VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tylko oni potrafią przegrać wygrany mecz
0
@pax Niezły meczyk co? Po raz kolejny środek pola schowany do kieszeni.
0
@tristan87 Wiara powiadasz? Hah Wierz sobie dalej
0
@Tridente2015 Super jest co? Nadal wierzysz?
7
I chuj tytułów nie ma kasy nie ma ale gen frajerstwa zostanie na zawszę
0
Gavi z Pedrim już nie mają czym oddychać matko... To jest nasz podstawowy środek pola?
0
Laga do Lewego. Witamy w polskiej kadrze
0
Imo dałbym Gaviego na obronę a de jonga na środek pola
2
Ale chuja warty jest ten nasz środek pola.
1
Brawo Lewandowski po co technicznie uderzyć i przymierzyć jak można zajebać z laczka w trybuny
0
Ale patałachy w tej obronie boże...
0
Pique ty dziadu
0
@Romario87 aha czyli nie mogę pochwalić po dobrej akcji? Szkoda gadać...
0
Oby druga połowa nie była taka jak z Celtą
5
Raphinha król w tej akcji
0
Ja pierdoleee. Witamy Ligo Europy
8
To jest ten mental. Krwawa walka do ostatniego gwizdka. Jutro my musimy pokazać jaja
0
@taris spadek formy, nooo czyli regres
0
@Culers Szczerze to boję się pojedynków z większymi rywalami patrząc na to jaką trudność sprawia nam Celta
1
Kolejne niezasłużone zwycięstwo. Ja rozumiem, że jesteśmy na etapie odbudowy zespołu przez Xaviego ale aktualnie zaliczamy regres a nie progres.
0
Komentarz usunięty
2
@Danielos8 Nie pisz do mnie więcej dzięki
1
@narciarz Tak, tak właśnie jest.
0
@Peciak Ważne że Dembele nie ma. Reszta się nie liczy.
2
POV: Godzinę przed tragedią
2
@narciarz My nie przegraliśmy meczu z Interem a on tak :D
0
@Tridente2015 Spoko spytam cię o zdanie po tych kolejkach. Zobaczymy czy będzie takie samo
0
@Tridente2015 Dobra to inaczej. Ja po zobaczeniu dwóch ostatnich meczów w LM stwierdzam że z grupy nie wyjdziemy. A co popiera twoją teorię? Mecze z Cadizem, Sevillą? A może kontuzje sprzyjają nam wyjściu z grupy? Fakt jest taki że nie jesteśmy gotowi na LM
0
@Uukasz_93 Uwzięli się na nas (⌐■_■)
0
@Kgorecki2500 Być będzie tylko pytanie w którym miejscu