźni. Mogłoby się to sprzedać :P
0
Weźmy trenera od naszych Pań z Barcelona Femeni. One w przeciwieństwie do Panów, dominują w Europie
1
Do zaorania klub - rozwiązanie wszystkich problemów. Nie ma za co
0
Dobrze że nie oglądam tych patałachów. Do zaorania jest ten klub
0
Już jak Bayern z nimi nie da rady, to nikt nie da
0
Człowiek by ponarzekał, pozwalniał zawodników ale ten klub jest już tak przeorany, że aż smutno się robi
2
Szczerze? Już lepiej grać bez 9 jak Real niż grać z tym drewnianym pinokio
1
@PatrychoO Lewandowski, Felix, Roberto, Cancelo, wychodzi na to że większość kadry to średniaki
0
@Tuc pięknie powiedziane
3
Definicja genu frajera: prowadzić 2x w meczu i przegrać ten mecz w samej końcówce
2
Spójrzmy prawdzie w oczy. W LM nic nie znaczymy. W lidze również... jesteśmy po prostu średniakiem
1
Ale gówno nam City wcisnęło... a my się podniecalismy jego grą z przodu
1
Bramka na konto Cancelo
6
Piękny strzał rasowej 9
0
Lewandowski do wyjebania
1
De Jong szacun za nie odstawienie nogi. Niestety przepłacone kontuzja ale Brawoo za interwencję
4
Cancelo do wyjebania, a Vazquez sam kopnął w Cubarsiego
0
Cancelo znów nie potrafi używać mózgu
0
Będzie ciężko bez Pedriego
0
Eleven czy Canal+? Nie mogę się zdecydować :D
4
Fajny ten Araujo taki nie za inteligentny
0
@MateuszDoniec Bo brnie w ten syf zamiast się zamknąć i przestać ośmieszać
0
Oj Araujo grabi sobie... żeby nie skończył jak Vinicius, na którego swoi kibice gwiżdżą
0
@TR3YWAY Nie nazwałbym tego żartem a bardziej memem/przeróbką. Ale rozumiem, nie każdy ma bogaty zasób słów
0
Co za frajer...
0
@TR3YWAY Mam nadzieję że to żart
2
@Sysia11 Ale oni już są klubem średnim a w LE niedawno graliśmy :D
26
Madryt:
- przychodzi Mbappe
- dogadują się z Daviesem
- planują kupno Yoro
- planują przyjście trenera Alonso za jakiś czas
Barcelona:
- Xavi, zostań!
- Roberto, zostań jeszcze sezon!
- Marquez za Xaviego
- Olmo xD
- DNA Barcy i różne herbatniki - Deco, Bojan
Przecież to jest jakiś pie*dolony żart co się dzieje w tym klubie...
via Twitter: (Melquiades1899)
0
@Safrani Odpowiadam tylko po to żeby przyjść i powiedzieć "a nie mówiłem"... Real wygra tą LM
0
@Gosciuu nie no bez przesady