1

Nawet jeśli będziemy chcieli ich wykupić to City i Atletico dadzą taką cenę że będziemy musieli połowę składu sprzedać żeby ich kupić. Dlatego takie kwoty ustala się przed ich potencjalnym odpaleniem

0

@KrwawiaceoczyVEB Bo oni woleli Bellerina albo innego Roberto

0

@Transu96 tak bo ty wiesz na co hajs pójdzie

0

@Toretto No co ty, nikt na to nie wpadł że chłopak może wypalić

2

@Danulek96 Portugalska krew, coś pięknego, do tego Ferran w końcu 1 skład i chodzi piłeczka

4

Felix TOP, aż szkoda że po sezonie odchodzi XD

1

Ten strzał wcale nie był taki trudny. Wystarczyło zrobić krok w kierunku piłki a nie rzucać się od razu jak pies na kość

0

@Striker ahaa dzięki za info

0

Czemu mecz Atletico przełożony?

0

@SelloutCrowd Wyobrażam to sobie tak. Zaplanowanie i wybudowanie nowego Camp Nou :)

0

@QQL5 No Cancelo top, da dużo radości i dosłownie tyle samo smutku po odejściu bo nie umieli go podpisać z opcją wykupu

2

@daniel32778 z takimi problemami finansowymi trzeba myśleć i działać do przodu a nie z sezonu na sezon

0

Szkoda że nasze 2 najlepsze transfery to tylko wypożyczenia. A po roku znów szukanie ludzi i łatanie dziur...

0

Co ten Xavi ma do tego Ferrana bo nie rozumiem....

0

Alonso i Roberto w jednym składzie. Czego chcieć więcej?

0

Naciągnięty mięsień owijać bandażem elastycznym? Kto ich tam ku#wa leczy...

0

@usek1 Ferran to nie jest 9... podumaj. Przyjdzie Wiktorek to Anka będzie musiała tego Robercika codziennie do snu lulać

1

Do końca sezonu niech się jeszcze pokrząta po boisku i do widzenia

0

@ToWinaSedziego Przy takim poziomie reszty to tak, Ferran top

0

@ini_barca no chyba nie skoro pewność wyniku daje dam dopiero nasz podstawowy zawodnik wchodzący w 85 minucie

0

Nasz podstawowy zawodnik z numerem 7, wchodzący w 85 minucie ucieszył tego karakana Xaviego

1

I wrzutka i wrzutka i wrzutka i wrzutka... i tak do porzygu... Skądś to znam

0

Czemu ten karakan nie daje zmian

0

@sk13 tak pozycja nie ma znaczenia. Dlatego właśnie Kounde już kilka razy wspominał w wywiadach że woli grać na środku obrony

7

Kounde - środkowy obrońca grający na prawej obronie
De Jong - środkowy pomocnik grający na środku obrony
Pedri - środkowy pomocnik grający na skrzydle
Balde - lewy obrońca grający na skrzydle

Takie rzeczy tylko w Barcelonie... po za tym, Gavi, Pedri i Lewandowski do zmiany. Lewandowski jest gorszy niż Suarez przed odejściem. Cały mecz jest jedną wielką ekstraklasą. Z tych górnych piłek to trafiła w cel chociaż jedna??

4

Ale ten Bellingham to będzie diament...

0

Za tyle samo co Vinicius oczywiście ;)

0

Kolejny mecz na rozpoczęcie w plecy... no cóż, ale jak ma się skończyć jak ostatnio to będzie dobrze. Tylko mam nadzieję, że nasza gra będzie znacznie przyjemniejsza dla oka jak w poprzednim sezonie.

0

Czy to na pewno prawy obrońca jest priorytetem, jak oni bramki nie potrafią strzelić z jakimś Getafe?

0

Najlepsza walka na gali i zakończona w taki sposób... ale pech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?