1

@Roobo A gdzie ja napisałem że brak mistrzostwa = bankructwo. Jasne na przestrzeni kilku lat z taką skutecznością to może się tak skończyć

1

4 dźwignie finansowe, ciągłe problemy z rejestracją i na dodatek pierwszy mecz i już potyczka. Co z tego że my mamy po dwóch zawodników na każdą pozycję, styl jest ale czegoś brakuje. Laporta postawił wszystko na jedną kartkę, walka o mistrzostwa albo bankructwo.

0

A co z Kounde? :P

6

@FioletoweOczy Mogą, ale mogą też wykazać się zrozumieniem i przecierpią ten jeden mecz na rzecz całego sezonu albo nawet pięknych parę lat w tym klubie

0

@FCB_dimiC No mam nadzieję że jutro się wszystko rozwiąże, bo jak nie to będzie nieciekawie

0

Ktoś jest z Wawy? Planuje się wybrać na debiut Lewandowskiego do jego restauracji NINE's. Warto, czy może są lepsze miejsca do obejrzenia meczu i zjedzenia czegoś w prawdziwej kibicowskiej atmosferze?

0

@GCBW Nic prócz oficjalnej informacji nie jest dobrym źródłem. Ale te informacje nie biorą się z palca. Nie wierzę, że nie ma żadnych komplikacji związanych z rejestracją

0

@GCBW Mogą działać fair najbardziej jak tylko się da, ale ostatnie słowo i tak należy do Tebasa. Jedno słowo i nici z rejestracji ;)

0

@Kgorecki2500 Ale żeby nie było jestem dobrej myśli :)

4

@Kgorecki2500 Zostało 3 dni do meczu z Rayo. Jeśli uda się sprzedać kilku piłkarzy a zarazem zarejestrować nowych to będzie chyba cud.

1

Jeśli Andreas Christensen i Franck Kessie nie zostaną zarejestrowani to Barca będzie pośmiewiskiem na całym świecie...

0

@adi7adi8 Jest coś takiego jak wypożyczenie ;)

0

@trolownik Nic nie ma Alonso do Depaya ale tych dwóch panów dotyczy dyskusja jakbyś jeszcze nie zauważył. A to że Lewy będzie grał na 9 to jest pewne, lecz tego już dyskusja nie dotyczyła ;) Czytanie ze zrozumieniem to klucz do sukcesu.

0

@trolownik Już nie chodzi o kwotę jaką za niego zapłacono. Chodzi o to, że teraz bardzo by nam się przydał. Sięganie po Alonso, który jest o rok młodszy od Alby to rozpacz. Nawet Balde dałbym szansę.

0

@Kozinho. Depay to środkowy napastnik. Moim zdaniem zagrał zdecydowanie za mało, żeby już się go pozbywać. Jeden sezon nie może być wyznacznikiem. Tak czy siak widziałbym go na 9

0

@Lokoo Nic głupszego dziś nie przeczytam. Depay to trup? Gratuluje klapek na oczach

0

Oddaliśmy Cucurelle, który teraz dymi w Europie na rzecz starego Alby a teraz szukamy zmiennika. Tak samo będzie z Depayem. Miał być naszą przyszłą 9 a wyszło jak wyszło. Znów jej poszukamy za 2 lata. Jak dobrze, że Barce stawia na młodą krew.

0

@Encore super...

0

Problem z zarejestrowaniem nowych zawodników? No kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Wiecie co by było piękne? Gdyby Robert wygrał swoją złotą piłkę właśnie w Barcelonie. Po tym jak wygra potrójną koronę z Xavim. To będzie ten rok.

0

No to chyba po Depayu w takim razie. Szkoda, młody chłop na przyszłość... ehh

0

Jak wygląda oglądanie meczu na FCBarcelona.com? Trzeba mieć takie jakiś pakiet wykupiony czy wystarczy sama rejestracja?

1

Wszyscy słabi wszystkich sprzedać

0

@Lordzi Że kładzie Wojtka lulu

0

Imo i Marek i Garcia mogli zrobić więcej

0

@Borneo @Zoker Dobra czaję, dzięki chłopaki

0

@Zoker No ale skąd te pieniądze?

0

Cześć, mógłby mi ktoś wytłumaczyć dogłębnie co oznacza uruchomienie tych wszystkich dźwignij finansowych? Z jakimi konsekwencjami będzie się to wiązało w przyszłości i czy to był w ogóle dobry ruch?

2

@AllBundy Oczywiście, że nie. Na pewno nie jako piłkarza. Dzięki jego odejściu mamy więcej czasu na przebudowanie drużyny. Nasz pressing zaczął w końcu działać. Po co nam dreptający piłkarzyk, który blokuje prawe skrzydło? Za biurko może wrócić

1

Dembele noga działa szkoda że głowa nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?