VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oglądacie kanał sportowy? De Jong i Depay z walizkami na lotnisku. Kierunek Anglia :)
0
@supraomnes1 Dembele to jeździec bez głowy. Podjazdu nie ma do Viniego. Jak chcesz porównywać to tylko do Fatiego.
1
@Kgorecki2500 Chociażby spuchnięciem przeciwnika i lepszą kondycją...
0
@Kgorecki2500 tak fart... nic nie grają tylko farcą :P
2
To jest ten mental. Męczenie buły do 88 min i nagle cyk 2 bramki ehh
1
Jak on mógł go tak puścić co za nieudacznik
0
Standardowy scenariusz..... Ehh
0
@patrickk103 wykrakałeś........
1
Imo sędzia chyba bardziej po naszej stronie hah
0
Espanyol już puchnie. Ostatnie 10 min to walka o życie
7
Camavinga dzik, tragiczny jest w defensywie Espanyol
0
Jak można było tak Camavinge puścić? Co za jełopy
0
@The_Man o matko... aż musiałem to popić
8
Co jak co świetny mecz Kounde na obu pozycjach ale w wypowiedzi dyskretnie zasugerował że jednak wolałby środek obrony
2
Ale nie mogę się doczekać starcia z jakimś rywalem na poziomie, żeby móc sprawdzić wszystkie nasze dobre i słabe strony. Najbliższe dopiero z Bayernem
0
@Sulimo hahahha dobry jesteś, kontynuuj
0
@Sulimo Hahahahhaha nawet śmieszne
0
Jedna groźna akcja i gol, nie ma bezsensownego okopywania bramki jak u nas
20
Mamy rok 2022, przeżyliśmy odejście Messiego z Barcelony, Ronaldo i Ramosa z Realu a oni w Eleven mówią że nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić odejścia Modricia :D
3
@FCBeSeM Pique to tam może ich oklaskiwać z ławki
1
@KrwawiaceoczyVEB Tylko pytanie czy Kounde chce tam grać, czy gra tam na siłę. Bo słyszy się że obiecano mu granie na środku
0
@Pilka_jest_okragla Patrząc na Albę to chyba mu pasuje :P
0
@neeed też bym to strzelił
0
@PatrykBarca no nie ciężko jest dominować Valladolid
0
Gra niezwykle intensywna ale tak samo niezwykłe jest brak umiejętności wykończenia. W lidze mistrzów nie będzie tyle szans na strzelanie, trzeba poprawić skuteczność
0
Przydałby się Kessie bo środek pola leży. Wszystkie piłki bokiem z obrony do ataku idą.
2
W końcu bez dośrodkowania i gol. Przypadek?
0
Raphinha > Dembele - fakt
1
Dembele co za jeździec bez głowy. Klapki na oczach i przed siebie...
1
Araujo na PO. Marnowanie potencjału ciąg dalszy...