0

@Suzu Jego zastępcy. A kogo Xavi uważa jego zastępcą to możemy tylko spekulować

0

@tristan87 Bo ma już swój wiek. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i zrobić miejsce młodszym - słowa Iniesty ;)

2

@natanvip Pogra mecz dwa i go oddadzą, tak samo jak Aube

0

@piotr_styk Racja, ale wyszło jak wyszło

1

@hayek Może i ostatni ale robiąc 3-4 zmiany w meczu nadal się kwalifikuje i mógłby grać w każdym meczu. Na dobicie rywala :P

0

@Suzu @Bartek22 Pique już w tym sezonie praktycznie nie zobaczycie. Busiego ratuje aktualnie to, że jest w formie ale to już jego ostatnie lata i trzeba się z tym pogodzić. Im szybciej znajdziemy jego zastępcę tym lepiej dla nas

0

@Pedri16Future okej, dzięki :)

0

Nie ma Auby, nie ma Martina to Depay znacznie zwiększył swoje szansę na grę. Może nie w wyjściowej 11 ale jako zmiennik bardzo by się nam przydał :)

0

@kiper09 Pique oraz Busi moim zdaniem, też nie są już potrzebni

0

Co oznaczają te tańce i alarmy na streamie u Romero? Bo nie znam hiszpańskiego :P Ale wygląda to jakby jakaś oficjalka już poszła

6

Umiejętności gry w obronie Bellerina nie wiedziałem. Ale na pewno nie można odebrać mu szybkości i zwinności. Na pewno będzie na tym bazował. Zobaczymy czy się sprawdzi, myślę że na pewno bardziej niż jakikolwiek nasz środkowy obrońca. Jedynym minusem może być to, że nie zagrał ani jednego meczu w tym sezonie. Biorąc pod uwagę to, że przychodzi za darmo i obniża swoją pensję to moim zdaniem dobry ruch. 27 lat, więc jeszcze ma trochę czasu na udowodnienie nam swoich umiejętności.

0

@Pewex Dziś wieczór

7

@szymon6847 Moim zdaniem starczyłby rok. Sprawdzisz się - zostajesz. Grasz piach - nie potrzebujemy cię i znów szukamy kogoś. A tak będziemy się z nim męczyć

0

@luki9v Obecnie bocznych obrońców to trzeba sobie "wyhodować". Nawet jeśli są to nie do wyciągnięcia.

6

@Jonyx Na pewno lepszy niż Meunier

7

Jak uda nam się opchnąć Desta i wziąć za darmo Bellerina to to będzie zajebisty ruch

0

@Kengo Ciekawe cze w MLS dostał zaufanie od trenerów :D

0

@SeWo77 Ponoć dziś ma mieć rozmowę z Xavim nt. swojej przyszłości w Barcelonie

5

@danio1899 To że w fifie mają mało tempa to inna sprawa, ale w rzeczywistości są też drewniakami :P

3

Komentarz usunięty

0

@MrPGG Ta? Niesamowite

0

@tbas Nie czytam to co mówią dziennikarze. Alemany to mój wuj

5

Ludzie jaka wymiana 1:1 za Alonso. Przecież macie relacje gdzie jest napisane, że Barca odrzuciła dodatkowe 15 mln. Chelsea przygotowuje już nową ofertę

0

Wymiana Auba->Alonso. Osobiście uważam, że więcej pociechy mielibyśmy z Auby, niezależnie od pozycji

0

@arsenallondyn0 Stwierdzenie "informacja o odejściu" nie musi stwierdzać oficjalnego odejścia, może być to potencjalne odejście. Nadal będzie to informacja o odejściu

9

Informacja o odejściu Alby ucieszyła mnie tak bardzo, że już nawet nie jestem zły na przyjście Alonso :P

1

Już jutro:

-Alba
-Pjanić
-Braithwaite
-Aubameyang
-Dest

-Silva
-Bellerin
-Alonso
-Meunier

Ależ emocje

0

@Janiama Jakie porównanie? Dest już jest dawno skreślony i ma takie same szanse w pojedynku z Vinim co ten cały Meunier

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Janiama Chciałbym zobaczyć jak pokazuje tę klasę w pojedynku biegowym z Viniciusem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?