1

Pierdolenie o Szopenie. Na kolanach by z chęcią wrócił problem w tym, że już nie ma dla niego miejsca

0

Araujo nowy Umtiti? Czy może ma więcej oleju w głowie?

0

Że ten Krychowiak wstydu nie ma...

0

@shinthps Nie do kina idzie tylko po popcorn a na film wraca do domu...

0

Co sądzicie o Denzelu Dumfriesie? Widzielibyście go u nas?

0

Zapowiada się ciekawy październik, a szczególnie mecz z Bayernem i Realem :)

1

Nie ma to jak kontuzje przed październikiem. Kto widział terminarz ten wie. A najlepsze jest to, że żniwa jeszcze się nie skończyły.

0

I dobrze, że odszedł. Wracamy na szczyt!

1

@msmsms Czyli nie :P Bo te wymagania są nierealne

1

A Kessie to pies? Nawet cienia szansy mu nie dajecie?

0

@miladi to zwrócę się do ciebie. Poczujesz mi z komentarzy

0

@miladi Avatar? Ty go nie masz i co mam myśleć że jesteś pusty haha dobre żarty. Żegnam

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Worny Było by zbawieniem bo nie musielibyśmy w ostatnie godziny okienka wyciągać Bellerina. Ale nie byłby wzmocnieniem skoro Kounde ich wszystkich zjada

0

@Worny No to co w końcu stwierdziłem bo widzę że sam się już gubisz? Że byłby wzmocnieniem czy zbawieniem?

0

@Compadre Po pierwsze nie jesteśmy kolegami więc to ty się nie przymilaj a po drugie nie jestem fanem Realu a kimś kto potrafi pochwalić i skrytykować dobre i złe strony kazdego rywala

0

Komentarz usunięty

2

@Compadre Typical fani Barcy. Lekka krytyka ich misiaczków i od razu dostajesz strzała w postaci głupiej odpowiedzi i braku argumentacji.

0

@Worny Stary nie dość że nie zrozumiałeś o co mi chodziło to jeszcze rzucasz farmazonami na prawo i lewo mówiąc że ja uważam go za wzmocnienie. Oczywiście że Kounde jest lepszy lecz kto by się spodziewał że stale zagości na naszej prawej stronie. Bellerin jest na chwilę a Roberto to Roberto. Lada moment przyjedzie do nas prawy obrońca z wyższej półki

0

@Kgorecki2500 Typowe... A później mecz z Bayernem weryfikuje

0

@Worny No byłby zbawieniem bo byłoby jedynym prawnym obrońcą. Zapchajdziurą ale jednak jedynym rasowym prawnym obrońcą. Zamiast tego przyszedł Bellerin ktory ma taką samą rolę. Rok/2 i go nie będzie

0

@Kgorecki2500 noo haha pod jakim niby względem?

0

@Kgorecki2500 No oczywiście że są ale nie są kompletni

0

@Worny Emerson takie samo wzmocnienie jak Bellerin czy Roberto czyli zapchajdziura

0

@against_modern_football No z taką skutecznością Realu i naszą to będzie ciężko

0

@mokrychlopiec Ale już jest po meczu. Co tu dużo mówić?

0

Komentarz usunięty

0

@Kitek1640 No już widzę jak ich rozwalamy hah

0

To jest niesamowite jak ta drużyna jest kompletna. Mają ludzi dosłownie od wszystkiego. Każdy zna swoje dobre i słabe strony. I wyobraźcie sobie że nie potrzebują do tego waszego wspaniałego Gaviego i Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?