0

Nic się nie zmieniło. Nadal nie potrafią grać w piłkę

7

@Mroziu Dembele????? Ja się pytam gdzie jest Messi?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@BARCA1899Messi No chyba nie

0

Gen którego nam brakuje

0

Jak oni tego nie wygrają to usuwam konto

1

Już jak Araujo się wylewa to wiedzcie, że to już jest poziom dna

1

W pi#du zaorać to wszystko bo wstyd jak ch#j

0

@tristan87 chodziło o przynajmniej oczywiście

0

@Conradxc no chodilo o przynajmniej xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Real czy dobrze czy chu#owo to bynajmniej stabilnie

0

@Marcelinho99 On nie doczeka przyszłego

0

@mekston Bo jest gorszy niż jego poprzednicy których już nie ma ;)

0

@Barca2022 w necie gdzieś mi się przewinęło, ale twoje też jest niczego sobie

0

Zwolnili już Xaviego czy jeszcze nie?

0

@kuz skończ już pić

1

Moje oczy krwawią a wcale nie oglądam ekstraklasy

1

@bartekeg Nie, ale prosić możesz

1

@Szefucio Nie kibicuje trenerowi a Barcelonie

1

@dziku77 legendy pfff haha jako trener jest tylko pośmiewiskiem

3

Niech już on spie#dala, proszę

1

Czy to że gra Romeu to nie jest wina Xaviego?

0

Xavi już dobrze wie, że jest na wylocie dlatego Romeu popełnia ten błąd

1

Valverde wróć, gorzej nie będzie

5

DNA frajerstwa wzięło górę

0

@Franek17 oby jak najszybciej

2

Matko jaki wstyd... z przodu nic, z tyłu nic. Trener na miarę PZPNu

0

Akcja bez wrzutki i gol? Wow nowe nie znałem

1

Wfista do końca sezonu max

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?