0

@Messi1000000 "z kad"? Ja mam 10 lat? :P Piękne samozaoranie

0

Ma ktoś jakąś realną teorie na odstawienie Desta przez Xaviego? Przecież Dest w primie był kocurem.

0

Uzupełnijcie terminarz o Ligę Mistrzów ;)

0

@Messi1000000 Wszystko wina Bartka. Laporta i jego sztab to prawdziwi profesjonaliści ale wszystko i tak jest źle bo to wina Bartka. To przez Bartka mamy problem z płacami ROK po jego dymisji :P

0

@Emhyr Zapłacili ze swoich to zarejestrowali TYMCZASOWO :D

0

@Rust_Cohle Na moje oko to się zepsuło

2

I oni chcą jeszcze bocznego obrońcę ściągać? :P Żenada

1

Jeszcze dziś wleci pewnie lista powołanych na jutro. Nie chce mi się wierzyć, że będzie w niej Kounde

7

Środek dnia, jutro meczycho a o Kounde cisza...

1

Znany już jest terminarz naszych rozgrywek w Lidze Mistrzów?

0

3 DNI do meczu. Z Kounde czy bez?

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@LuQa_ Z ciekawości zerknąłem. Praktycznie wszystkie miejsca już wyprzedane. Zostały te powyżej 2k :P

0

@Jasialdinho Jak to w Warszawie?

0

@Janas11224 Jak najbardziej. Lubiłem go oglądać bo czasem był nie do przejścia. Kto by nie chciał jego powrotu formy. Ale wątpię już w to

3

Depay, Auba jeden chuj niech tylko już ktoś któregoś weźmie bo zaraz stracimy Kounde.

1

@Emhyr Też tak czuję

11

Przecież oni teraz beke cisną z tej symulki XD

0

Jebany niewdzięcznik. Został tak przywitany a taki cyrk odjebał.

1

Hahahahahhaha co jest

0

@Nazio87 Może i tak ale załadowanie noszy na ten samochodzik później rozładowanie i ponowne załadowanie trochę czasu trwa gdy czas jest kluczowy

0

Ci wszyscy "medycy" mają co najwyżej kurs posługiwania się zamrażaczem. Gdzie jest karetka w takiej sytuacji?

0

Melex turystów przywiózł i mecz stoi

1

@Eero 18:00 Polsat Sport premium

0

Co do Roberto to można mu dopisać ten mecz do jego wszystkich zasług. Czyli do gola z PSG i rajdu z Realem :P

1

Balde top tylko do kompletnego piłkarza brakuje mu jeszcze umiejętności podawania

0

Bramka jak z Fify. Jak nikt nie potrafi przeciąć takiej piłki to śmiech na sali

0

No i teraz zjedzą nas środkiem

0

Zgodnie z duchem gry skoro wiadomo że Hohland wychodzi to wypadałoby dać Lewego...

0

@RosjaninBut Dziś też popełnił błąd ale tylko Auba gra dziś od niego lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?