VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I powiedźcie mi że oni nie są idiotami? Na chuj oni jeszcze dyskutują? Nie umieją wykonać swojej roboty i jeszcze płaczą
0
Banda mlonów...
3
@Pawel13sz Dobrze powiedziane, aż łezka się w oku zakręciła z radości
0
@sk13 I tak wypadł najlepiej
1
Biorąc pod uwagę MS to Ferran. Reszta z nich nic nie pokazała
52
Dembele wszedł zawalił bramkę i zszedł. Wymarzony reprezentant xd
0
Wstyd się przyznać że on od nas XD
1
@xvcWinterSoldier Jest koniec 2022 roku jbc
3
@cules100pro z pół bańki na pewno
0
@reloaded Teraz ośmieszyłeś się bardziej niż Busi swoją grą. A to jest nie lada wyczyn. Brawo
0
@reloaded Zrobiłeś to podwójnie
0
@reloaded weź się nie ośmieszaj nawet
0
Szkoda że nie klubową
0
@Emhyr Jedno wielkie kolesiostwo - jak na całym świecie
2
Banda pajaców...
1
Jak myślicie Urugwaj da radę wyjść z grupy? Z Portugalią będzie ciężko, dużo zależy od meczu Korea-Ghana
0
Wtf co to było hah
0
@swiergol2 orzeszku haha nie no hit
0
@swiergol2 powiedziałem skończ się pogrążać
0
Ale fart hahah ale dobrze jedziemy gra bez farta gówno warta
0
@swiergol2 Weź skończ się ośmieszać. "Dziecko" hah
0
@swiergol2 A co ma Laporta do tego? Hahha łeb jak sklep
0
Strzały Dembele są tak groźne że obrońcy to na głowę przyjmują. Pięknie
0
@BulaKG to nie jest geniusz to jest kwestia wstania lewą/prawą nogą
3
Gramy bez napastnika i z tragicznym Busim. Reakcja Xaviego? BRAK
0
@trolownik nie no śmieje się oczywiście
0
@trolownik bo ledwo zdał prawko? Hah nie no śmieje się
1
Czemu Busi nie może puknąć jakiejś innej panienki? Kibicie by pogwizdali i by odszedł
0
Odkąd Pedri został najdroższym pomocnikiem na świecie (100 mln na Transfermarkt) to zaczął grać piach. Sodówka? ;P
0
Dawać Gaviego bo to dramat jest.