1

Ja rozumiem, że w Barcelonie kochają Xaviego itd. ale "jeśli kogoś kochasz to daj mu odejść"

0

Wyobraźcie sobie teraz Barcę w superlidze KEKW

0

@VamosVamos prawie

0

maro obroni patrzcie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak jebie jaki wstyd. Dzieciaki co się odbijają jak od ściany. My chcemy nimi football zawojować?

3

I co niby te zmiany zmienią skoro tu nie ma żadnego pomysłu taktycznego? Xavi ssie pod każdym aspektem

0

@draxidox potrzebuje to on wykopu stąd

0

Jak można być tak chujowym. Czuję się jakbym oglądał światowej klasy zespół kontra klasa 1 technik informatyk na wfie

2

Goldej Boj vs jakiś Valverde XD

1

Ta piłka wydawała się taka zwyczajna. Ale jednak Valverde to Valverde

1

Ale Pedri jest hamulcowym... "Goldej boj" hah

0

@Encore mamy Fatiego któremu Barca nie może psychologa opłacić

0

@FcBforever221 to tu był jakiś mental?

0

Pedri - ciężko strzelić, Roberto - ciężko dogonić Viniciusa, Benzema bez krycia. Banda patałachów

2

Dziś Roberto zajdzie w ciążę

2

To w końcu Rodrygo czy Vinicius bo coś wam się pojebało...

2

Polecam odcineczek u Pana Footrolla:


0

@Tridente2015 Właśnie wynik decydował czy gramy w LM czy LE ;)

0

I te typowe pierdolenie piłkarzy, ojoj czegoś zabrakło ojoj nie można popełniać takich błędów. Już to kiedyś gdzieś słyszałem... Chyba w 2018 i 2019

0

@pax Pięknie wyolbrzymione. Ale jak widać nic się nie zmieniło od kilku meczy

0

@pax nie, trzeba było oglądać i wierzyć

1

No to bye bye Xavi. Nie przyszedłeś tu chyba po ligę co?

0

@ObiektywnyKibic121 Nie byliśmy wcale lepsi. Mieliśmy po prostu Marka

1

Tak łudźcie się dalej. Będzie bardziej bolało

0

@ObiektywnyKibic121 Przejechali się po nas po raz kolejny i tyle.

0

Ferran pomylił odwagę z odważnikiem

1

Żeby nie gen frajerstwa który towarzyszy nam od kilku ładnych lat to może bym nawet uwierzył a tak to bardziej prawdopodobne że jeszcze jedną nam wjebią

1

@ObiektywnyKibic121 Co ty pierdolisz, mieli więcej akcji niż my. Żeby nie Marek i szczęście to w 1 połowie już byłoby 3 w plecy

0

@tristan87 Nie ma problemu. Przyda ci się na Ligę Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?