VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Marek im flache stawia za utrzymanie czystego konta
0
Komentarz usunięty
0
Boże Fati co się z tobą dzieję?
0
@kuz tylko szkoda że najprawdopodobniej nie na swojej pozycji
8
Ferran stonks morale, oby tak dalej
0
Valverde: Stworzyłem potwora
0
Robercik już w odstawkę idzie. Za mało nam daje
0
@AduŚ07 zgadzam się na taczce go wywozimy
0
Karma Panie Garcia Karma
4
Z chęcią zobaczyłbym Balde w meczu z Bayernem. Ten chłop ma wiele do udowodnienia
4
Ładnie Balde zamyka mordy niedowiarkom
0
@DonAndresFCB Chciałbym wejść w jego umysł i dowiedzieć się co on tam ma :P
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr mam prawo wyrażać swoje zdanie a ty mnie oznaczasz cały czas nwm kolegów szukasz?
0
@Emhyr dobra idź tam szukać atencji gdzieś indziej
0
@Emhyr oczywiście że jestem tak samo jak wiecznie zajeżdżany Pedri
1
Niesamowite te chłopy potrafią grać. W takim razie wytłumacz mi ktoś skąd pomysł ze wrzutkami z Realem i Interem. Taktyka która zaważyła na odpadnięciu z LM. Kto to wymyślił?
0
XDDD Kto by się spodziewał że on będzie strzelał hah serio oni nie mogli tak grać z Realem albo Interem?
0
Roberto i Busi hamulcowi. Ciężko będzie grać w 9
1
@Emhyr To wyłącz monitor i idź spać a nie na siłę próbujesz zwrócić moją uwagę
1
@Emhyr Zajmij się swoim życiem
2
Nie no ten skład to jedna wielka pajacerka. Pedri zajeżdżany. Busq nadal będzie męczył bułe. Znów Xavi będzie się ratował Fatim
3
@xavi890 Jakby wrócił do swojej szczytowej formy którą kiedyś prezentował mógłby wrócić ale wątpię, że to się wydarzy
1
Jaki jest sens wstawiania postu o rozpisce meczów w połowie kolejki a nie tuż przed jej rozpoczęciem? :D
0
@Emhyr sio do spania
0
@Kgorecki2500 Widzę że jesteś daleko w tyle jak zawsze
2
Valverde, Valverde... pomyślcie sobie że jutro Barca będzie męczyć bułę z Busquetsem w środku pola xDD
0
A ja serio się kurwa łudziłem że przy 1-1 Sevilla może zremisować xD
0
@Kamiloza91 Ale Xavi już powiedział że jutro Busi...
3
@Pitinho Dobrze ten Xavi ma najebane we łbie