VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo A gdzie ja napisałem że brak mistrzostwa = bankructwo. Jasne na przestrzeni kilku lat z taką skutecznością to może się tak skończyć
1
4 dźwignie finansowe, ciągłe problemy z rejestracją i na dodatek pierwszy mecz i już potyczka. Co z tego że my mamy po dwóch zawodników na każdą pozycję, styl jest ale czegoś brakuje. Laporta postawił wszystko na jedną kartkę, walka o mistrzostwa albo bankructwo.
0
A co z Kounde? :P
6
@FioletoweOczy Mogą, ale mogą też wykazać się zrozumieniem i przecierpią ten jeden mecz na rzecz całego sezonu albo nawet pięknych parę lat w tym klubie
0
@FCB_dimiC No mam nadzieję że jutro się wszystko rozwiąże, bo jak nie to będzie nieciekawie
0
Ktoś jest z Wawy? Planuje się wybrać na debiut Lewandowskiego do jego restauracji NINE's. Warto, czy może są lepsze miejsca do obejrzenia meczu i zjedzenia czegoś w prawdziwej kibicowskiej atmosferze?
0
@GCBW Nic prócz oficjalnej informacji nie jest dobrym źródłem. Ale te informacje nie biorą się z palca. Nie wierzę, że nie ma żadnych komplikacji związanych z rejestracją
0
@GCBW Mogą działać fair najbardziej jak tylko się da, ale ostatnie słowo i tak należy do Tebasa. Jedno słowo i nici z rejestracji ;)
0
@Kgorecki2500 Ale żeby nie było jestem dobrej myśli :)
4
@Kgorecki2500 Zostało 3 dni do meczu z Rayo. Jeśli uda się sprzedać kilku piłkarzy a zarazem zarejestrować nowych to będzie chyba cud.
1
Jeśli Andreas Christensen i Franck Kessie nie zostaną zarejestrowani to Barca będzie pośmiewiskiem na całym świecie...
0
@adi7adi8 Jest coś takiego jak wypożyczenie ;)
0
@trolownik Nic nie ma Alonso do Depaya ale tych dwóch panów dotyczy dyskusja jakbyś jeszcze nie zauważył. A to że Lewy będzie grał na 9 to jest pewne, lecz tego już dyskusja nie dotyczyła ;) Czytanie ze zrozumieniem to klucz do sukcesu.
0
@trolownik Już nie chodzi o kwotę jaką za niego zapłacono. Chodzi o to, że teraz bardzo by nam się przydał. Sięganie po Alonso, który jest o rok młodszy od Alby to rozpacz. Nawet Balde dałbym szansę.
0
@Kozinho. Depay to środkowy napastnik. Moim zdaniem zagrał zdecydowanie za mało, żeby już się go pozbywać. Jeden sezon nie może być wyznacznikiem. Tak czy siak widziałbym go na 9
0
@Lokoo Nic głupszego dziś nie przeczytam. Depay to trup? Gratuluje klapek na oczach
0
Oddaliśmy Cucurelle, który teraz dymi w Europie na rzecz starego Alby a teraz szukamy zmiennika. Tak samo będzie z Depayem. Miał być naszą przyszłą 9 a wyszło jak wyszło. Znów jej poszukamy za 2 lata. Jak dobrze, że Barce stawia na młodą krew.
0
@Encore super...
0
Problem z zarejestrowaniem nowych zawodników? No kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wiecie co by było piękne? Gdyby Robert wygrał swoją złotą piłkę właśnie w Barcelonie. Po tym jak wygra potrójną koronę z Xavim. To będzie ten rok.
0
No to chyba po Depayu w takim razie. Szkoda, młody chłop na przyszłość... ehh
0
Jak wygląda oglądanie meczu na FCBarcelona.com? Trzeba mieć takie jakiś pakiet wykupiony czy wystarczy sama rejestracja?
1
Wszyscy słabi wszystkich sprzedać
0
@Lordzi Że kładzie Wojtka lulu
0
Imo i Marek i Garcia mogli zrobić więcej
0
@Borneo @Zoker Dobra czaję, dzięki chłopaki
0
@Zoker No ale skąd te pieniądze?
0
Cześć, mógłby mi ktoś wytłumaczyć dogłębnie co oznacza uruchomienie tych wszystkich dźwignij finansowych? Z jakimi konsekwencjami będzie się to wiązało w przyszłości i czy to był w ogóle dobry ruch?
2
@AllBundy Oczywiście, że nie. Na pewno nie jako piłkarza. Dzięki jego odejściu mamy więcej czasu na przebudowanie drużyny. Nasz pressing zaczął w końcu działać. Po co nam dreptający piłkarzyk, który blokuje prawe skrzydło? Za biurko może wrócić
1
Dembele noga działa szkoda że głowa nie