VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messi1000000 "z kad"? Ja mam 10 lat? :P Piękne samozaoranie
0
Ma ktoś jakąś realną teorie na odstawienie Desta przez Xaviego? Przecież Dest w primie był kocurem.
0
Uzupełnijcie terminarz o Ligę Mistrzów ;)
0
@Messi1000000 Wszystko wina Bartka. Laporta i jego sztab to prawdziwi profesjonaliści ale wszystko i tak jest źle bo to wina Bartka. To przez Bartka mamy problem z płacami ROK po jego dymisji :P
0
@Emhyr Zapłacili ze swoich to zarejestrowali TYMCZASOWO :D
0
@Rust_Cohle Na moje oko to się zepsuło
2
I oni chcą jeszcze bocznego obrońcę ściągać? :P Żenada
1
Jeszcze dziś wleci pewnie lista powołanych na jutro. Nie chce mi się wierzyć, że będzie w niej Kounde
7
Środek dnia, jutro meczycho a o Kounde cisza...
1
Znany już jest terminarz naszych rozgrywek w Lidze Mistrzów?
0
3 DNI do meczu. Z Kounde czy bez?
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@LuQa_ Z ciekawości zerknąłem. Praktycznie wszystkie miejsca już wyprzedane. Zostały te powyżej 2k :P
0
@Jasialdinho Jak to w Warszawie?
0
@Janas11224 Jak najbardziej. Lubiłem go oglądać bo czasem był nie do przejścia. Kto by nie chciał jego powrotu formy. Ale wątpię już w to
3
Depay, Auba jeden chuj niech tylko już ktoś któregoś weźmie bo zaraz stracimy Kounde.
1
@Emhyr Też tak czuję
11
Przecież oni teraz beke cisną z tej symulki XD
0
Jebany niewdzięcznik. Został tak przywitany a taki cyrk odjebał.
1
Hahahahahhaha co jest
0
@Nazio87 Może i tak ale załadowanie noszy na ten samochodzik później rozładowanie i ponowne załadowanie trochę czasu trwa gdy czas jest kluczowy
0
Ci wszyscy "medycy" mają co najwyżej kurs posługiwania się zamrażaczem. Gdzie jest karetka w takiej sytuacji?
0
Melex turystów przywiózł i mecz stoi
1
@Eero 18:00 Polsat Sport premium
0
Co do Roberto to można mu dopisać ten mecz do jego wszystkich zasług. Czyli do gola z PSG i rajdu z Realem :P
1
Balde top tylko do kompletnego piłkarza brakuje mu jeszcze umiejętności podawania
0
Bramka jak z Fify. Jak nikt nie potrafi przeciąć takiej piłki to śmiech na sali
0
No i teraz zjedzą nas środkiem
0
Zgodnie z duchem gry skoro wiadomo że Hohland wychodzi to wypadałoby dać Lewego...
0
@RosjaninBut Dziś też popełnił błąd ale tylko Auba gra dziś od niego lepiej