VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ferran z Raphinhą do pary dwa nieudaczniki
0
Oko w oko z bramkarzem i nie ma bramki. To już jest koniec... nie ma już nic
1
Lewy mógł z fałsza w lewe okno...
5
Ci ludzie tam się do czegoś nadają. Piłkarze grać nie umieją. Trener wfista. Lekarze i sztab to chyba z NFZtu. Same pokraki
0
Chciałbym zobaczyć w końcu trenera z jajami który oduczy ich wchodzenia z piłką do bramki za każdym razem
0
Co to są za łamagi że takiej straty nie potrafią wykorzystać. Oni powinni wszyscy na kulach tu biegać bo inaczej nie umieją
1
Gdzie są taktyki panie Xavi. 0 pomysłu na grę
0
Ten Fati jest cienki jak sik pająka
5
Co za idiota z tą ręką hahah
1
Balde chyba nie wszystko jednak ma jeszcze poukładane w głowie
0
Niesamowite że z 11 piłkarzy najlepszych jest dwóch obrońców. Kounde i Balde
0
Garcia stracił i wraca truchtem, co za pet, skończony już jest
0
@Adi123456789 skoro ma zielone światło to nie ma żadnego bólu
1
Fati nawet nie umie ze spalonego uciec a co mówić o jakimś strzelaniu
1
Ferran za Dembele, Gavi za Busiego i jazda po 3pkt
3
Wziąć chociażby 30 mln i oddać tego Dembele
0
Intensywne spotkanie ciekawe kiedy Busi spuchnie
0
Xavi chyba niezbyt przychylnie patrzy na Ballerina gdy zastępuje go obrońcą z drugiej strony. I słusznie
0
ała........... :/
3
Czwartek 8:52 Xavi nadal trenerem...
1
@Janiama Rzeczywiście bardzo fajny skład
1
@Mario96w Kgorecki2500 jak zwykle znawca xD
6
Jedyne co Barcelona ma do zaoferowania dla przyszłych potencjalnych piłkarzy to piękne miasto. Nic więcej
0
@tomek8756 oczywiscie że dotrwa bo klub nie ma kasy
0
@Colon "Jesteśmy dziadami"
1
@karci0 myślę że w głębi serca tak lecz głównym powodem odejścia było sama otoczka Barcelony niż osiągnięcia
0
W świecie Monopoly stoimy na polu "bankrut"
0
@pt9 Nie będzie nowego trenera bo te głąby kasy nie mają. Siedzą w długach po uszy i aktualnie bliżej im do bankructwa niż do wzięcia nowego trenera
2
@Luciferrrro on jest wyleczony. Psychicznie już gorzej
0
Nawet zmiany Bayernu są groźniejsze niż nasz pierwszy skład XD