1

Oglądacie kanał sportowy? De Jong i Depay z walizkami na lotnisku. Kierunek Anglia :)

0

@supraomnes1 Dembele to jeździec bez głowy. Podjazdu nie ma do Viniego. Jak chcesz porównywać to tylko do Fatiego.

1

@Kgorecki2500 Chociażby spuchnięciem przeciwnika i lepszą kondycją...

0

@Kgorecki2500 tak fart... nic nie grają tylko farcą :P

2

To jest ten mental. Męczenie buły do 88 min i nagle cyk 2 bramki ehh

1

Jak on mógł go tak puścić co za nieudacznik

0

Standardowy scenariusz..... Ehh

0

@patrickk103 wykrakałeś........

1

Imo sędzia chyba bardziej po naszej stronie hah

0

Espanyol już puchnie. Ostatnie 10 min to walka o życie

7

Camavinga dzik, tragiczny jest w defensywie Espanyol

0

Jak można było tak Camavinge puścić? Co za jełopy

0

@The_Man o matko... aż musiałem to popić

8

Co jak co świetny mecz Kounde na obu pozycjach ale w wypowiedzi dyskretnie zasugerował że jednak wolałby środek obrony

2

Ale nie mogę się doczekać starcia z jakimś rywalem na poziomie, żeby móc sprawdzić wszystkie nasze dobre i słabe strony. Najbliższe dopiero z Bayernem

0

@Sulimo hahahha dobry jesteś, kontynuuj

0

@Sulimo Hahahahhaha nawet śmieszne

0

Jedna groźna akcja i gol, nie ma bezsensownego okopywania bramki jak u nas

20

Mamy rok 2022, przeżyliśmy odejście Messiego z Barcelony, Ronaldo i Ramosa z Realu a oni w Eleven mówią że nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić odejścia Modricia :D

3

@FCBeSeM Pique to tam może ich oklaskiwać z ławki

1

@KrwawiaceoczyVEB Tylko pytanie czy Kounde chce tam grać, czy gra tam na siłę. Bo słyszy się że obiecano mu granie na środku

0

@Pilka_jest_okragla Patrząc na Albę to chyba mu pasuje :P

0

@neeed też bym to strzelił

0

@PatrykBarca no nie ciężko jest dominować Valladolid

0

Gra niezwykle intensywna ale tak samo niezwykłe jest brak umiejętności wykończenia. W lidze mistrzów nie będzie tyle szans na strzelanie, trzeba poprawić skuteczność

0

Przydałby się Kessie bo środek pola leży. Wszystkie piłki bokiem z obrony do ataku idą.

2

W końcu bez dośrodkowania i gol. Przypadek?

0

Raphinha > Dembele - fakt

1

Dembele co za jeździec bez głowy. Klapki na oczach i przed siebie...

1

Araujo na PO. Marnowanie potencjału ciąg dalszy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?