1

I powiedźcie mi że oni nie są idiotami? Na chuj oni jeszcze dyskutują? Nie umieją wykonać swojej roboty i jeszcze płaczą

0

Banda mlonów...

3

@Pawel13sz Dobrze powiedziane, aż łezka się w oku zakręciła z radości

0

@sk13 I tak wypadł najlepiej

1

Biorąc pod uwagę MS to Ferran. Reszta z nich nic nie pokazała

52

Dembele wszedł zawalił bramkę i zszedł. Wymarzony reprezentant xd

0

Wstyd się przyznać że on od nas XD

1

@xvcWinterSoldier Jest koniec 2022 roku jbc

3

@cules100pro z pół bańki na pewno

0

@reloaded Teraz ośmieszyłeś się bardziej niż Busi swoją grą. A to jest nie lada wyczyn. Brawo

0

@reloaded Zrobiłeś to podwójnie

0

@reloaded weź się nie ośmieszaj nawet

0

Szkoda że nie klubową

0

@Emhyr Jedno wielkie kolesiostwo - jak na całym świecie

2

Banda pajaców...

1

Jak myślicie Urugwaj da radę wyjść z grupy? Z Portugalią będzie ciężko, dużo zależy od meczu Korea-Ghana

0

Wtf co to było hah

0

@swiergol2 orzeszku haha nie no hit

0

@swiergol2 powiedziałem skończ się pogrążać

0

Ale fart hahah ale dobrze jedziemy gra bez farta gówno warta

0

@swiergol2 Weź skończ się ośmieszać. "Dziecko" hah

0

@swiergol2 A co ma Laporta do tego? Hahha łeb jak sklep

0

Strzały Dembele są tak groźne że obrońcy to na głowę przyjmują. Pięknie

0

@BulaKG to nie jest geniusz to jest kwestia wstania lewą/prawą nogą

3

Gramy bez napastnika i z tragicznym Busim. Reakcja Xaviego? BRAK

0

@trolownik nie no śmieje się oczywiście

0

@trolownik bo ledwo zdał prawko? Hah nie no śmieje się

1

Czemu Busi nie może puknąć jakiejś innej panienki? Kibicie by pogwizdali i by odszedł

0

Odkąd Pedri został najdroższym pomocnikiem na świecie (100 mln na Transfermarkt) to zaczął grać piach. Sodówka? ;P

0

Dawać Gaviego bo to dramat jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?