VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nawet jeśli będziemy chcieli ich wykupić to City i Atletico dadzą taką cenę że będziemy musieli połowę składu sprzedać żeby ich kupić. Dlatego takie kwoty ustala się przed ich potencjalnym odpaleniem
0
@KrwawiaceoczyVEB Bo oni woleli Bellerina albo innego Roberto
0
@Transu96 tak bo ty wiesz na co hajs pójdzie
0
@Toretto No co ty, nikt na to nie wpadł że chłopak może wypalić
2
@Danulek96 Portugalska krew, coś pięknego, do tego Ferran w końcu 1 skład i chodzi piłeczka
4
Felix TOP, aż szkoda że po sezonie odchodzi XD
1
Ten strzał wcale nie był taki trudny. Wystarczyło zrobić krok w kierunku piłki a nie rzucać się od razu jak pies na kość
0
@Striker ahaa dzięki za info
0
Czemu mecz Atletico przełożony?
0
@SelloutCrowd Wyobrażam to sobie tak. Zaplanowanie i wybudowanie nowego Camp Nou :)
0
@QQL5 No Cancelo top, da dużo radości i dosłownie tyle samo smutku po odejściu bo nie umieli go podpisać z opcją wykupu
2
@daniel32778 z takimi problemami finansowymi trzeba myśleć i działać do przodu a nie z sezonu na sezon
0
Szkoda że nasze 2 najlepsze transfery to tylko wypożyczenia. A po roku znów szukanie ludzi i łatanie dziur...
0
Co ten Xavi ma do tego Ferrana bo nie rozumiem....
0
Alonso i Roberto w jednym składzie. Czego chcieć więcej?
0
Naciągnięty mięsień owijać bandażem elastycznym? Kto ich tam ku#wa leczy...
0
@usek1 Ferran to nie jest 9... podumaj. Przyjdzie Wiktorek to Anka będzie musiała tego Robercika codziennie do snu lulać
1
Do końca sezonu niech się jeszcze pokrząta po boisku i do widzenia
0
@ToWinaSedziego Przy takim poziomie reszty to tak, Ferran top
0
@ini_barca no chyba nie skoro pewność wyniku daje dam dopiero nasz podstawowy zawodnik wchodzący w 85 minucie
0
Nasz podstawowy zawodnik z numerem 7, wchodzący w 85 minucie ucieszył tego karakana Xaviego
1
I wrzutka i wrzutka i wrzutka i wrzutka... i tak do porzygu... Skądś to znam
0
Czemu ten karakan nie daje zmian
0
@sk13 tak pozycja nie ma znaczenia. Dlatego właśnie Kounde już kilka razy wspominał w wywiadach że woli grać na środku obrony
7
Kounde - środkowy obrońca grający na prawej obronie
De Jong - środkowy pomocnik grający na środku obrony
Pedri - środkowy pomocnik grający na skrzydle
Balde - lewy obrońca grający na skrzydle
Takie rzeczy tylko w Barcelonie... po za tym, Gavi, Pedri i Lewandowski do zmiany. Lewandowski jest gorszy niż Suarez przed odejściem. Cały mecz jest jedną wielką ekstraklasą. Z tych górnych piłek to trafiła w cel chociaż jedna??
4
Ale ten Bellingham to będzie diament...
0
Za tyle samo co Vinicius oczywiście ;)
0
Kolejny mecz na rozpoczęcie w plecy... no cóż, ale jak ma się skończyć jak ostatnio to będzie dobrze. Tylko mam nadzieję, że nasza gra będzie znacznie przyjemniejsza dla oka jak w poprzednim sezonie.
0
Czy to na pewno prawy obrońca jest priorytetem, jak oni bramki nie potrafią strzelić z jakimś Getafe?
0
Najlepsza walka na gali i zakończona w taki sposób... ale pech