0

@barteq Tworzenie okazji to nie wszystko co powinno oczekiwać się od kompletnego piłkarza, którymi moim zdaniem ci chłopcy nie są

0

@pax Nie. Zdanie na ich temat wyrobiłem sobie po meczach zagranych w Barcelonie. A brak mentalu zwycięzcy stwierdziłem po meczach rozegranych w Barcelonie ale z przeciwnikami półkę wyżej od typowego przeciętniaka z la ligi

0

@tbas Mordeczko. Coutinho przyszedł do nas jako gwiazda. U nas stracił to coś. Poszedł do Bayernu to jeszcze nas upokorzył dwiema bramkami. Wrócił i został oddany. Zrobiono z niego szmatę - brzydko mówiąc.

0

@Pawci023x Super, że mieliśmy akcje ale to za mało. Mentalność zwycięzcy pokazała tylko jedna drużyna

0

@tristan87 Ok, rozumiem, że masz inne zdanie. Ja przynajmniej umiałem swoje uargumentować

0

@Arczek2001 Szanuję za własne zdanie, jednakże mogłeś się bardziej postarać

0

@Adi123456789 Ja się spłakałem? Powiedziałem, że byłem pewny dzisiejszego rezultatu. Dla mnie nie jest to nowością. Wiedziałem że młodziaki nie spiszą się przy mocnym rywalu. Byłem na to gotowy

0

@alves10 Jak się ma pustkę w głowie to tylko tyle można wypluć

0

@Keson Nigdzie nie napisałem, że są słabi. Czytanie ze zrozumieniem boli

0

@baryn Zobacz. Ja wypowiadam się za siebie. A ty za cały świat. Nie jestem w stanie przegadać całego świata, który ty reprezentujesz

2

@tbas Fenomen Holendra skończył się w momencie jego przyjścia do Barcelony, gdzie jego potencjał został zakopany. Początkowo miał przyjść w miejsce Busiego a ostatecznie próbowano go wciskać gdzie się da i tak się skończyło. Tak samo wyglądała sytuacja z Coutinho któremu Barca zabrała duszę i tak samo robi się teraz z Kounde który mówił jasno, że woli grać na stoperze.

1

Krótki komentarz po ochłonięciu. Ja wam powiem, że po zobaczeniu składów byłem pewny przebiegu spotkania. I jestem pewny, że jeśli wyjdziemy w tym samym składzie to następny mecz z Bayernem potoczy się tak samo. Ja osobiście nie rozumiem fenomenu Gaviego oraz Pedriego. Wszyscy chyba zachwycają się tym, że chłopaki mają szybką nóżkę i gen Barcelony. Może na Cadiz czy Seville to wystarczy ale mocny rywal i chłopaczki odbijają się jak od ściany. Tak samo jest z Dembele i Raphinhą. To co dziś zrobił z nimi Davies było dla nas czymś niesamowitym, a dla niego to zwykły dzień w biurze. Co wy myślicie, że taki Bayern czy inny Real przestraszy się takiego Gaviego czy innego Pedriego? "Valverde i Tchouameni słuchajcie w środku pola krzątają się dwaj chłopcy. Zróbcie co trzeba" I naszego środka pola już nie ma. Taka jest rzeczywistość i jestem w szoku, że nadal tego nie rozumiecie. Na takie mecze tylko Kessie, to jest zawodnik przed którym można czuć respect. Samą szybką nóżką nic się nie ugra. Oczywiście skład na drugie spotkanie się nie zmieni. Nadzieję pokładam tylko i wyłącznie w Dembele, nie widzę tutaj nadziei dla Raphinhi, Gaviego i Pedriego. Dla mnie ci chłopcy są dobrzy ale to się są piłkarze z mentalnością zwycięzcy. Takie jest moje zdanie, którego trzymam się od kilku dobrych sezonów. Dziś po raz kolejny się sprawdziło, a wy to "przysłonicie" słabszym meczem i znów będziecie się spuszczać nad jakimś Elche. Nie zapraszam do dyskusji.

0

@patta bo nie ma komu tego robić.

0

@Sysia11 Czyli wszystko sprowadza się do braku mentalu - proste

0

@masq A sobie wierz. To nie ma racji bycia ani na papierze ani na boisku. Gen frajerstwa i brak mentalu to jest to co nas opisuje

0

@Sau_Ron Bo na środku pola mamy dzieciaków co potrafią tylko dryblować i nic więcej ale wam starczy tyle żeby was zaślepić

0

@Szmulek To jest grane że ci wszyscy co mieli być fantastyczni nie są nawet dobrzy. Mowa tutaj oczywiście o Dembele, Raphinhi, Gavim i Pedrim. Chuherka na liścia i brak mentalu

2

@natanvip lepsi? Hahahahha, do spania

0

@Ernestoo Gavi nigdy siły nie miał. Fizycznie wygląda jak z podstawówki

0

Mental zwycięzcy którego nam brakuje. Przez to nigdy nie wrócimy na szczyt i zawsze będziemy liczyć się maxymalnie w mistrzostwie o lalige

0

@Cobra303 chłop fizycznie wygląda jakby z podstawówki właśnie wyszedł

0

Tak właśnie myślałem że skończy się na różnym. Bo kto tam z tych dzieciaków wygra główkę? Pedri? Gavi? Których wiatr przewraca? A może Dembele i Raphinha których Davis w kieszeni trzyma...

0

Co fajnie się ogląda jak Dembele czy Raphinha wciągają nosem Cadiz i Seville co? A w ważnym meczu klapki na oczy i do przodu. Chłopaki idą chyba po rekord strat...

0

Ten Dembele jest kurwa ślepy?

1

Noo z taką skutecznością to na Cadiz można grać

0

@KrwawiaceoczyVEB Bellerin jest naszym jedynym prawym obrońcą

0

@msmsms nie będę ci 2x powtarzał

0

Dopiero sobie uświadomiłem, że rok temu grał u nas Emerson, który w tym sezonie byłby zbawieniem na prawej stronie. Ładnie śmiga w tym Tottenhamie

0

@msmsms Dziś msmsms utyka łeb i godzi się z tym, że każdy ma własne zdanie

0

Dziś Araujo wciela się w nianię Alonso, którego trzeba będzie wyciągać z opałów w pojedynkach szybkościowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?