7

Tylko oni potrafią przegrać wygrany mecz

0

@pax Niezły meczyk co? Po raz kolejny środek pola schowany do kieszeni.

0

@tristan87 Wiara powiadasz? Hah Wierz sobie dalej

0

@Tridente2015 Super jest co? Nadal wierzysz?

7

I chuj tytułów nie ma kasy nie ma ale gen frajerstwa zostanie na zawszę

0

Gavi z Pedrim już nie mają czym oddychać matko... To jest nasz podstawowy środek pola?

0

Laga do Lewego. Witamy w polskiej kadrze

0

Imo dałbym Gaviego na obronę a de jonga na środek pola

2

Ale chuja warty jest ten nasz środek pola.

1

Brawo Lewandowski po co technicznie uderzyć i przymierzyć jak można zajebać z laczka w trybuny

0

Ale patałachy w tej obronie boże...

0

Pique ty dziadu

0

@Romario87 aha czyli nie mogę pochwalić po dobrej akcji? Szkoda gadać...

0

Oby druga połowa nie była taka jak z Celtą

5

Raphinha król w tej akcji

0

Ja pierdoleee. Witamy Ligo Europy

8

To jest ten mental. Krwawa walka do ostatniego gwizdka. Jutro my musimy pokazać jaja

0

@taris spadek formy, nooo czyli regres

0

@Culers Szczerze to boję się pojedynków z większymi rywalami patrząc na to jaką trudność sprawia nam Celta

1

Kolejne niezasłużone zwycięstwo. Ja rozumiem, że jesteśmy na etapie odbudowy zespołu przez Xaviego ale aktualnie zaliczamy regres a nie progres.

0

Komentarz usunięty

2

@Danielos8 Nie pisz do mnie więcej dzięki

1

@narciarz Tak, tak właśnie jest.

0

@Peciak Ważne że Dembele nie ma. Reszta się nie liczy.

2

POV: Godzinę przed tragedią

2

@narciarz My nie przegraliśmy meczu z Interem a on tak :D

0

@Tridente2015 Spoko spytam cię o zdanie po tych kolejkach. Zobaczymy czy będzie takie samo

0

@Tridente2015 Dobra to inaczej. Ja po zobaczeniu dwóch ostatnich meczów w LM stwierdzam że z grupy nie wyjdziemy. A co popiera twoją teorię? Mecze z Cadizem, Sevillą? A może kontuzje sprzyjają nam wyjściu z grupy? Fakt jest taki że nie jesteśmy gotowi na LM

0

@Uukasz_93 Uwzięli się na nas (⌐■_■)

0

@Kgorecki2500 Być będzie tylko pytanie w którym miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?