VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu Jego zastępcy. A kogo Xavi uważa jego zastępcą to możemy tylko spekulować
0
@tristan87 Bo ma już swój wiek. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i zrobić miejsce młodszym - słowa Iniesty ;)
2
@natanvip Pogra mecz dwa i go oddadzą, tak samo jak Aube
0
@piotr_styk Racja, ale wyszło jak wyszło
1
@hayek Może i ostatni ale robiąc 3-4 zmiany w meczu nadal się kwalifikuje i mógłby grać w każdym meczu. Na dobicie rywala :P
0
@Suzu @Bartek22 Pique już w tym sezonie praktycznie nie zobaczycie. Busiego ratuje aktualnie to, że jest w formie ale to już jego ostatnie lata i trzeba się z tym pogodzić. Im szybciej znajdziemy jego zastępcę tym lepiej dla nas
0
@Pedri16Future okej, dzięki :)
0
Nie ma Auby, nie ma Martina to Depay znacznie zwiększył swoje szansę na grę. Może nie w wyjściowej 11 ale jako zmiennik bardzo by się nam przydał :)
0
@kiper09 Pique oraz Busi moim zdaniem, też nie są już potrzebni
0
Co oznaczają te tańce i alarmy na streamie u Romero? Bo nie znam hiszpańskiego :P Ale wygląda to jakby jakaś oficjalka już poszła
6
Umiejętności gry w obronie Bellerina nie wiedziałem. Ale na pewno nie można odebrać mu szybkości i zwinności. Na pewno będzie na tym bazował. Zobaczymy czy się sprawdzi, myślę że na pewno bardziej niż jakikolwiek nasz środkowy obrońca. Jedynym minusem może być to, że nie zagrał ani jednego meczu w tym sezonie. Biorąc pod uwagę to, że przychodzi za darmo i obniża swoją pensję to moim zdaniem dobry ruch. 27 lat, więc jeszcze ma trochę czasu na udowodnienie nam swoich umiejętności.
0
@Pewex Dziś wieczór
7
@szymon6847 Moim zdaniem starczyłby rok. Sprawdzisz się - zostajesz. Grasz piach - nie potrzebujemy cię i znów szukamy kogoś. A tak będziemy się z nim męczyć
0
@luki9v Obecnie bocznych obrońców to trzeba sobie "wyhodować". Nawet jeśli są to nie do wyciągnięcia.
6
@Jonyx Na pewno lepszy niż Meunier
7
Jak uda nam się opchnąć Desta i wziąć za darmo Bellerina to to będzie zajebisty ruch
0
@Kengo Ciekawe cze w MLS dostał zaufanie od trenerów :D
0
@SeWo77 Ponoć dziś ma mieć rozmowę z Xavim nt. swojej przyszłości w Barcelonie
5
@danio1899 To że w fifie mają mało tempa to inna sprawa, ale w rzeczywistości są też drewniakami :P
3
Komentarz usunięty
0
@MrPGG Ta? Niesamowite
0
@tbas Nie czytam to co mówią dziennikarze. Alemany to mój wuj
5
Ludzie jaka wymiana 1:1 za Alonso. Przecież macie relacje gdzie jest napisane, że Barca odrzuciła dodatkowe 15 mln. Chelsea przygotowuje już nową ofertę
0
Wymiana Auba->Alonso. Osobiście uważam, że więcej pociechy mielibyśmy z Auby, niezależnie od pozycji
0
@arsenallondyn0 Stwierdzenie "informacja o odejściu" nie musi stwierdzać oficjalnego odejścia, może być to potencjalne odejście. Nadal będzie to informacja o odejściu
9
Informacja o odejściu Alby ucieszyła mnie tak bardzo, że już nawet nie jestem zły na przyjście Alonso :P
1
Już jutro:
-Alba
-Pjanić
-Braithwaite
-Aubameyang
-Dest
-Silva
-Bellerin
-Alonso
-Meunier
Ależ emocje
0
@Janiama Jakie porównanie? Dest już jest dawno skreślony i ma takie same szanse w pojedynku z Vinim co ten cały Meunier
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Janiama Chciałbym zobaczyć jak pokazuje tę klasę w pojedynku biegowym z Viniciusem