4

@mientusek1407 Valverde jest piłkarzem którego chciałaby mieć każda drużyna. A co do Camavingi to pokaż mi młodziaka silnego fizycznie. Pedri czy Gavi, których znosi wiatr? :P

0

@mientusek1407 Tak czy siak po niecałym sezonie bym go nie skreślał gdyż moim zdaniem nie jest to obiektywne.

0

@PatrykBarca Akurat środek pola to oni mają na już jeśli chodzi o młodych. Benzema pogra jeszcze z 3 lata i kupią jakąś gwiazdę za miliony. A Hazard chyba miał zastąpić Ronaldo którego ostatecznie zastąpił Vinicius. Hazard to akurat niewypał - racja

0

@Emhyr Real tak samo ma niesamowitego Valverde za grosze.

0

@Rysiu Oczywiście Real może pozazdrościć nam wielu młodych piłkarzy, lecz tak samo jest w drugą stronę. Dla porównania taki Mendy oraz Camavinga są moim zdaniem bardziej konkretnym wyborem niż Gavi czy Balde

0

@mientusek1407 Tylko że Real może wystawić tam spokojnie Valverde który jest topem oraz Camavinge który moim zdaniem idealnie wejdzie w buty Casemiro. Różnica jest taka, że oni myślą przyszłościowo.

0

@matirix20 Ale co kogo obchodzą dźwignie Pereza z przeszłości? W przeszłości my też wygraliśmy LM a dziś wygląda to jak wygląda

0

@PawkoFCB A kto podpisał Umtitiego z początkiem roku? Kto ściągnął Aubameyanga którego teraz chcemy sprzedać?

2

@Messibestplayerintheworld Jak bez żartów to bez żartów. A co jest z nim nie tak? Zagrał jeden niecały sezon i już go skreślasz? On miał być naszą 9 przecież, lecz przegrał wielkością nazwiska

3

Jedni wymieniają Casemiro na Tchouameniego a drudzy Depaya na Lewandowskiego. Widać różnicę? Ci pierwsi mają zdrowy system finansowy a drudzy toną w długach. To niesamowite dobrze zarządzany jest Real. Każda luka po odejściu cracka jest zastępowana młodym konkretnym nazwiskiem. Oczywiście cieszę się z przyjścia naszego rodaka ale moim zdaniem pozbywanie się młodych potencjalnie przyszłościowych zawodników to nie jest dobry ruch. Za kilka lat znów będziemy szukać ludzi. Zamiast teraz skupiać się na zastępowaniu piłkarzy takich jak Busi czy Alba to skupiamy się na sprzedaży tych których kupiliśmy sezon temu.

0

@Kidd Ja nie rozumiem jak można byłoby przedłużyć z nim kontrakt. Już dawno zostałby wykopany...

0

@Kidd Ta farsa z Umtitim to jakaś komedia, chłop jest pijawką. Chodź nawet ona czasem potrafi być przydatna

1

@agaFCB Przyjść może gorzej z rejestracją i graniem :P

3

Wpuszczenie Fatiego to nie był strzał w 10 a uświadomienie jakim błędem było wystawienie składu bez niego

0

Prędzej czy później bramkarze to rozgryzą. Dembele z lewej strony wali lewą w prawy bok siatki. Dembele z prawej strony wali prawą w lewy bok siatki. W końcu zaczną się tam ustawiać

1

Dwa lewe skrzydła czemu nie

2

Dajecie Kessiego i Pjanicia bo te dzieciaki chyba na głodnego grają

1

Piłki z obrony do ataku, gdzie jest środek pola do chujaaa!

6

Araujo najlepszy stoper? To dajmy go na prawego. Kwintesencja podnoszenia morali oraz zakopywania potencjału piłkarza

3

Tragedia, to wygląda gorzej niż w 1 sezonie Xaviego. Brak prawej strony. Dembele ciągnie sam, ale kto go obiegnie, chyba nie stoper Araujo? Środek pola to tragedia, De Jong - beton a skuteczność młodych straszna. Ofensywne akcje niczym w reprezentacji Polski - oby piła i laga do Lewego. Przecież to jest dramat że kolejna drużyna której nie możemy przeskoczyć.

PS. Tak wiem że jeszcze druga połowa ale wątpię żeby czynniki o których mowa wyżej się zmieniły

0

Dziwne..........

1

Co jest z tym Kounde? Czemu oni jeszcze go nie zarejestrowali?

0

Mad Kid........

2

@Cule1234 Jeszcze z 4 dźwignie i może się uda. Jak bankrutować to z klasą

0

No standardowa zagrywka Realu, szkoda że nasi tak nie umieją

11

Kur#a już było dobrze, już było dobrze!

0

@kynio302 Oczywiście że pierwszym, lecz nadzieję były jak przy meczu o mistrzostwo.

0

@kynio302 No pewnie siedzę przy stoliku razem z Laportą. Zaraz za tobą

0

@RosjaninBut Trochę wiary to ja mogłem mieć w presezonie. Teraz jest realne zderzenie z rzeczywistością

0

@kynio302 Pięknie uargumentowany wysryw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?