VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Gdzie ty tam widzisz winę Marka? On takie piłki zagrywa kilka razy na mecz, to Roberto na tym poziomie nie wie że do takich piłek się wychodzi... no sorry ale tak pod pressingiem się gra
0
Marek gra takie piłki kilka razy na mecz a Roberto na tym poziomie nie wie że do takiej piłki trzeba wyjść
0
O kurwa brak Fermina, brak Yamala i brak wigoru widoczny na pierwszy rzut oka. Czytam nazwiska i wiem że to będzie jedna wielka męczarnia i obronienie się, bo w tym jesteśmy dobrzy
0
Bez Cancelo bez szans no chyba że skrzydła będą osadzone Yamalem i Felixem
0
@abram3k Wystarczyłoby żebyśmy mieli klasowego prawego obrońcę typu Cancelo co umie w drybling i Kounde wygryziony
0
Jeśli jakimś fartem uda nam się awansować do 1/2 to Xavi zostanie na bank
0
Dzisiejszy scenariusz zakłada 2 opcje:
1. Ośmieszenie się i odpadnięcie z LM
2. Ośmieszenie się i awans do 1/4 LM
1
@kynio302 Dla takich pajaców to sam bym wziął pałę i gaz w ręce
0
@MesQueUnClub96 Nie no w tym całym bojkocie po ulicy chodzili również panowie żule, którzy popijali sobie wódeczkę w miejscu strajku...
2
Potrzebne gole dlatego wpuszczę jednego ofensywnego i dwóch defensywnych.... Ty mendo
0
Raphinha to gra czy już zszedł?
0
@Miszcz Textu FCB On w każdym meczu inaczej wygląda. Widać że chłopak zagubiony i szuka siebie
0
@jaras121 Wymienić za kogoś. Nikt gorszy nie będzie
0
Co ten Raphinha odjebał. Jaki on jest fatalny. Nie zasluguje w ogóle na bycie Brazylijczykiem
1
Chłop skończy jak Fati, zdrowia ale nic nam dziś nie dał
0
Dajcie Yamala, Pedri niżej bo i tak jest beznadziejny
0
Cubarsi jak ty mi zaimponowałeś teraz
0
@Barcasub Dowiemy się wkrótce jak się sprawa potoczy, bo to szybko nie ucichnie
0
@Barcasub Gil Manzano został tymczasowo odsunięty od sędziowania La Ligi. Coś jeszcze masz do dodania?
0
@Barcasub Sędzia powinien ponieść konsekwencje i twoje dziwne spojrzenie na świat tego nie zmieni
0
@Barcasub Dobry świr jesteś, zmniejsz dawkę bo kipniesz
0
@Barcasub Bo nie padła tam bramka
0
@jacobFCB Co ty pie#dolisz, najpierw jest dźwięk kopniętej piłki dopiero później gwizdek
0
@gumaz Czyli jeszcze miała trudniej
0
@Bobrowik No oczywiście :P
0
@Barcasub Co ty piszesz matko... "zagwizdał przed bramką", on użył gwizdka ułamek sekundy po kopnięciu piłki przez Diaza (dośrodkowanie w pole karne). Nie miał prawa w tym momencie kończyć meczu
2
@jacobFCB Ty widzisz co ty piszesz? Ten sędzia powinien za to odpowiedzieć
0
@Emhyr Przecież tu nie trzeba być alfą i omegą żeby wiedzieć, że Haaland chce, Barca chce i City też by chciało za odpowiednią ilość %, której my nie mamy i której brak uniemożliwia nam jakiekolwiek duże ruchy
0
@tristan87 Malowanie kościoła nie paraliżowało całej polski. Żadna karetka nie miała problemów z dojazdem do pacjenta przez pomalowany kościół @Criss18Barca j/w
2
@Criss18Barca One też robiły taki burdel?