0

@IronSanHybrid Ta? To zajebiście

1

Ten Depay jakiś taki obcy

0

@Peciak W Ajaxie umiał a w Barcy się zepsuł, szkoda

0

Setka to była.....

0

@Kondziubarca Co ty dupisz?

0

Tragedia. Oby nie zepsuli mi niedzieli bo aktualnie nas zjadają

3

Roberto jak ja go nienawidzę...

1

@MesQueUnClub96 Cisną nas w tej 2 połowie a nie tempo zwolniło

5

Coś słabo to wygląda po zmianach. Niepewnie to wszystko wygląda

1

@BARCA1899Messi Jak Rudiger przy Araujo to suchoklates

1

Jakby miał ktoś krótkie video ze sprintem Araujo to prosiłbym o podesłanie

6

Marek jaki zakolak. Po obniżce pensji nie starcza już na przeszczep XD

1

@Gwyn Honor jest ważniejszy niż jakiś kawałek plastiku

0

Już to widzę. Kounde miał przejść do Chelsea, ostatecznie trafia do nas mówiąc, że gra dla Barcy to jego marzenie :P

2

Kounde słyszałeś? Druga dźwignia uruchomiona, pakuj walizę

0

@Danny Gaucho No czyli standardowo. Kupujemy dziadka, sprzedajemy młodych którzy mieli stać się przyszłością nazywając ich niewypałem. Później oddajemy dziadka za free i szukamy finansów żeby znów sprowadzić młodych... koniec tematu dzięki

0

@Deviler @SuperPatsonFCB Ja osobiście wolałbym postawić na młodego Torresa który mógłby stać się naszą 9 na lata. Po bokach mamy Fatiego i Raphinie. Czego chcieć więcej?

0

@Deviler Chłop niedawno do nas przyszedł, nie sądzisz, że ocenianie go po jednym sezonie jest słabe?

0

@Danny Gaucho @PatrychoO Tylko różnica między nami jest taka, że ja myślę przyszłościowo. Przez czas jaki Lewandowski będzie usadzał np. takiego Depaya na ławce, Depay mógłby stać się kotem. Chyba lepiej postawić na młodego piłkarza, który ma przed sobą więcej lat. Jbc wszystkie wasze argumenty są wyciągnięte z wora pt. " BO POLAK RODAK"

0

@Medium No pogra 2 lata i naura a przez ten czas taki Depay grając regularnie mógłby stać się kocurem

1

Ja rozumiem polak rodak i takie tam, ale Lewy zaraz kończy 34 lata. Do tego przyjdzie jako piąty napastnik który może grać na środku wśród: Depaya, Torresa, Aubameyanga i Braithwaitea

20

Dajcie Balde a nie jakiegoś śmiesznego Mingueze

0

Powiedźcie mi bo nie jestem w temacie. Inne kraje też śpiewały w nieswoich językach? Większość Polaków przed telewizorem nie zrozumiało nawet o czym śpiewa nasz reprezentant. Polacy nie gęsi i swój język mają :/

1

@Hubsao Żeby nie dostał kozłującej piłki to by tak nie zrobił. Prosty ruch nogą i piłeczka leci nad głową

0

Messi tez tak mówił

5

Dembele zdrowy a Dest z zielonym światłem do gry. Co do cholery robią oni w liście kontuzjowanych na waszej stronie???

10

Weźcie aktualizujcie na bieżąco listę kontuzjowanych piłkarzy, a jak nie to ją wywalcie ze strony.. braki w kadrze administracji czy co?

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?