VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pierdolenie o Szopenie. Na kolanach by z chęcią wrócił problem w tym, że już nie ma dla niego miejsca
0
Araujo nowy Umtiti? Czy może ma więcej oleju w głowie?
0
Że ten Krychowiak wstydu nie ma...
0
@shinthps Nie do kina idzie tylko po popcorn a na film wraca do domu...
0
Co sądzicie o Denzelu Dumfriesie? Widzielibyście go u nas?
0
Zapowiada się ciekawy październik, a szczególnie mecz z Bayernem i Realem :)
1
Nie ma to jak kontuzje przed październikiem. Kto widział terminarz ten wie. A najlepsze jest to, że żniwa jeszcze się nie skończyły.
0
I dobrze, że odszedł. Wracamy na szczyt!
1
@msmsms Czyli nie :P Bo te wymagania są nierealne
1
A Kessie to pies? Nawet cienia szansy mu nie dajecie?
0
@miladi to zwrócę się do ciebie. Poczujesz mi z komentarzy
0
@miladi Avatar? Ty go nie masz i co mam myśleć że jesteś pusty haha dobre żarty. Żegnam
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Worny Było by zbawieniem bo nie musielibyśmy w ostatnie godziny okienka wyciągać Bellerina. Ale nie byłby wzmocnieniem skoro Kounde ich wszystkich zjada
0
@Worny No to co w końcu stwierdziłem bo widzę że sam się już gubisz? Że byłby wzmocnieniem czy zbawieniem?
0
@Compadre Po pierwsze nie jesteśmy kolegami więc to ty się nie przymilaj a po drugie nie jestem fanem Realu a kimś kto potrafi pochwalić i skrytykować dobre i złe strony kazdego rywala
0
Komentarz usunięty
2
@Compadre Typical fani Barcy. Lekka krytyka ich misiaczków i od razu dostajesz strzała w postaci głupiej odpowiedzi i braku argumentacji.
0
@Worny Stary nie dość że nie zrozumiałeś o co mi chodziło to jeszcze rzucasz farmazonami na prawo i lewo mówiąc że ja uważam go za wzmocnienie. Oczywiście że Kounde jest lepszy lecz kto by się spodziewał że stale zagości na naszej prawej stronie. Bellerin jest na chwilę a Roberto to Roberto. Lada moment przyjedzie do nas prawy obrońca z wyższej półki
0
@Kgorecki2500 Typowe... A później mecz z Bayernem weryfikuje
0
@Worny No byłby zbawieniem bo byłoby jedynym prawnym obrońcą. Zapchajdziurą ale jednak jedynym rasowym prawnym obrońcą. Zamiast tego przyszedł Bellerin ktory ma taką samą rolę. Rok/2 i go nie będzie
0
@Kgorecki2500 noo haha pod jakim niby względem?
0
@Kgorecki2500 No oczywiście że są ale nie są kompletni
0
@Worny Emerson takie samo wzmocnienie jak Bellerin czy Roberto czyli zapchajdziura
0
@against_modern_football No z taką skutecznością Realu i naszą to będzie ciężko
0
@mokrychlopiec Ale już jest po meczu. Co tu dużo mówić?
0
Komentarz usunięty
0
@Kitek1640 No już widzę jak ich rozwalamy hah
0
To jest niesamowite jak ta drużyna jest kompletna. Mają ludzi dosłownie od wszystkiego. Każdy zna swoje dobre i słabe strony. I wyobraźcie sobie że nie potrzebują do tego waszego wspaniałego Gaviego i Pedriego