VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie? Xavi pokaże jaja i wystawi Balde czy może jednak Alba? Mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę.
2
Pkt za free nie no zajebiście
0
@adi7adi8 Nie ważne. Tak czy siak nadzieja była i na tym się skończyło. Przegrali z własnymi błędami
0
@MesQueUnClub08 Wystarczy spojrzeć na relację z restauracji Nines (restauracja Lewego) ludzie śledzą tenis, uwierz mi
0
XDD ale amatora
0
@adi7adi8 ja nie płacę za nic ale ludzie którzy tam przyszli z nadzieja na wygraną
0
@Sylvinho007 stadion boisko hala jeden chuj
1
Cały stadion Polaków ktorzy zapłacili setki za mecz a oni dupy dają...
0
@MesQueUnClub08 To że ty nie oglądasz to nie znaczy że nikt nie ogląda. Babka sobie radzi i nie ma co jej odejmować
3
No nic, gówniara z paletką znowu rządzi
3
Dramat... Błędów tyle co na wfie w podstawówce
0
Jak Bellerin i Alonso się wczoraj zaprezentowali?
0
O co chodzi? Dlaczego mecz został przerwany?
0
Meczu nie oglądam bo nie mam jak ale jakim cudem oni jeszcze nie gromią tego Cadiz? Coś jest nie tak? Jak wygląda mecz?
0
Kurczę jakbyś dał z przewrotki ahh
0
Pique potrzebny tu jak wrzód na dupie
0
Gdzie jest nasz stary Fati? :(
0
@Hosh Informuj na bieżąco pls :)
0
@Hosh Wiadomo kto znajduje się na pokładzie?
1
@Kgorecki2500 Będą emocje. Nie ma prawa nam się z nimi noga podwinąć.
1
@Kgorecki2500 Jasne, nic mi do tego. Żebym oglądał polską telewizję to też bym pewnie oglądał to na TVP1
1
@FCBparasiempre Bo ja nie oglądam telewizji. Wolę płacić za platformy premium niż za polską telewizję
0
@Bartula Po co jak mam od tego ciebie.
0
Mecz Barcy z Viktorią będzie można obejrzeć w TVP1 ale rozumiem, że będzie też w Polsat Sport Premium?
0
Meczu nie oglądałem ale teraz patrzę Kounde 2 asysty. No nieźle
0
@Kgorecki2500 A Balde dał radę?
0
Niestety nie mogłem wczoraj oglądać meczu. Jak wypadła nasza obrona? Głownie chodzi mi tutaj o Garcie i prawą stronę obrony.
0
@kostek579 W FUT też?
0
@Kgorecki2500 a w FUT?
1
Siedzi tu ktoś w Fifie? Jak myślicie dadzą w nowej odsłonie 5 zmian tak jak to jest w aktualnych przepisach?