0

@tbas Chciałbym zobaczyć wspólny trening i jakiś meczyk kobiety vs mężczyźni. Mogłoby się to sprzedać :P

0

Weźmy trenera od naszych Pań z Barcelona Femeni. One w przeciwieństwie do Panów, dominują w Europie

1

Do zaorania klub - rozwiązanie wszystkich problemów. Nie ma za co

0

Dobrze że nie oglądam tych patałachów. Do zaorania jest ten klub

0

Już jak Bayern z nimi nie da rady, to nikt nie da

0

Człowiek by ponarzekał, pozwalniał zawodników ale ten klub jest już tak przeorany, że aż smutno się robi

2

Szczerze? Już lepiej grać bez 9 jak Real niż grać z tym drewnianym pinokio

1

@PatrychoO Lewandowski, Felix, Roberto, Cancelo, wychodzi na to że większość kadry to średniaki

0

@Tuc pięknie powiedziane

3

Definicja genu frajera: prowadzić 2x w meczu i przegrać ten mecz w samej końcówce

2

Spójrzmy prawdzie w oczy. W LM nic nie znaczymy. W lidze również... jesteśmy po prostu średniakiem

1

Ale gówno nam City wcisnęło... a my się podniecalismy jego grą z przodu

1

Bramka na konto Cancelo

6

Piękny strzał rasowej 9

0

Lewandowski do wyjebania

1

De Jong szacun za nie odstawienie nogi. Niestety przepłacone kontuzja ale Brawoo za interwencję

4

Cancelo do wyjebania, a Vazquez sam kopnął w Cubarsiego

0

Cancelo znów nie potrafi używać mózgu

0

Będzie ciężko bez Pedriego

0

Eleven czy Canal+? Nie mogę się zdecydować :D

4

Fajny ten Araujo taki nie za inteligentny

0

@MateuszDoniec Bo brnie w ten syf zamiast się zamknąć i przestać ośmieszać

0

Oj Araujo grabi sobie... żeby nie skończył jak Vinicius, na którego swoi kibice gwiżdżą

0

@TR3YWAY Nie nazwałbym tego żartem a bardziej memem/przeróbką. Ale rozumiem, nie każdy ma bogaty zasób słów

0

Co za frajer...

0

@TR3YWAY Mam nadzieję że to żart

2

@Sysia11 Ale oni już są klubem średnim a w LE niedawno graliśmy :D

26

Madryt:

- przychodzi Mbappe

- dogadują się z Daviesem

- planują kupno Yoro

- planują przyjście trenera Alonso za jakiś czas

Barcelona:

- Xavi, zostań!

- Roberto, zostań jeszcze sezon!

- Marquez za Xaviego

- Olmo xD

- DNA Barcy i różne herbatniki - Deco, Bojan


Przecież to jest jakiś pie*dolony żart co się dzieje w tym klubie...

via Twitter: (Melquiades1899)

0

@Safrani Odpowiadam tylko po to żeby przyjść i powiedzieć "a nie mówiłem"... Real wygra tą LM

0

@Gosciuu nie no bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?