VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja rozumiem, że w Barcelonie kochają Xaviego itd. ale "jeśli kogoś kochasz to daj mu odejść"
0
Wyobraźcie sobie teraz Barcę w superlidze KEKW
0
@VamosVamos prawie
0
maro obroni patrzcie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak jebie jaki wstyd. Dzieciaki co się odbijają jak od ściany. My chcemy nimi football zawojować?
3
I co niby te zmiany zmienią skoro tu nie ma żadnego pomysłu taktycznego? Xavi ssie pod każdym aspektem
0
@draxidox potrzebuje to on wykopu stąd
0
Jak można być tak chujowym. Czuję się jakbym oglądał światowej klasy zespół kontra klasa 1 technik informatyk na wfie
2
Goldej Boj vs jakiś Valverde XD
1
Ta piłka wydawała się taka zwyczajna. Ale jednak Valverde to Valverde
1
Ale Pedri jest hamulcowym... "Goldej boj" hah
0
@Encore mamy Fatiego któremu Barca nie może psychologa opłacić
0
@FcBforever221 to tu był jakiś mental?
0
Pedri - ciężko strzelić, Roberto - ciężko dogonić Viniciusa, Benzema bez krycia. Banda patałachów
2
Dziś Roberto zajdzie w ciążę
2
To w końcu Rodrygo czy Vinicius bo coś wam się pojebało...
2
Polecam odcineczek u Pana Footrolla:
0
@Tridente2015 Właśnie wynik decydował czy gramy w LM czy LE ;)
0
I te typowe pierdolenie piłkarzy, ojoj czegoś zabrakło ojoj nie można popełniać takich błędów. Już to kiedyś gdzieś słyszałem... Chyba w 2018 i 2019
0
@pax Pięknie wyolbrzymione. Ale jak widać nic się nie zmieniło od kilku meczy
0
@pax nie, trzeba było oglądać i wierzyć
1
No to bye bye Xavi. Nie przyszedłeś tu chyba po ligę co?
0
@ObiektywnyKibic121 Nie byliśmy wcale lepsi. Mieliśmy po prostu Marka
1
Tak łudźcie się dalej. Będzie bardziej bolało
0
@ObiektywnyKibic121 Przejechali się po nas po raz kolejny i tyle.
0
Ferran pomylił odwagę z odważnikiem
1
Żeby nie gen frajerstwa który towarzyszy nam od kilku ładnych lat to może bym nawet uwierzył a tak to bardziej prawdopodobne że jeszcze jedną nam wjebią
1
@ObiektywnyKibic121 Co ty pierdolisz, mieli więcej akcji niż my. Żeby nie Marek i szczęście to w 1 połowie już byłoby 3 w plecy
0
@tristan87 Nie ma problemu. Przyda ci się na Ligę Europy