VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsza połowa tylko pokazuje że wystarczy kawałek dobrego rywala, kawałek pressingu i już wiem dlaczego od lat Liga Mistrzów nie jest w naszym zasięgu. Ogromna ilość błędów.
Szczerze powiem że nigdy nie oglądałem Kessiego ale jeśli on tak grał wcześniej to pierwszy skład być musi. Zapał do gry niesamowity.
1
No i już mi się ten Penia nie podoba
0
Kessie zjada De Jonga i Busiego jednocześnie. Za dobry na ławkę bez wątpienia
0
To jak z tym meczem jest na Eleven czy nie?
0
@Aragorn33 Nie ta strona ziomuś
1
@Image A no to w takim razie Depay nie jest problemem. Bardzo dobrze. Dzięki za uświadomienie ;) Czekam na oficjalkę z Aubą
0
@Image Auba zwolni 20 mln pensji?
0
@konrad1661 A nie do najbliższego meczu ligowego?
1
Milik już praktycznie w Juve. O Depayu cisza, a do rejestracji Kounde zostały 4 dni :)
2
@hayek Jest sens wydawać jakiekolwiek siano w obecnej sytuacji za rok młodszego od Alby zawodnika?
6
Do chu#a niech oni skupią się na prawym obrońcy którego nie mamy a nie na jakimś Alonso gdzie Balde go dupą wciąga
0
@Emhyr Fajnie, że oni chcą sprzedać a na razie nie sprzedali nikogo. Mecz zbliża się wielkimi krokami a Kounde nawet nie wie czy zagra. Puste słowa...
0
Wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz z City?
0
@tristan87 Teraz transfery potwierdza się lajkami...
0
@MatBac1991 No i zajebiście :P
0
O kurdeeee to my mamy jeszcze Griezmanna na utrzymaniu... haha a ja myślałem że już pozbyliśmy się go na dobre. Problemy to się dopiero zaczną :/
0
@MatBac1991 CO? hah skąd takie info?
0
@Lionel_Messi10 "Do tego odchodzi Depay co tez sie zwalnia pensja i Auba za którego zwalnia sie duza pensja i tez zarobimy". Stwierdziłeś fakty :P
0
@Firestone @kynio302 Gratuluję zrozumienia ironii....
0
@Lionel_Messi10 Ale ja nie panikuje. Jestem realistą. To ty sięgasz nieba mówiąc już o sprzedaży Depaya oraz Auby. A na ten moment mamy tylko plotki. Nawet odejście Frankiego nie jest pewniakiem :P
0
@Culer_1906 Nadal nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zastąpić go Pique a jego samego sprzedać w najbliższym sezonie za grosze. Już nie takie cyrki się oglądało :P
0
@Lionel_Messi10 Ale co ma Silva do Do Jonga? Silva aktualnie nie jest nawet w naszym zasięgu, gdyż jesteśmy od krok od wielkiej kompromitacji z rejestracją Kounde. Dałbym mu mniejszą kasę oraz szansę na pokazanie się z lepszej strony. Oczywiście kosztem Busiego. I nie zapomnij też że mamy Kessiego który mógłby sprawić że De Jong zagrałby nieco bardziej z przodu. Wtedy mógłby wrócić Franek z Ajaxu. Bo w ofensywie wygląda znacznie lepiej
1
@Lionel_Messi10 Jeśli chodzi o Balde to jak najbardziej jestem ZA. Z meczu na mecz wygląda coraz lepiej a Alba musi wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Wraz z Busim i Pique, który już powoli "schodzi" ":P
0
@kiper09 Oczywiście, że tak. Balde wchodzi do pierwszego a na ławkę jakiegoś wychowanka. Jestem jak najbardziej za.
0
@Lionel_Messi10 Dlaczego chcesz odejścia Frankiego?
0
To samo jest teraz z FDJ. Oczywiście nie jest on w swojej szczytowej formie. Ale sprzedając go automatycznie przedłużamy oglądanie Busiego z którym moim zdaniem powinniśmy się już pożegnać. I to są właśnie te różnice, albo dajemy czas młodemu potencjalnie przyszłościowemu albo gramy dziadkiem
2
@PatrykBarca Nie rozumiem stwierdzenia "inne profile". To tylko u nas w 2022 szuka się zastępców Xaviego czy Iniesty. Inny profil inne możliwości, inne rozwiązania. Jak najbardziej na plus dla zespołu
0
@mientusek1407 Oj mylisz się mylisz.
0
@Emhyr Racja Araujo - którego potencjał jest marnowany na prawej obronie :/
0
@mientusek1407 Pedri - okej, Gavi do mnie nie przemawia. Nico nie zmieścił się nawet na ławce. Kessi moim zdaniem powinien zastąpić Busiego a FDJ jest wypychany z klubu :P Więc no